Szukam kobiety, którą z wzajemnością pokocham!

Jak w morzu falbanek, wysokich obcasów, falujących włosów, słodkich uśmiechów, mniej lub bardziej poważnych flirtów, romansów i kiełkującego pożądania znaleźć tę jedyną, wymarzoną kobietę? Szukam kobiety – ale jakiej?
Poznam kobietę

Szukam kobiety…

Jak znaleźć wśród brunetek i blondynek, niskich lub wysokich, tę jedną kobietę, z którą warto spędzić życie i której warto ofiarować serce? Czasy bycia dumnym singlem zbliżają się ku końcowi. Mężczyzna, pragnie w oczach partnerki dojrzeć potwierdzenie swojej męskości, a przede wszystkim uzyskać dopełnienie samego siebie poprzez drogą mu osobę. Jego druga połowa powinna umieć wyzwolić w nim pokłady czułości i romantyzmu ukryte zazwyczaj przed światem. "Poznam kobietę..., która zawładnie moim sercem!"

Czego mężczyzna oczekuje od partnerstwa?

Kiedy mężczyzna podejmie decyzję i wdroży w życie plan pt. "szukam kobiety" , to zazwyczaj ma konkretne wyobrażenie, jakie kryteria powinna spełniać jego wybranka. Zdaje sobie sprawę, że czeka go wiele wspaniałych chwil spędzonych razem ze swoją drugą połową, takich jak trzymanie się za ręce, jedzenie lodów, kąpiel w jeziorze, gra w kręgle, śmianie się z filmów czy całonocne rozmowy.

Nawet takie codzienne i przyziemne obowiązki jak szykowanie kolacji czy kupowanie mebli – wykonywane we dwoje – wydają się ciekawsze i przyjemniejsze niż dotychczas. Zarażenie się katarem staje się wręcz romantyczne, jeśli tylko jego powodem był pocałunek. Przy wymarzonej kobiecie mężczyzna pozwala sobie na odrzucenie krępujących sterotypów i robi rzeczy, których w innych okolicznościach nigdy by nie zrobił. Tak, "szukam kobiety na dobre i na złe!" Takiej, przy której można czuć się naprawdę swobodnie.

Szukasz kobiety? Z eDarling poznasz właściwą partnerkę! Zarejestruj się i sprawdź!

Oferty kobiet idealnych - tylko takie mnie interesują

Na czym koncentruje się mężczyzna podczas poszukiwań odpowiedniej partnerki? Ponieważ nie ma jednego ideału kobiety, wybranka powinna mieć w sobie to owiane legendami magiczne i nieuchwytne „coś”. Warto również aby była ciepłą, kobiecą ale zarazem pewną siebie i charakterną osobą. Wymarzona kobieta dla wielu mężczyzn to taka, która umie kochać szczerze i mocno oraz zakceptuje go takim, jakim jest.

 

Poza tym pytając mężczyznę, jakiej kobiety poszukuje, często padają tę same słowa: "szukam kobiety atrakcyjnej, sympatycznej, szczerej, inteligentnej i z poczuciem humoru!" Mężczyźni szukają w partnerstwie po trosze przyjaźni, ale przede wszystkim jednak miłości. Choć są przede wszystkim praktykami i niechętnie mówią o swoich uczuciach, to i oni tęsknią za czułością i atmosferą ogniska domowego.

 

Znajdując swoją idealną kobietę, pokładają w niej wszystkie swoje oczekiwania oraz nadają jej rolę swojego osobistego klucza do szczęścia. Aby znaleźć kobietę, która naprawdę do Ciebie pasuje, zarejestruj się na eDarling i sprawdź ogłoszenia pań!

znajdź kobietę

Wskazówki

 • Określ cele
  Określ swoje cele

  Od samego początku poszukiwań, powinienieś być pewny, co do swoich planów. Zamierzasz znaleźć właściwą kobietę, te jedyną, z którą stworzysz udany związek? Jeśli tak jest - nie trać czasu na krókotrwałe znajomości, po których wiesz, że nic z tego nie będzie.

 • bądź otwarty
  Bądź otwarty

  Aby spotkać właściwą osobę, musisz mieć ku temu okazję. Dlatego powinienieś działać, a nie siedzieć z założnymi rękami. Spotykaj się ze znajomymi, chodź na spotkania towarzyskie bądź zarejestruj się na portalu randkowym.

 • nie poddawaj się
  Nie zniechęcaj się

  Twój ostatni związek nie należał do najszczęśliwszych? A może przytrafiła Ci się nieudana randka? Nie pozwól, by to Cię kompletnie zniechęciło do dalszego poszukiwania szczęścia!