Single z Szansa na wieczną miłość!

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Portal randkowy dla katolików
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Katolicki portal randkowy dla singli z wartościami

Według statystyk Polacy to w 98% naród katolicki. W rzeczywistości deklarowany katolicyzm wielu osób ogranicza się do noszenia krzyżyka na szyi lub wyprawy do kościoła w Wigilię. Są jednak tacy, dla których bycie katolikiem oznacza wyznawanie wartości chrześcijańskich i życie zgodne z nauką Kościoła. To właśnie z myślą o nich powstał katolicki portal randkowy. Na pewno spełni oczekiwania chrześcijan. Katolicki portal randkowy

Spis treści:

1. Wielki sukces katolickich portali randkowych

2. Katolickie randki – okiem eksperta

3. eDarling – katolicki portal randkowy dla wymagających

Wielki sukces katolickich portali randkowych

Chrześcijańskie portale randkowe cieszą się na świecie coraz większą popularnością. Ich użytkownicy wierzą, że stawiając na katolicki portal randkowy, uda im się zapoznać osobę godną zaufania, taką, która wyznaje miłość nie tylko do Boga, ale także do bliźnich. Szukają więc człowieka uczciwego, odpowiedzialnego, wiernego i chętnego do pomocy. Szukają partnera z wartościami.

Na katolickie randki decydują się jednak przede wszystkim osoby gotowe do podążania za nauką Kościoła. Wierzący single pragną poznać kogoś, kto będzie dzielił ich wyobrażenie na temat narzeczeństwa, małżeństwa oraz modelu rodziny. Katolicki portal randkowy to miejsce, w którym spotykają się osoby o jasno określonych marzeniach i oczekiwaniach: ludzie, którzy chcą (i mogą) stworzyć stały związek jako mąż lub żona i po katolicku wychować swoje potomstwo.

Przeczytaj też: Szukam męża na całe życie!

Katolickie randki – okiem eksperta

Dr Wiebke Neberich, osobista psycholog portalu eDarling, zajmowała się w swoich badaniach m.in. związkiem pomiędzy religią a zdrowiem psychicznym. Według wyników jej analizy, osoby religijne cieszą się lepszym samopoczuciem od ateistów w tych państwach, w których bycie wierzącym jest zjawiskiem powszechnym i powszechnie akceptowanym. Wynika z tego, że w Polsce najwięcej zadowolenia z życia powinni odczuwać właśnie katolicy. Nie jest tajemnicą, że ludzie szczęśliwi i zadowoleni z życia są lepszymi partnerami. Może to być kolejny dowód na to, że warto wiązać się z chrześcijanami. Znaleźć ich można na dobrych portalach katolickich.

Pamiętać jednak należy, że na szczęście w związku wpływa wiele czynników, jak np. wiek, stopień wykształcenia, zainteresowania. Potwierdzają to osoby, które zdecydowały się na katolicki portal randkowy. Przyznają wprawdzie, że poznały osobę dzielącą ich wizję na temat przyszłości, jednak często nie taką, która w wystarczającym stopniu pasowałaby do ich charakteru. Szukając partnera online, należy więc wybrać taki portal, który nie tylko skupia katolików, ale również pomaga dobierać partnerów na podstawie cech osobowości.

eDarling – katolicki portal randkowy dla wymagających

Serwis eDarling.pl, stosujący metodę doboru partnerskiego, umożliwa singlom znalezienie osoby optymalnie odpowiadającej ich potrzebom. Jedna z opcji, jaką napotka użytkownik wypełniający test osobowości, dotyczy wyznawanej religii oraz jej znaczenia w związku. Zdaniem dr Wiebke religijność to bardzo ważny czynnik, który należy uwzględnić przy poszukiwaniach partnera. „Im bardziej związani jesteśmy z daną religią, tym większe znaczenie odgrywa znalezienie osoby o takim samym wyznaniu religijnym” – komentuje psycholog. Podając w teście eDarling informację o tym, że bardzo zależy nam na katolickim partnerze, możemy być pewni, że zaproponowani kandydaci będą spełniać te oczekiwania.

Katolicki portal randkowy jest ważny dla osób wierzących, które chcą zbudować związek oparty na wartościach chrześcijańskich i które są zaangażowane w praktykowanie religii. Aby uniknąć rozczarowania, warto jednak wybrać portal randkowy, który oprócz wyznania, uwzględnia szereg innych istotnych czynników, decydujących o powodzeniu związku.

Jeszcze dziś zarejestruj się na eDarling i znajdź partnera, o jakim marzysz!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling