Single z Pani szuka pana

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Pani szuka pana w sieci
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Pani szuka pana w Internecie

W natłoku ogłoszeń towarzyskich i matrymonialnych, które pojawiają się w Internecie trudno dotrzeć do tych, które są pisane z poważnym zamiarem. Wpisując w wyszukiwarce słowa „pani szuka pana” powinnaś być ostrożna! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych porad dotyczących poszukiwań partnera w sieci. Zastosuj się do naszych wskazówek, które znajdziesz pod koniec artykułu, aby zwiększyć swoje szanse na spotkanie miłości. Pani szuka pana

„Pani pozna pana” – co kryje się pod ogłoszeniem?

Niestety często zdarza się tak, że pod powyższym sformułowaniem kryją się dwuznaczne zamiary. Szczególnie, jeśli korzystacie z niezaufanego źródła, jak przypadkowe ogłoszenia pojawiające się w wyszukiwarce. Po wystukaniu na klawiaturze słów „szukam pana” można znaleźć wiele ofert o charakterze erotycznym. Dlatego powinnyście być ostrożne, gdzie i w jaki sposób zamieszczacie swoje ogłoszenie.

Pani szuka pana online – to dobry pomysł?

Jeszcze kilka lat temu mogłoby się wydawać, że korzystanie z Internetu w celu odnalezienia drugiej połówki to coś jedynie dla tych, którzy mają problemy z zapoznawaniem nowych osób. Oczywiście jest to bardzo dobre rozwiązanie dla nieśmiałych. Dziś jednak niejedna pani szuka pana w sieci! Wielu ludzi uważa to po prostu za wygodny i nowoczesny sposób na poznanie kogoś nowego. Poza tym wiele serwisów randkowych proponuje swoim użytkownikom specjalne testy osobowościowe, które ułatwiają dopasowanie partnera według upodobań i cech charakteru, co może oszczędzić wielu rozczarowań.

Jaka pani szuka pana w Internecie?

Młoda, w średnim wieku, po przejściach, samotna mama, zapracowana businesswoman…. Nieważne, kim jesteś, wiele różnych kobiet na całym świecie korzysta z portali randkowych. Dlaczego? Po pierwsze – często jest to dla nich miła odmiana po tym, jak zawiodły się na tradycyjnym randkowaniu. Często nie mają one też po prostu czasu na to, by chodzić na spotkania towarzyskie, imprezy itp., gdzie mogłyby poznać kogoś nowego. Stworzenie dobrego profilu na takim portalu daje możliwość wstępnej selekcji i jasnego określenia, czego szukają w przyszłym partnerze. I tak, jak wspominaliśmy o tym wcześniej, jest to niezwykle użyteczna metoda dla nieśmiałych pań, które potrzebują więcej czasu, by przezwyciężyć swoją wstydliwość w kontaktach towarzyskich.

Pani pozna pana, który mieszka w jej okolicy

Internet stwarza nieograniczone możliwości. Daje szansę na to, aby nawiązać znajomości z ludźmi zamieszkującymi różne części świata. Zazwyczaj jednak kobieta, która w wyszukiwarce wpisuje „szukam pana”, chce za pomocą sieci spotkać kogoś, kto blisko mieszka. Dobry portal randkowy stwarza możliwość wybrania takich ustawień, aby poszukująca singielka otrzymywała propozycje panów przebywających w jej okolicy. Ustawienia można zawęzić albo do samego miasta, albo do całego województwa. Pani życzy sobie poznać Pana mieszkającego w Bydgoszczy, czy Katowicach? Chciałaby umówić się na randkę w Warszawie? A może interesują ją single zamieszkujący województwo wielkopolskie, czy jego stolicę – Poznań? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby i tam poszukać. A nuż to właśnie tam żyje osoba, która okaże się jej drugą połówką!

randki online

Czy w sieci można znaleźć kogoś wartego uwagi?

Oczywiście! Musisz jednak pamiętać, że kiedy wpisujesz w wyszukiwarkę słowa: „pani szuka pana”, musisz pozostać czujna. Tak, jak nie każda kobieta ma poważne zamiary, zamieszczając swoje ogłoszenie w Internecie, tak i panowie, odpowiadając na nie, mogą mieć inne zamiary. Najlepiej zaufać jest portalom, które cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników i nakierowane są na poszukiwania poważnego związku. Dlatego przy wyborze odpowiedniego serwisu randkowego, weź pod uwagę kilka ważnych czynników:

  1. Do jakiego rodzaju użytkowników jest on skierowany?

  2. Czy jest to portal płatny czy darmowy (w zależności od tego – mogą one oferować zupełnie inne opcje, płatny portal zapewnia użytkownikom większe bezpieczeństwo)?

  3. Przeczytaj dokładnie regulamin i zasady korzystania zanim się zarejestrujesz!

  4. Dobre portale posiadają stronę z pomocą, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące zasad rejestracji.

„Poznam pana” – Jak znaleźć miłość w sieci? 5 wskazówek!

1 Uważnie przyjrzyj się dostępnym portalom randkowym – wybierz ten, który wzbudza zaufanie i jest faktycznie miejscem, w którym poznają się single szukający poważnego związku. Taki portal randkowy, nie dość że będzie spełniał wymienione w poprzednim podrozdziale warunki, zaprezentuje również historie miłosne osób, które odnalazły się za jego pośrednictwem.

2 Gdy już znajdziesz odpowiedni portal, poświęć trochę czasu na stworzenie swojego profilu, tak, aby zawierał jak najwięcej przydatnych informacji. Koniecznie zamieść zdjęcie, przynajmniej jedno. Zwróć uwagę, aby była to fotografia dobrej jakości, która pokazuje cię uśmiechniętą i zadowoloną. Z doświadczenia wiemy, że mniejszym powodzeniem cieszą się zdjęcia legitymacyjne, pokazujące poważne oblicze. Z tego powodu postaraj się, aby na twoim profilu pojawiła się fotografia prezentująca cię podczas ulubionego zajęcia – na spacerze, z książką w ręku, pocdczas podróży, zwiedzania, wizyty w kawiarni, itp. Takie zdjęcia są ciekawsze i dają pretekst do tego, aby do ciebie napisać. Jeśli nie posiadasz takiej fotografii, poproś kogoś zaprzyjaźnionego, aby ci ją zrobił! Taka mini sesja będzie też świetną okazją do tego, aby miło spędzić czas na przykład z przyjaciółką.

Tworząc swój profil, nie skupiaj się tylko na zdjęciach. Zadbaj, aby twoje konto zawierało sporo interesującej treści. Napisz, kim jesteś, jakie są twoje zainteresowania, marzenia, oczekiwania. Staraj się pisać w ciepły, pogodny sposób, a na pewno przykujesz uwagę niejednego pana.

3 Bądź aktywna. Przeglądaj zaproponowane ci profile nawet, jeśli w pierwszej chwili nie przypadły ci do gustu. Tak zwane pierwsze wrażenie nie sprawdza się w świecie randek online. Sporo osób ma problem z założeniem atrakcyjnego, interesującego profilu i wybraniem dobrego zdjęcia. Po nawiązaniu kontaktu może się okazać, że ta mało ciekawa osoba ma niesamowite poczucie humoru, dużo do powiedzenia i wygląda znacznie lepiej, niż na załączonej fotografii.

Odpowiadaj na otrzymane wiadomości, nie bój się też pierwsza wychodzić z inicjatywą, jeśli ktoś wydał ci się interesujący. Mamy 21 wiek, kobiety nie muszą czekać na mężczyznę, aby ten zrobił pierwszy krok. Boisz się wysłać wiadomość? Zalajkuj coś w jego profilu lub wyślij uśmiech. I poczekaj na jego reakcję.

4 Nie bój się przenosić znajomości do realnego życia. Prawdziwe związki zaczynają się bowiem w tzw. realu. Ktoś wydał ci się interesujący? Zasugeruj spotkanie na żywo, aby ocenić, czy jest sens inwestować czas w tę relację. Pierwsza randka to dla każdego spory stres, jednak jest niezbędnym krokiem ku temu, aby znaleźć miłość.

5 Nie poddawaj się. Tylko nielicznym udaje się znaleźć tę właściwą osobą od razu. Zdecydowana większość musi poznać wiele osób, zanim trafi na swojego wymarzonego partnera. Trafiła ci się nieudana randka? Nie zniechęcaj się! Zyskałaś doświadczenie, wykorzystasz je przy kolejnej znajomości. A strzała Amora w końcu i ciebie trafi. Kiedy będziesz się tego najmniej spodziewać.

A Ty – rozpoczęłaś swoje poszukiwania od wpisania w wyszukiwarce słów „pani szuka pana”? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzach! A jeśli nadal szukasz – zarejestruj się na zaufanym portalu randkowym!

Źródła

http://dating.about.com/od/onlinedating/ht/choosedating.htm

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling