Najpopularniejsze portale randkowe

Jednym z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce jest eDarling. Nasz serwis cechuje profesjonalizm, bezpieczeństwo na wysokim poziomie oraz sukces. Dowiedz się, co wyróżnia eDarling i dlaczego jest on jednym z czołowych portali randkowych nie tylko w naszym kraju.
Najpopularniejszy portal randkowy

Popularne portale randkowe szansą na znalezienie miłości

W dwudziestym pierwszym wieku Internet stał się jednym z najpopularniejszych miejsc do poszukiwania znajomości. Przyciąga osoby samotne, zdecydowane na to, aby skupić się na życiu prywatnym, poszukać swojej drugiej połówki. Życie pokazuje, że dla wielu osób tego typu poszukiwania kończą się sukcesem. Należy jednak pamiętać, aby wybierać popularne portale randkowe - łatwiej i szybciej będzie można spotkać tam tę właściwą osobę!

 

Najpopularniejsze portale randkowe – co je cechuje

 

•    Metoda doboru partnerskiego


To, co wyróżnia serwis eDarling.pl, to metoda doboru partnerskiego  opracowana przy współpracy psychologów z naukowcami, która odniosła światowy sukces. Jego kluczowym elementem jest bardzo szczegółowy test osobowości, którego analiza umożliwia zaproponowanie użytkownikom optymalnie pasujących do nich kandydatów.


•    Bezpieczeństwo


Porównując najpopularniejsze portale randkowe w Polsce, warto zwrócić także uwagę na ich politykę bezpieczeństwa . eDarling dysponuje zaawansowanym systemem zapobiegania nadużyciom – każdy profil naszych Użytkowników weryfikowany jest osobiście przez Dział Obsługi Klienta.  Ponadto eDarling zapewnia osobom korzystającym z serwisu ochronę danych osobowych i prywatność.

metoda doboru

•    Dowód sukcesu


Dzięki historiom miłosnym  możesz przekonać się, że za profilami Użytkowników na naszym portalu stoją prawdziwi ludzie, którzy właśnie tu spotkali długo wyczekiwaną miłość. To serwis randkowy, który jest obecny również w 24 innych krajach na świecie, gdzie pomaga odnaleźć miłość aż 13 milionom zarejestrowanych osób.


•    Jasny cel poszukiwań


Poważny portal randkowy  jest szansą na znalezienie partnera do długotrwałej relacji - osoby, która ma podobne intencje do nas. Nie jest to miejsce, gdzie internauci poszukują jedynie okazji do flirtowania i rozrywki. Tu o spotkaniu i rozpoczęciu konwersacji decyduje nie tylko zdjęcie profilowe.


Kim są użytkownicy eDarling?

Na naszym serwisie zarejestrowanych jest 52% kobiet oraz 48% mężczyzn. Interesują Cię najpopularniejsze portale randkowe dla osób z ambicjami? W takim razie koniecznie skorzystaj z oferty portalu eDarling – 85% zarejestrowanych na nim osób to kobiety i mężczyźni z wyższym i średnim wykształceniem. Na koniec informacja rozgrzewająca serca: 32% osób gotowa jest dla swojej przyszłej miłości pokonać każdą odległość!

 

Jeśli szukasz trwałego, harmonijnego związku, zarejestruj się na eDarling, rozwiąż test osobowości i znajdź partnera, który naprawdę do Ciebie pasuje.

Wskazówki

 • Metoda doboru partnerskiego
  Metoda dobor partnerskiego

  Metoda doboru partnerskiego eDarling opracowana została przy współpracy psychologów z naukowcami. Jej kluczowym elementem jest szczegółowy test osobowości, którego analiza umożliwia zaproponowanie użytkownikom właściwych osób.

 • Cel poszukiwań
  Określ jasny cel poszukiwań

  Poważny portal randkowy  jest szansą na znalezienie partnera do poważnej relacji . Nie jest to miejsce, gdzie internauci poszukują jedynie okazji do flirtowania i rozrywki. Tu o spotkaniu i rozpoczęciu znajomości decyduje nie tylko zdjęcie profilowe.

 • Zaufany portal
  Uważaj na niezaufane portale

  Zanim zarejestrujesz się na portalu randkowym, upewnij się, że jest to zaufana strona internetowa. Najlepiej wybrać jest znany i zaufany portal, który zapewni Ci wysokim poziom bezpieczeństwa i prywatności.