Single z Portal dla singli z aspiracjami

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Portal dla singli
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Portal dla singli – czym powinien się wyróżniać?

Oferta portali towarzyskich wciąż się rozrasta. W sieci możemy znaleźć serwisy o charakterze czysto erotycznym, strony randkowe, na których ludzie poszukują zarówno stałego związku jak i przelotnych znajomości oraz portale stosujące metodę doboru partnerskiego, które gromadzą osoby dążące do nawiązania poważnych relacji. Jak spośród wielu wybrać ten najlepszy portal dla singli? Jakie powinny być jego cechy?Portale dla singli

Portal dla singli eDarling to…

1. wysoka skuteczność

To naturalne, że przed zarejestrowaniem się na danym portalu dla singli, chcielibyśmy dowiedzieć się, jaka jest jego skuteczność. Niestety zwykle bardzo trudno jest oszacować, ile osób korzystających z serwisu znalazło swoją drugą połówkę – osoby opuszczające portal dla singli nie zawsze podają powód swojej decyzji. Na podstawie wewnętrznych danych eDarling wnioskujemy, że mniej więcej co trzeciej osobie na naszym portalu udaje się odnaleźć miłość, a średnia długość poszukiwań wynosi od 3 do 6 miesięcy. Istotnym czynnikiem w tym względzie jest aktywność użytkownika, tj. nawiązywanie kontaktów z zaproponowanymi osobami, uzupełnianie profilu czy też dodanie zdjęcia. eDarling to portal dla singli z aspiracjami, którego wyróżnia dodatkowo gwarancja nawiązania kontaktu.

2. Sprawdzona metoda

Coraz większą popularnością cieszą się portale oparte na tzw. metodzie doboru partnerskiego, która w ostatnich latach znokautowała klasyczne strony randkowe, umożliwiające samodzielne przeglądanie profili. Najważniejszym elementem tej metody jest szczegółowy test osobowości, pozwalający na łączenie osób o optymalnie pasujących do siebie charakterach, światopoglądach, potrzebach i oczekiwaniach. Portal dla singli stosujący metodę matchmakingu pozwala oszczędzić czas i zwiększa szansę na trwałość związku. Wskazuje na to wskaźnik powrotów tych samych użytkowników, który dużo wyższy jest na tradycyjnych portalach. W procesie doboru partnerów eDarling stawia na jakość, a nie na ilość propozycji.

metoda doboru

3. Aspekt naukowy

Osoby poszukujące stałej relacji wolą zaufać nauce niż przypadkowi. Metoda doboru partnerskiego, którą stosuje eDarling, oparta jest na modelu matematycznym, którego analiza pozwala na stworzenie profilów psychologicznych. Profile te bazują na pięcioczynnikowym modelu osobowości, tzw. „Wielkiej Piątce” (ang. Big Five Personality Traits), który w latach 90. XX wieku stał się jednym z najważniejszych założeń współczesnej psychologii osobowości. Portal dla singli eDarling prowadzi badania pod kierownictwem osobistej psycholog Dr Wiebke Neberich. Nasze publikacje znaleźć można w wiodących pismach psychologicznych (Social Psychological and Personality Science; Psychological Science).

Dobre portale dla singli dbają o odpowiednie standardy bezpieczeństwa

Decydując się na skorzystanie z usługi internetowej, ważne jest, aby zwrócić uwagę na jakość bezpieczeństwa – Internet sprzyja nadużyciom! Dlatego tak ważne jest, aby wybrać portal dla singli, o podwyższonych standardach ochrony prywatności. Metoda doboru partnerskiego, którą stosuje eDarling, jest procesem zachowującym zasady bezpieczeństwa – wszystkie dane są kodowane i przechowywane w taki sposób, aby inni użytkownicy oraz osoby trzecie nie znalazły się w ich posiadaniu. Obawiasz się nieszczerych użytkowników? Na eDarling każdy profil weryfikowany jest osobiście przez Dział Obsługi Klienta.

Serwis eDarling to najpopularniejszy portal dla singli w Polsce, który nieustannie dba o doskonalenie swoich usług. Jesteś zainteresowany rejestracją na naszej platformie? Chciałbyś podzielić się swoim uwagami na temat funkcjonalności naszego portalu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling