Miłość, która na Ciebie czeka

Czy dla każdej osoby przeznaczona jest ta druga połówka? Jeśli tak, to co się stanie, jeśli jej nie znajdziemy? Czy ma się wpływ na to kogo się znajdzie i pokocha, czy decyduje o tym raczej los? Rozważania nad tymi kwestiami mogą doprowadzić do pytania, czy to my sami decydujemy o naszym szczęściu, czy jest ono raczej dziełem przypadku lub przeznaczenia.
druga połowa

Druga połówka - los czy przeznaczenie?

Niektórzy uważają, że bieg wydarzeń jest zaplanowany odgórnie. Rzeczy dzieją się z określonego powodu. To, w jaki sposób i kiedy poznamy swojego partnera, zależy jednak trochę od nas samych. Szansa zawarcia znajomości rośnie, jeśli korzysta się z okazji przebywania wśród wielu ludzi. W kawiarni, na przyjęciach dla singli, w siłowni czy na internetowych portalach towarzyskich.

 

Będąc otwartym na nowe możliwości, być może na drodze do pracy pojawi się ktoś, kto całkowicie odmieni życie, osoba, która jako nasza druga połówka towarzyszyć nam będzie przez całe życie. Poczuje się wtedy na własnej skórze, że miłość od pierwszego wejrzenia jest jak najbardziej możliwa. Taki moment można określić mianem przeznaczenia.

 

Każdy ma nadzieję, że znajdzie w swoim życiu prawdziwą miłość. Nie warto jednak czekać, aż spotka nas takie ogromne szczęście. Zamiast tego lepiej zacząć działać i wziąć sprawy w swoje ręce. Jeśli miłość jeszcze nas nie znalazła, warto jej poszukać.

Twoja druga połówka

Jeśli poszukiwania przyniosły efekt i znalazło się tę ukochaną osobę, po jakimś czasie pojawiają się wątpliwości, czy jest to ta właściwa. Czy jest to właśnie moja bratnia dusza? Czy może na świecie jest jednak ktoś inny, kto bardziej do mnie pasuje? Czy może warto szukać dalej, aż będzie się mieć stuprocentową pewność, że to nasza druga połówka? W końcu w morzu pływa dużo ryb, skąd możesz mieć pewność, że w Twoje sidła wpadła ta najlepsza?

 

Każdy sam musi jednak wiedzieć, czy jest szczęśliwy, czego oczekuje od partnera i jaki powinien być jego związek. Jeśli wierzysz, że nie spotka Cię w życiu nic piękniejszego niż uśmiech Twojej drugiej połowy, warto zakończyć akcję „szukam partnera”.

 

Wielu zastanawia się, czy miłość jest dziełem przypadku, czy jednak sami decydujemy o szczęściu. Jedni uważają, że miłość spotyka nas w nieoczekiwanym momencie, wtedy, kiedy to spełnia się nasze przeznaczenie. Inni wolą nie polegać na przypadku i wziąć sprawy w swoje ręce, poświęcając się poszukaniu odpowiedniego partnera.

Wskazówki

 • Miłość życia
  Nie poddawaj się!

  Poszukiwanie odpowiedniej osoby, z którą chcesz być na stałe nie jest łatwym zadaniem. Dlatego pamiętaj,by uzbroić się w cierpliwość! W końcu odnalezienie miłości życia to poważna sprawa!

 • Działaj
  Wiele zależy od Ciebie!

  To, w jaki sposób i kiedy poznamy swojego partnera, zależy  w dużej mierze od nas samych. Szansa zawarcia znajomości rośnie, jeśli korzystasz z okazji przebywania wśród ludzi. W kawiarni, na spotkaniach towarzyskich, w siłowni czy na internetowych portalach randkowych.

 • Otwartość
  Otwórz się

  Będąc otwartym na nowe możliwości, być może na drodze do pracy pojawi się ktoś, kto całkowicie odmieni Twoje życie, osoba, która druga połówka towarzyszyć Ci będzie w trudach dnia codziennego. Poczujesz wtedy na własnej skórze, że miłość od pierwszego wejrzenia jest również możliwa.