Single z Randki internetowe

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Randki w sieci
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Randki internetowe jako trend wśród singli

Randki w sieci stały się ostatnio bardzo popularną metodą poszukiwania drugiej połowy. Flirt w Internecie daje dużo możliwości i okazji do znalezienia odpowiedniego partnera. Randkowanie stało się niezależne od czasu i miejsca. O każdej porze dnia i nocy można spróbować odnaleźć swą sympatię, nie ruszając się przy tym sprzed ekranu komputera. Marzy Ci się randka przez Internet? Zacznij działać!Randki internetowe

Dużo osób właśnie w sieci chętnie nawiązuje nowe kontakty. Dzieje się tak, bo w wirtualnym świecie łatwiej pozbywamy się lęku i zahamowań przed rozpoczęciem rozmowy, co pozwala flirtować bez ograniczeń. Randki internetowe zwiększają szansę na zawarcie nowych znajomości. Co więcej, w sieci można spotkać ciekawe osoby zarówno z własnego regionu czy kraju, jak i z całego świata.

Randki w sieci oraz wątpliwości z nimi związane

Mimo popularności randek online istnieje nadal wiele pytań, a nawet zarzutów wymierzonych w ich kierunku, które nie zawsze jednak są słuszne. Postarajmy się zmierzyć z najczęstszymi powodami niepewności i sprawdzić czym naprawdę są randki w sieci!

1. Randki w sieci są zbędne dla atrakcyjnych i interesujących ludzi.

Nieprawda. Surfujący w sieci w poszukiwaniu partnera to ludzie, którzy świadomie wykorzystują zalety randkowania online i bez zbędnego pośpiechu oraz bez ograniczania się do jednego miejsca i osoby, szukają partnera na internetowym portalu towarzyskim. Często spotyka się na ulicy lub w pracy interesujących ludzi, lecz próba nawiązania z nimi kontaktu, ze względu na nieśmiałość, nie wchodzi w rachubę. Dlatego warto spróbować swojego szczęścia w Internecie i rozpocząć poszukiwania drugiej połowy na portalu randkowym.

2. Ludzie decydujący się na randki internetowe nie chcą mówić o sobie prawdy.

I tak, i nie. Na portalach randkowych zakładamy własny profil. Wybierając do niego zdjęcie zwraca się ogromną uwagę na szczegóły. Unikamy raczej fotek, gdzie wyglądamy niekorzystnie, mamy źle ułożoną fryzurę lub na której widoczne są nasze odstające uszy. Wiadomo, że niekiedy kolorujemy trochę rzeczywistość, jednak to zdarza się wielu z nas w niejednej sytuacji. Każdy singiel chce przedstawić się w jak najlepszym świetle – randki internetowe nie są żadnym wyjątkiem. Nikt nie jest przecież doskonały!

3. Randki internetowe są drogie.

W porównaniu do czego? Imprezy w każdy weekend są o wiele bardziej kosztowne!

Randki w sieci cieszą się ogromną popularnością i niektóre portale randkowe, takie jak eDarling.pl, mają dużą liczę użytkowników. Na portalach płatnych użytkownicy są bardziej zaangażowani i nastawieni na poważne poszukiwanie związku, a nie tylko krótkiej przygody. Ludzie odpowiedzialni za obsługę portalu inwestują dużo czasu i energii w to, aby zapewnić użytkownikom optymalne warunki i najlepsze możliwości w poszukiwaniu partnera. Poza tym opłaty członkowskie są niezbyt wysokie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż ma się w ten sposób możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z ludźmi o podobnych celach i zainteresowaniach. Dlatego warto zainwestować w swoją przyszłość i postawić na profesjonalny serwis!

Randki internetowe – jakie są ich zalety?

Randki w sieci to na pewno alternatywa dla randek w realnym świecie, która równie dobrze może przerodzić się w miłość. I choć ostrożność przy zawieraniu znajomości przez Internet jest zawsze wskazana, to jest to zapewne wspaniała szansa, by poznać nowych ludzi i dać szansę przeznaczeniu. Brak czasu na poszukiwanie partnera, niewielki krąg znajomych oraz nieśmiałość nie stanowią przeszkody, by zdecydować się na randki w sieci i znaleźć swoje szczęście.

Randki internetowe pozwalają również poznać drugą osobę z takiej perspektywy, której na co dzień się nie dostrzega. Często, wybierając randki w sieci, łatwiej zwierzyć się przez Internet z najskrytszych tajemnic i fantazji czy też pokazać się z romantycznej strony.

Randki online szansą na prawdziwą miłość

Miłość przychodzi nagle, nikt nie zna dnia, ani godziny, nie jest w stanie przewidzieć, czy zaplanować, kiedy zakocha się z wzajemnością. W obecnych, niezwykle zabieganych czasach, coraz trudniej poznać kogoś tak po prostu, na ulicy. Wszyscy pędzą, nie zwracając uwagi na mijane osoby. Nawiązywanie relacji przeniosło się do sieci, to tam ludzie szukają przyjaciół i drugiej połówki. Mają nadzieję, że znajomość zawarta przez Internet, przerodzi się w prawdziwą związek.

Sprawdź sam randki w sieci – zarejestruj się już dziś!

A Ty co myślisz o randkowaniu w sieci? Dlaczego randki internetowe, ktore są przecież coraz bardziej popularne, wciąż wzbudzją tyle emocji? Zapraszamy do dyskusji pod artykułem!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling