Pani szuka pana w Internecie

W natłoku ogłoszeń towarzyskich i matrymonialnych, które pojawiają się w Internecie trudno dotrzeć do tych, które są pisane z poważnym zamiarem. Wpisując w wyszukiwarce słowa „pani szuka pana” powinnaś być ostrożna! Przygotowaliśmy dla Was kilka cennych porad dotyczących poszukiwań partnera w sieci.
szuka w Internecie

„Pani pozna pana” – co kryje się pod ogłoszeniem?

Niestety często zdarza się tak, że pod powyższym sformułowaniem kryją się dwuznaczne zamiary. Szczególnie, jeśli korzystacie z niezaufanego źródła, jak przypadkowe ogłoszenia pojawiające się w wyszukiwarce. Po wystukaniu na klawiaturze słów „pani szuka pana” można znaleźć wiele ofert o charakterze erotycznym. Dlatego powinnyście być ostrożne, gdzie i w jaki sposób zamieszczacie swoje ogłoszenie.

Pani szuka pana online - to dobry pomysł?

Jeszcze kilka lat temu mogłoby się wydawać, że korzystanie z Internetu w celu odnalezienia drugiej połówki to coś jedynie dla tych, którzy mają problemy z zapoznawaniem nowych osób. Oczywiście jest to bardzo dobre rozwiązanie dla nieśmiałych. Dziś jednak niejedna pani szuka pana w sieci! Wielu ludzi uważa to po prostu za wygodny i nowoczesny sposób na poznanie kogoś nowego. Poza tym wiele serwisów randkowych proponuje swoim użytkownikom specjalne testy osobowościowe, które ułatwiają dopasowanie partnera według upodobań i cech charakteru, co może oszczędzić wielu rozczarowań.

randki z singlami

Jaka pani szuka pana w Internecie?

Młoda, w średnim wieku, po przejściach, samotna mama, zapracowana businesswoman…. Nieważne, kim jesteś, wiele różnych kobiet na całym świecie korzysta z randek online. Dlaczego? Po pierwsze – często jest to dla nich miła odmiana po tym, jak zawiodły się na tradycyjnym randkowaniu. Często nie mają one też po prostu czasu na to, by chodzić na spotkania towarzyskie, imprezy itp., gdzie mogłyby poznać kogoś nowego. Stworzenie profilu na takim portalu daje możliwość wstępnej selekcji i jasnego określenia, czego szukają w przyszłym partnerze. I tak, jak wspominaliśmy o tym wcześniej, jest to niezwykle użyteczna metoda dla nieśmiałych pań, które potrzebują więcej czasu, by przezwyciężyć swoją wstydliwość w kontaktach towarzyskich.

randki online

Czy w sieci można znaleźć kogoś wartego uwagi?

Oczywiście! Musisz jednak pamiętać, że kiedy wpisujesz w wyszukiwarkę słowa: „pani szuka pana”, musisz pozostać czujna. Tak, jak nie każda kobieta ma poważne zamiary, zamieszczając swoje ogłoszenie w Internecie, tak i panowie, odpowiadając na nie, mogą mieć inne zamiary. Najlepiej zaufać jest portalom, które cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników i nakierowane są na poszukiwania poważnego związku.  Dlatego przy wyborze odpowiedniego serwisu randkowego, weź pod uwagę kilka ważnych czynników:

 1. Do jakiego rodzaju użytkowników jest on skierowany?

 2. Czy jest to portal płatny czy darmowy (w zależności od tego – mogą one oferować zupełnie inne opcje, płatny portal zapewnia użytkownikom większe bezpieczeństwo)?

 3. Przeczytaj dokładnie regulamin i zasady korzystania zanim się zarejestrujesz!

 4. Dobre portale posiadają stronę z pomocą, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące zasad rejestracji.

 5. Poświęć trochę czasu na stworzenie swojego profilu, tak, by zawierał jak najwięcej przydatnych i jasnych informacji!


A Ty – rozpoczęłaś swoje poszukiwania od wpisania w wyszukiwarce słów „pani szuka pana”? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzach! A jeśli nadal szukasz - zarejestruj się na zaufanym portalu randkowym!

Wskazówki

 • pani szuka na portalu
  Dlaczego warto?

  Dzięki portalowi randkowemu możesz przezwyciężyć swoją nieśmiałość! Masz również czas na to, by zastanowić się, czy dana osoba jest na pewno tą właściwą. Poszukiwania w Internecie to nowoczesny sposób na odnalezienie partnera!
   

 • ostrożność
  Bądź ostrożna!

  Przy wyborze serwisu randkowego - zwróć uwagę na to, czy zapewnia Ci on bezpieczeństwo. Profesjonalny portal powinien być zaufany i zapewniać Ci ochronę danych osobowych. Dlatego warto zapoznać się z regulaminem przed rejestracją!

 • profil
  Wypełnij swój profil

  Twoj profil na portalu randkowym jest Twoją wirtualną wizytówką, dlatego poświęć mu trochę czasu. Wybierz odpowiednie zdjęcie, wypełnij wszystkie pola, pisząc o sobie. Potraktuj to poważnie, jeśli wymagasz tego od innych!