26.02.2009, Redakcja eDarling
5602

Single zimą

 

Podczas każdej pory roku nadchodzą momenty, kiedy tęsknota za obecnością drugiej osoby w życiu jest szczególnie duża. Zimą są to wtuleni w siebie spacerowicze w zaśnieżonym parku czy para patrząca sobie w oczy ponad parującymi kubkami z gorącą czekoladą. Przypatrujący się takiej scenerii singiel nie powinien ulegać melancholii, ale wybrać się na poszukiwanie własnej drugiej połowy. Atmosfera prosto z piosenki dla dzieci „Zima zima zima pada pada śnieg” powinna ułatwić te poszukiwania. 

Czym zajmują się single zimą?Odrobina ciepła zimą

Jeśli jesteś singlem i w zimowe wieczory potrzebujesz ciepła drugiego człowieka, może warto pomóc szczęściu? Gdy na dworze pada śnieg, a temperatury nie zachęcają do długich spacerów, warto usiąść przed komputerem i poszukać ciekawych znajomości w sieci. Przeglądając ogłoszenia towarzyskie, można poznać ciekawych ludzi, spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach, poflirtować lub znaleźć miłość swojego życia.

 

Coraz więcej par spotyka się w Internecie, gdzie wszystko, nawet miłość, wydaje się być prostsze. Wiele osób szuka więc partnera na serwisach internetowych dla samotnych i portalach randkowych, wertując setki ogłoszeń w nadziei, że jedna z osób uśmiechających się ze zdjęcia dodanego do profilu okaże się tą drugą połówką.

Zima zima zima pada pada śnieg: sporty zimowe dla singli

Można jechać w świat sankami, ale samemu smutno… Kiedy dość ma się siedzenia przed komputerem warto zebrać się na odwagę i wyruszyć na wyprawę zorganizowaną specjalnie dla singli. Zimowe sporty mogą pomóc w znalezieniu sympatii. Nie ma nic piękniejszego i bardziej zbliżającego do siebie, niż niezapomniane chwile spędzone na stoku górskim, wspólne wywrotki w zaspie śniegu i ogrzewanie się przy kominku.

Inwestycja dla singli na lato

Szczególnie zimą potrzebujemy bliskości i promyka słońca, którym będzie dla nas uśmiech ukochanej osoby. Warto więc zainwestować nasz czas zimą, zawierać nowe znajomości i kontakty towarzyskie, by potem mieć z kim cieszyć się wspólnie spędzonym czasem wiosną.

 

 

Redakcja eDarling 2012
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

Całkowita liczba głosów: 750
Ocena:
Ocena dla tego artykułu: "". Średnia ocena: 3.09 na 5 bazująca na 750
Comments