Single z Randki z eDarling

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Czemu warto wybrać eDarling
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Dobra strona randkowa – czemu warto wybrać eDarling?

Zanim na poważnie zaczniesz szukać miłości w Internecie, musisz wybrać najodpowiedniejszy do tego portal. Dlaczego eDarling jest najlepszy? Ponieważ daje możliwość nie tylko do tego, aby poznać kogoś wartościowego, z kim będziesz w stanie stworzyć poważny związek oparty na miłości. Zapewnia również pomoc w poszukiwaniach drugiej połówki, bezpieczeństwo twoich danych, w tym zdjęć i zamieszczanych wpisów, ochronę przed nieuczciwymi Użytkownikami. O szczegółach przeczytasz poniżej!Warto wybrać eDarling

Jeśli poważnie podchodzisz do poszukiwania życiowego partnera, zanim zdecydujesz się na odpowiednią stronę, na pewno włożysz trochę wysiłku w to, aby spośród wielu propozycji, wybrać najlepszy serwis dla singli. Taki, który spełni twoje oczekiwania i pomoże ci zrealizować twoje marzenie – znaleźć miłość. Czemu warto wybrać właśnie eDarling? Ze względu na wiele zalet, jakie posiada! Przede wszystkim skupia osoby, które szukają tylko poważnych, trwałych związków. Dysponuje również rozbudowanym systemem dobierania pasujących do siebie osób. Został on zaprojektowany w ten sposób, aby kojarzyć ludzi, którzy są w stanie zbudować silną, trwałą relację. Jest to możliwe, dzięki tzw. matchmakingowi – systemowi doboru partnerskiego. eDarling wyręczy cię więc w żmudnych poszukiwaniach tej tzw. igły w stogu siana. Spośród setek tysięcy profili będzie wybierać te, które należą do osób optymalnie do ciebie dopasowanych. Dzięki temu ty zaoszczędzisz sobie i czasu, i ewentualnych rozczarowań, które zamykają się w zdaniu: „tylu tu ludzi,a ja nie mogę znaleźć nikogo, kto by mi odpowiadał”.

To my, na podstawie wcześniej otrzymanych od ciebie wytycznych, a także odpowiedzi udzielonych w trakcie rozwiązywania testu osobowości, wyszukamy osoby, które spełniają twoje kryteria. Twoim zadaniem będzie jedynie ocenić, czy „z tej mąki może być jakiś chleb”. Nasza metoda znacznie skraca czas poszukiwań właściwej osoby!

Optymalne dopasowanie partnerów

W eDarling wierzymy, że aby zbudować szczęśliwą relację z drugim człowiekiem, należy związać się z osobą, która do nas faktycznie pasuje. Nie musi być przy tym do nas podobna! Może się od nas różnić, nawet znacznie, ważne jednak, aby te różnice idealnie nas dopełniały. Wspomniana wcześniej metoda doboru partnerskiego odgrywa tutaj ogromną rolę. Została zaprojektowana w ten sposób, aby optymalnie dobrać dwie osoby na podstawie ich cech charakteru, osobowości, wyznawanych wartości, zainteresowań oraz oczekiwań wobec potencjalnego partnera i nowego związku. Nasza metoda doboru partnerskiego umożliwia dopasowanie osób w taki sposób, aby idealnie się uzupełniały i miały możliwie jak największe szanse na stworzenie długotrwałego związku. eDarling daje ci więc pewność, że osoby, które u nas spotkasz, faktycznie będą do ciebie pasować!

Strona, która spełnia twoje oczekiwania

Kiedy szuka się poważnego związku, ważne jest, aby być nieco wybrednym i nie decydować się na spotkania z osobami, które po pierwsze, mogą mieć inne niż ty oczekiwania, po drugie, od początku czujesz, że z pewnych przyczyn, nie będziesz mógł zbudować z nimi trwałej relacji. Kogo możesz spotkać na eDarling? Większość Użytkowników naszego serwisu to Polacy w przedziale wiekowym 30-50, którzy aktywnie szukają prawdziwej miłości. Dzięki temu, że nasz system automatycznie blokuje profile Użytkowników, którzy od jakiegoś czasu się nie logują, nie będziesz ich spotykać w sieci – unikniesz tym samym rozczarowania związanego z tym, że ktoś, kto być może wydał ci się interesujący, nie korzysta już z serwisu. Dodatkowo usuwane są wszystkie konta założone przez ludzi mogących mieć nieczyste intencje i tym samym stanowiących zagrożenie dla naszych Użytkowników. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort osób, które nam zaufały i zdecydowały się skorzystać z naszej pomocy podczas szukania miłości.

Natomiast dla zabieganych singli, którzy wolą korzystać z Internetu nie za pomocą komputera, a poprzez telefon czy inne mobilne urządzenie, skroiliśmy mobilną wersję strony oraz aplikację randkową.

Jesteś gotowy, aby zarejestrować się na portalu randkowym, który spełnia twoje oczekiwania? Kliknij w poniższy banner i już dziś zacznij szukać miłości!

Banner do rejestracji

O autorze: Kasia Hirt Zobacz więcej artykułów autorstwa Kasia Hirt