Gwarancja kontaktu

Zostań Użytkownikiem Premium i skorzystaj z „Gwarancja kontaktu”, jaką zapewnia eDarling

eDarling zapewnia Użytkownikom Premium nawiązanie określonej liczby kontaktów, która zależy od okresu trwania umowy. Jeśli nie uda nam się dotrzymać tej obietnicy, otrzymasz od nas bezpłatne przedłużenie umowy. Oznacza to, że przez kolejny okres, równy okresowi poprzednio wybranemu, pozostaniesz bezpłatnie Użytkownikiem Premium!

Jeśli zdecydujesz się na 6-miesięczne Członkostwo Premium, eDarling zapewnia, że nawiążesz w tym okresie minimum 10 kontaktów z innymi Użytkownikami. W ramach 12-miesięcznej umowy, gwarantujemy nawiązanie minimum 20 kontaktów z innymi Użytkownikami. Jeśli nie dotrzymamy zobowiązania dotyczącego nawiązania określonej liczby kontaktów, otrzymasz od nas kolejny okres Członkostwa Premium w prezencie.

Poprzez nawiązanie kontaktu rozumie się każdą wiadomość napisaną samodzielnie przez Ciebie lub innego Użytkownika, która jest odpowiedzią na uśmiech, pytanie lub krótką wiadomość wysłaną przez Ciebie innemu Użytkownikowi lub którą otrzymałeś od niego, wskutek której zaistnieje bezpośredni dwustronny kontakt między Tobą i danym Użytkownikiem.

„Gwarancja kontaktu” może być przez nas zapewniona, jeśli:

  1. w okresie 6-miesięcznego Członkostwa Premium spróbujesz nawiązać kontakt co najmniej 4, a w okresie 12-miesięcznego co najmniej 8 razy w formie krótkiej, samodzielnie napisanej wiadomości,
  2. zakładki „Mój profil” i „Szukam” są całkowicie i starannie wypełnione,
  3. w swoim profilu posiadasz co najmniej jedno zdjęcie,
  4. posiadasz wciąż aktywne konto Użytkownika Premium,
  5. regularnie logujesz się na swój profil.

Jeśli nie wypełniliśmy zobowiązań w ramach „Gwarancja kontaktu” w okresie trwania Twojego Członkostwa Premium, prześlij do nas informację na [email protected] najpóźniej w terminie do 14 dni przed rozpoczęciem okresu wypowiedzenia, tj. najpóźniej 28 dni przed zakończeniem okresu trwania umowy. Przy wysyłaniu do nas wiadomości, użyj e-maila, z którego korzystasz przy logowaniu się na eDarling. Po sprawdzeniu zasadności Twojego zgłoszenia, Członkostwo Premium zostanie przedłużone o okres wymieniony w ostatniej umowie.

pomoc