Single zimą – jak mogą znaleźć miłość?

single zimą

Podczas każdej pory roku nadchodzą momenty, kiedy tęsknota za obecnością drugiej osoby w życiu jest szczególnie duża. Zimą są to wtuleni w siebie spacerowicze w zaśnieżonym parku, czy para patrząca sobie w oczy ponad parującymi kubkami z gorącą czekoladą. Przypatrujący się takiej scenie singiel nie powinien ulegać melancholii, ale wybrać się na poszukiwanie własnej drugiej połowy. Atmosfera prosto z piosenki dla dzieci „Zima zima zima pada pada śnieg” powinna ułatwić te poszukiwania.

Odrobina ciepła zimą

Jeśli jesteś singlem i w zimowe wieczory potrzebujesz ciepła drugiego człowieka, może warto pomóc szczęściu? Gdy na dworze pada śnieg, a temperatury nie zachęcają do długich spacerów, warto usiąść przed komputerem i poszukać ciekawych znajomości w sieci. Przeglądając ogłoszenia towarzyskie, można poznać ciekawych ludzi, spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach, poflirtować lub znaleźć miłość swojego życia.

banner do rejestracji

Coraz więcej par spotyka się w Internecie, gdzie wszystko, nawet miłość, wydaje się być prostsze. Wiele osób szuka więc partnera na serwisach internetowych dla samotnych i portalach randkowych, wertując setki ogłoszeń w nadziei, że jedna z osób uśmiechających się ze zdjęcia dodanego do profilu okaże się tą drugą połówką.

Przeczytaj też: 5 porad, jak ulepszyć swój profil na portalu randkowym

H2: Jak nie dać się zimie

Oczywiście, nie jest łatwo znaleźć miłość, szczególnie zimą, kiedy dni są krótkie, nie chce się nigdzie wychodzić, gdyż na zewnątrz jest zimno. Dodatkowo, mniejsze ilości promieni słonecznych pogarsza humor, przez co, naburmuszeni lub smutni, nie zachęcamy innych do nawiązania z nami kontaktu. Dodatkowo, ogólnie kiepskie samopoczucie sprawia, że postrzegamy otoczenie i innych ludzi bardziej negatywnie. Trudniej nam zauważyć to, że ktoś jest atrakcyjny i mógłby w dłuższej perspektywie okazać się kimś naprawdę interesującym. Jak więc nie dać się zimie i mimo niesprzyjających warunków, znaleźć miłość?

1. Jeśli jesteś osobą aktywną, nie bój się zimna i wychodź z domu! Na koncerty, do barów, na spacery, wieczorki poetyckie, itp. Możlwości jest wiele, wystarczy, że zaczniesz ich szukać.

2. Jeśli zimą spada Ci ochota na wyjścia i zdecydowanie lepiej czujesz się, zostając w ciepłych, suchych i przytulnych czterech ścianach, wykorzystaj do spotkań Internet. W sieci znajdziesz dużo stron, na których spotykają się samotni – czy to po to, aby po prostu porozmawiać, czy w po to, aby znaleźć miłość

Przeczytaj też: Czemu warto wybrać eDarling?

Zima zima zima pada pada śnieg: sporty zimowe dla singli

Można jechać w świat sankami, ale samemu smutno… Kiedy dość ma się siedzenia przed komputerem warto zebrać się na odwagę i wyruszyć na wyprawę zorganizowaną specjalnie dla singli. Zimowe sporty mogą pomóc w znalezieniu sympatii. Nie ma nic piękniejszego i bardziej zbliżającego do siebie, niż niezapomniane chwile spędzone na stoku górskim, wspólne wywrotki w zaspie śniegu i ogrzewanie się przy kominku.

Inwestycja dla singli na lato

Szczególnie zimą potrzebujemy bliskości i promyka słońca, którym będzie dla nas uśmiech ukochanej osoby. Warto więc zainwestować nasz czas zimą, zawierać nowe znajomości i kontakty towarzyskie, by potem mieć z kim cieszyć się ciepłą wiosną.

Banner

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB