Single z Szukam dziewczyny

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
szukam kobiety
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Szukam dziewczyny, z którą stworzę związek

Znalezienie odpowiedniej partnerki może być nie lada wyzwaniem. W końcu poszukujesz drugiej osoby, która ma stworzyć z Tobą udany związek pełen zrozumienia i miłości. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek, byś osiągnął sukces!szuka w Internecie

1. Szukam dziewczyny i jestem gotowy podjąć wysiłek

Z poszukiwaniem partnera jest tak samo jak i z każdym innym życiowym wyzwaniem. Nic nie spada nam z nieba, żeby osiągnąć zamierzony cel, trzeba w to włożyć wysiłek i uzbroić się w cierpliwość. Jeśli zamierzasz jedynie liczyć na szczęście i los, to sobie poczekasz… Jasne może zdarzy się tak, że do Twoich drzwi zapuka nieznajoma i wręczy Ci do rąk swój numer telefonu, bo wyczytała w Twoich myślach komunikat: szukam dziewczyny.

Zamiast jednak liczyć na cud – podejmij inicjatywę!

2. Do odważnych świat należy

Żyjemy w czasach równouprawnienia i dziś często kobiety podejmują inicjatywę w kontaktach damsko – męskich. Mimo to, wiele pań woli, żeby to jednak mężczyzna był tym , który robi pierwszy krok. Nie oznacza to oczywiście, że powinieneś zachowywać się jak arogancki zdobywca. Bądź zdecydowany, ale również taktowny i pełen szacunku.

Każda kobieta jest inna, ale bez próbowania i podjęcia ryzyka, nie dowiesz się, jak się odpowiednio zachowywać. Nie bój się porażki! Nawet, jeśli tym razem się nie uda, to na pewno nauczysz się czegoś nowego.

3. Nie owijam w bawełnę

Kobiety wolą, kiedy to, co jest między Wami jest jasne i oficjalne. Jeśli ona po raz kolejny pyta: „to my jesteśmy razem, czy nie?”, a Ty znowu zwodzisz ją wymówkami, licz się z tym, że w pewnym momencie skończy się jej cierpliwość! Jeśli na poważnie traktujesz misję: szukam dziewczyny, powinieneś mieć uczciwe zamiary i być pewny swych uczuć.

Jeśli to już coś więcej niż randkowanie i czujesz, że ona traktuję Waszą relację poważniej niż Ty – bądź szczery i nie igraj z jej uczuciami!

4. Szukam dziewczyny i nie przyspieszam zdarzeń

Czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość, nawet, jeśli już coś między Wami się zaczęło, warto dać sobie czas, by nie podejmować pochopnych decyzji. Niepotrzebne naciskanie na partnerkę może ją tylko odstraszyć! Dlatego nie proponuj jej po tygodniu znajomości, żeby się do Ciebie wprowadziła, bądź wzięła z Tobą ślub .

Zanim przyjdzie na to czas, wszystkie poważne kwestie należy najpierw wspólnie omówić, a dopiero potem planować. W końcu nie chcesz, by ona wzięła Cię za desperata!

5. Uczę się na błędach

Musisz być przygotowany na to, że randka może okazać się nieudana. Nie z każdą dziewczyną od razu poczujesz wyjątkową magię i chemię. Czasem trzeba dać sobie czas i spotkać się kilka razy, żeby poznać się lepiej. Jeśli jednak okaże się tak, że nic z tego nie będzie, warto szukać dalej! Rozejrzyj się – wokół jest tyle ciekawych kobiet, które chciałyby Cię poznać! Pomyśl też o nowych możliwościach, jak np.portale randkowe , speed dating itp.

Współczesna technologia daje wiele nowych perspektyw!

A Wy macie jakieś wskazówki dla tych, którzy są w trakcie poszukiwań? Zapraszamy do dyskusji pod artykułem!

Znowu wystukałeś na klawiaturze: „szukam dziewczyny” – warto, więc zastanowić się nad zarejestrowaniem się na portalu randkowym !

Źródła

http://www.rahulspeaks.com/2011/03/looking-for-a-girlfriend/
http://guyism.com/lifestyle/tips-for-finding-the-right-girlfriend.html

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger