Szukam męża na eDarling

Statystyki GUS-u z ostatnich lat alarmują o kryzysie małżeństwa. Z jednej strony, coraz mniej osób decyduje się na wypowiedzenie sakramentalnego „tak”, z drugiej zaś wzrast liczba rozwodów i separacji. Wydaje się, że rewolucja obyczajowa jest nie do uniknięcia. Ty jednak na przekór wszystkiemu marzysz o białej sukni i welonie? Szukam męża – czy pomoże mi eDarling?
Kobieta znalazła męża

Szukam męża i nie mogę znaleźć

Szukając stałego związku, musimy wziąć pod uwagę wiele kryteriów, które niekoniecznie musiałby spełniać przelotny kochanek. Od przyszłego męża oczekuje się odpowiedzialności, wierności, zaradności, stabilizacji finansowej... Niestety, w dzisiejszych czasach jesteśmy tak zabiegane, że kwestie matrymonialne odkładamy na bok, powierzając je przypadkowi. To błąd! Posługując się językiem ekonomicznym, małżeństwo to inwestycja długoterminowa, którą warto dobrze rozważyć na początku, aby za 10 lat nie zastanawiać się nad wycofaniem z projektu...

Jak znaleźć męża na eDarling?

To, co odróżnia eDarling od innych portali randkowych, to test oparty na naukowo opracowanej metodzie doboru partnerskiego. Ta innowacyjna procedura psychologiczna łączy użytkowników o optymalnie dopasowanych osobowościach i oczekiwaniach, zapewniając większą szansę na trwałość związku także w kolejnych latach wspólnego życia. Skuteczność metody „matchmaking” potwierdzają historie szczęśliwych par, które poznały się na eDarling. Zakochani użytkownicy portalu często piszą, że zaproponowani przez nas kandydaci nie tylko szybko przypadli im do gustu, ale także okazali się partnerami godnymi zaufania w przyszłości. A to podstawowy warunek do założenia rodziny!

Jak więc znaleźć męża na eDarling? Zacznij od szczerego udzielenia odpowiedzi na pytania postawione w teście osobowości. Następnie poświęć nieco czasu na stworzenie interesującego profilu w serwisie. Starannie wypełnij wszystkie możliwe pola, zamieść zdjęcie profilowe (koniecznie takie, na którym promiennie się uśmiechasz) - postaraj się jak najlepiej zaprezentować. Twój profil to Twoja wizytówka.

Przeczytaj też: Czy charakteryzuje się doskonałe zdjęcie profilowe?

Następnie, gdy profil będzie już gotowy, nie czekaj biernie na to, co przyniesie los. Nie bój się wyjść z inicjatywą, jeśli ktoś wyda Ci się interesujący! W świecie randek online, nie ma większego znaczenia, kto inicjuje kontakt - mężczyzna, czy kobieta. Ktoś Ci się spodobał? Wyślij pierwszą wiadomość!

Szukam męża... bezpiecznie

Co jeszcze decyduje o tym, że eDarling świetnie nadaje się do poszukiwania „materiału na męża”? W przeciwieństwie do innych serwisów randkowych nasz portal prowadzi rozbudowaną politykę bezpieczeństwa, redukując prawdopodobieństwo natrafienia na nieszczerego użytkownika, nastawionego na przelotne znajomości. Systematyczną kontrolę wiarygodności przeprowadzają pracownicy Działu Obsługi Klienta oraz zautomatyzowane programy monitorujące. Jeżeli kontrola wykaże podejrzenie dopuszczenia się nadużycia, wówczas stosowane są odpowiednie przepisy regulaminu. Przykładowo, należy pamiętać o tym, że eDarling nie jest przeznaczony dla osób będących już w związku małżeńskim. Podanie nieprawdziwych danych stanowi więc podstawę do wypowiedzenia umowy o członkostwo.

Szukam męża i wkrótce go znajdę!

Już jako małe dziewczynki słuchamy romantycznych historii o wielkiej miłości, wzruszających ślubach i przystojnych księciach z bajki. Która z nas nie chciałaby poczuć się jak prawdziwa księżniczka, stojąc ze swoim ukochanym na ślubnym kobiercu w pięknej sukni z welonem... Czy w dorosłym życiu trzeba zrezygnować z marzeń? Nie trzeba – pomóż swojemu szczęściu! Zarejestruj się na eDarling, wypełnij test osobowości, przedstaw siebie innym, a my zajmiemy się resztą. Zaufaliśmy psychologii i nie zawiedliśmy się!

 

Pamiętaj:

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.

Banner do rejestracji

Wskazówki

 • Zakochani
  Co zrobić, aby się wreszcie zakochać?

  Wiele rzeczy można zrobić na zawołanie, jednak jak się okazuje, są sprawy, co do których nie możemy się przymusić. Jedną z nich jest miłość. Tęsknisz za uczuciem? Zastanawiasz się, jak się zakochać? Weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać! I w tzw. realu, i w świecie randek internetowych. Pierwszym krokiem niech będzie założenie konta na sprawdzonym portalu randkowym. Zaloguj się i zacznij poznawać interesujące, wolne osoby.

 • Aplikacja randkowa
  Nie mam czasu na poszukiwanie miłości

  Jeśli jesteś jednym z tych singli, którzy żyją w ciągłym biegu i po prostu nie mają czasu na poszukiwania miłości, specjalnie dla Ciebie eDarling.pl stworzył aplikację randkową. Za jej pomocą będziesz w stanie kontaktować się z innymi singlami zawsze, kiedy sobie tego zażyczysz. Już dziś zajrzyj do naszego serwisu.

 • Para na randce
  Nie zniechęcaj się!

  Z miłością jest jak z grą na loterii. Nie jest łatwo ją znaleźć, gdy się jednak przytrafi, czujemy się ogromnie szczęśliwi. W trakcie, gdy jej szukamy, trafiamy często na osoby i sytuacje, które z jakichś powodów się nam nie podobają. Kilka nieudanych spotkań czy rozmów może łatwo zniechęcić do dalszych poszukiwań. Nie wolno się jednak zniechęcać! Miłość może kryć się za najbliższym rogiem lub kolejnym kliknięciem.