Pan szuka pana – czy znajdzie na eDarling?

„Aktorka w norkach, fryzjer gej, wdowa co szlocha w noc – o jedno proszą los: Wszyscy chcą kochać...” Tak brzmią słowa słynnej piosenki Maryli Rodowicz, które zwracają uwagę na prawdę starą jak świat: Potrzeba kochania i bycia kochanym jest zapisana w każdym człowieku. Bez względu na to, kim jesteśmy, co robimy i jakiej jesteśmy orientacji, dążymy do spełnienia w miłości. Pan szuka pana i prawdziwego uczucia!
pan szuka

Sytuacja gejów w Polsce

Osoby homoseksualne żyjące w Polsce wciąż spotykają się z dyskryminacją, a nawet przemocą. Prognozy są jednak optymistyczne: według raportu Kampanii Przeciw Homofobii, tolerancja wobec homoseksualistów wzrasta. Na tę pozytywną tendencję wpłynęły zapewne liczne debaty polityczne oraz pojawienie się w show-biznesie osób homoseksualnych, odważnie mówiących o swojej orientacji (np. Michał Piróg). Szczególnie otwartość ludzi młodych pozwala na stwierdzenie, że za kilka, może kilkanaście lat, temat równouprawnienia gejów i lesbijek przestanie w Polsce wzbudzać kontrowersje. 

 

Pan szuka pana i stałego związku

Istnieje szkodliwy mit, mówiący o tym, że geje i lesbijki są niechętni do tworzenia stałych związków. Badania nie potwierdzają jednak tej teorii: według znanego seksuologa prof. Zbigniewa Izdebskiego 76% homoseksualistów dąży do nawiązania trwałej relacji z partnerem, a połowa z nich jest zdania, że nie powinno rozpoczynać się życia seksualnego bez miłości. Wspólne śniadania, wieczory spędzone na długich rozmowach i romantyczne wakacje – wydaje się, że nie ma nic bardziej naturalnego niż potrzeba stabilizacji w związku. Tylko, jak gej może odnaleźć swoją drugę połówkę, kiedy cała przestrzeń publiczna skoncentrowana jest wokół osób heteroseksualnych?


Pan szuka pana na eDarling

Technologia brnie do przodu: Najnowszym sposobem na poszukiwanie życiowego partnera stał się Internet. Dla osób nieheteroseksualnych fakt ten ma szczególne znaczenie. Po pierwsze, gwarantuje anonimowość, o którą niestety geje i lesbijki często muszą zabiegać. Po drugie, daje możliwość zapoznania wielu osób z różnych regionów Polski, także z niewielkich miejscowości, gdzie mniejszości seksualne nie mogą czuć się swobodnie. Po trzecie, pozwala na jasne określenie celu znajomości. Przykładowo, portal randkowy eDarling przeznaczony jest tylko dla singli, pragnących stworzyć długotrwały, harmonijny związek. Bo miłość niejedno ma imię...

Wskazówki

 • on szuka
  Portal randkowy

  Nasz serwis randkowy pomoże odnaleźć Ci odpowiednio dobranego partnera, który podobnie jak Ty pragnie trwałej relacji. eDarling to zaufany portal dla singli, który gwarantuje Ci bezpieczeństwo!

 • profil
  Zadbaj o swój profil

  Wypełnij do końca test osobowości, a potem poświęć trochę czasu na to, by uzupełnić swój profil. Wybierz odpowiednie zdjęcie i odpowiedz na pytania dotyczące Ciebie i Twoich zainteresowań i oczekiwań. Tak zwiększasz swoje szanse na nawiązanie konktaku z właściwą osobą!

 • para
  Metoda doboru partnerskiego

  Dzięki naszej naukowo opracowanej metodzie doboru partnerskiego pomożemy Ci znaleźć odpowiednią osobę, z którą stworzysz udany związek. Dowiedz się więcej na temat naszej metody.