Single z Portal randkowy

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Portal randkowy
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Portal randkowy sposobem na poznanie wyjątkowych osób

Czy portal randkowy jest dobrym pomysłem na znalezienie właściwej osoby? Czy technologia i uczucia mogą iść ze sobą w parze? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!Portal randkowy

Strony randkowe – garść faktów

Więcej niż połowa ankietowanych biorących udział w badaniu eDarling „Randki i związki przyszłości” przyznaje, że portal randkowy umożliwia stworzenie szczęśliwego związku.

Według 55% Użytkowników poszukiwanie miłości za pomocą takich technologii, jak portal randkowy, nie oznacza braku romantyzmu.

Użytkownikami poszukującymi partnera poprzez randki internetowe kierują takie same pragnienia i motywacje, jak osobami, które nie korzystają z portali towarzyskich.

Portal randkowy – świadomy i pewny wybór

Jaka jest szansa, że poznasz akurat tę jedyną i wyjątkową osobę przypadkowo, gdzieś na ulicy, na imprezie, w muzeum, a może w kawiarni, gdzie co niedziela popijasz ulubioną kawę i nadrabiasz zaległości w czytaniu? Tak, miłość może być dziełem przypadku, niespodziewanego wydarzenia, zbiegu okoliczności itd. Jednak Ty po raz kolejny czujesz, że to nie może być prawda? Twoja ostatnia randka z poznanym u znajomych, wydawałoby się niezwykle interesującym i zabawnym mężczyzną, okazała się wielką pomyłką. Wyjście do kina z koleżanką znajomego z pracy skończyło się rozczarowaniem… Powoli przestajesz wierzyć w to, że miłość i poważny związek są pisane i Tobie?

Komedie romantyczne mogą być na pewno świetnym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości, jednak zdecydowanie nie powinny być poradnikiem na temat tego ‘jak poznać drugą połówkę’. Bierne oczekiwanie na to, że los postawi na Twojej drodze właściwą osobę nie może skończyć happy endem. I choć poznanie kogoś wartościowego i interesującego nie jest wcale prostą sprawą, nie oznacza to, że jest to niemożliwe. Kiedyś ludzie, którym się nie szczęściło i nie mogli poznać tej wymarzonej osoby, przeglądali ogłoszenia matrymonialne, wierząc, że dzięki nim trafią na swoją miłość. Z biegiem lat metody poszukiwania partnera bądź partnerki uległy jednak zmianie. Na arenę wkroczył Internet, a wraz z nim najpopularniejsze portale dla osób szukających poważnego związku.

Dość rozczarowań i podjęcie działań

Nie masz już ochoty na kolejne rozczarowania, bo:

• zbyt wiele razy ktoś zawiódł Twoje zaufanie

• Twoja nieśmiałość utrudnia Ci kontakty towarzyskie

• nie masz czasu i energii na randki, wyjścia, które i tak w większości są nieudane

• pomimo tego, że jest tak wielu singli wokół, skąd możesz mieć pewność, czy dana osoba ma wobec Ciebie poważne zamiary

• przyzwyczajasz się powoli do życia w pojedynkę i myślisz, że w zasadzie nie warto szukać kogoś na siłę

• mieszkasz w wielkim mieście i masz wrażenie, że w natłoku tak wielu osób, przegapisz tę właściwą

• mieszkasz w niewielkiej miejscowości lub na wsi, a tam trudno poznać kogoś nowego

Dlaczego warto zdecydować się na serwis randkowy?

• Łatwiej znajdziesz kogoś z podobnymi oczekiwaniami

Tworząc swój profil online na portalu randkowym edarling.pl musisz również wypełnić test, który będzie pomocny w odnalezieniu odpowiednich propozycji partnerów dla Ciebie. Jest to tzw. metoda doboru partnerskiego, którą oferują profesjonalne strony randkowe. Dlatego tak ważne jest, aby przy zakładaniu konta pozostać uczciwym i szczerze pisać o sobie, i swoich oczekiwaniach wobec przyszłego partnera.

• Spotkasz ludzi szukających poważnego związku

Na eDarling rejestrują się osoby poszukujące poważnych relacji. Jest to miejsce przeznaczone dla ludzi, których nie interesują krótkie przygody. Miłość mają szansę spotkać tu zapracowani single w różnym wieku, którzy do tej pory skupiali się głównie na karierze, samotne matki i ojcowie, seniorzy, oraz ludzie, dla których ważne są konkretne wartości. Dzięki zastosowaniu wspomnianej wyżej metody matchmakingu, rejestrując konto na eDarling, każdy zyskuje pewność, że będzie kojarzony z singlami należącymi do tej grupy, która interesuje go najbardziej.

Wierzysz, że tylko z katolikiem będziesz w stanie stworzyć szczęśliwy związek? Podaj tę informację już na etapie rozwiązywania testu, a od tej pory będą proponowane Ci tylko osoby o zbliżonym do Twojego światopoglądzie. eDarling to bowiem portal randkowy przeznaczony również dla katolików!

Jesteś samotnym ojcem, któremy zależy na tym, aby nowa partnerka zaakceptowała dziecko lub dzieci z poprzedniego związku? Koniecznie podaj tę informację już na etapie rejestracji, a od tej pory będziesz kojarzony tylko z osobami, które są otwarte na związek z ojcem samodzielnie wychowującym potomstwo.

• Unikniesz częstych rozczarowań

Często, kiedy umawiasz się z kimś na randkę, nie posiadasz zbyt wielu informacji na temat tej osoby. Niesie to za sobą ryzyko kompletnego rozczarowania. Poszukiwanie miłości w sieci daje możliwość wstępnego zapoznania się z daną osobą i wtedy ewentualnego postanowienia, czy warto tę znajomość kontynuować. Możesz dać sobie więcej czasu na podejmowanie decyzji. Łatwiej też będzie Ci zaplanować pierwszą randkę z kimś, kogo już miałeś okazję poznać choć trochę na portalu towarzyskim.

• Portal towarzyski to miejsce, gdzie poznało się wiele szczęśliwych par

W Internecie odnajdziesz wiele historii miłosnych, dla których początkiem były serwisy randkowe. Znajomości nawiązane w ten sposób są tak samo satysfakcjonujące pod względem emocjonalnym, jak te zawarte w sposób tradycyjny. Okazuje się nawet, że według badań przeprowadzonych przez Johna Cacioppo – profesora psychologii z Uniwersytetu w Chicago:

Wśród małżeństw, które poznały się online występuje niższy współczynnik rozwodów.

A co mówią o portalu szczęśliwe pary, które poznały się na eDarling:

Prosty i skuteczny sposób na niechcianą samotność…

(Marta i Rafał)

• Poznasz zupełnie nowych ludzi

Na co dzień głównie spotykasz się ze swoimi przyjaciółmi, być może większość z nich jest już nawet w związkach – to na pewno nie ułatwia sprawy! Masz ochotę poznać w końcu kogoś spoza grona znajomych – portale randkowe dostępne online to miejsce, gdzie spotkasz całkiem nowe osoby, które również otwarte są na nawiązanie nowych znajomości. Zaczniesz chodzić na randki.

• Oszczędność czasu i energii

Czyż nie byłoby przyjemnie tak po prostu usiąść na kanapie z laptopem na kolanach, z lampką wina w ręku i wymieniać z kimś miłe wiadomości? Zero stresu, nerwów, niepotrzebnego spinania się, by za wszelką cena wywrzeć na kimś dobre wrażenie, kto być może nie jest tego wart. Bez obaw możesz szczerze mówić o swoich oczekiwaniach i dać sobie czas na podjęcie ważnych decyzji. Taką szansę daje Ci właśnie randkowanie online.

portale randkowe zalety

Darmowe portale randkowe: duży wybór niskim kosztem?

Bezpłatne serwisy randkowe pozwolą nam zaoszczędzić pieniądze, przedstawiając jednocześnie ogromną ilość ofert potencjalnych partnerów.

Uwaga: Ogromny wybór osób może być jednak zwodniczy, ponieważ wyniki wyszukiwania na bezpłatnych serwisach są zazwyczaj niefiltrowane. Przedstawiają nam oferty dużej liczby ludzi, ale często takich, którzy do nas zupełnie nie pasują. „Darmowy” nie znaczy więc „lepszy”.

Profesjonalne portale dla singli, którzy szukają poważnego związku, często oferują bezpłatną rejestrację i podstawowe członkostwo, żeby osoby szukające partnera, mogły spokojnie zapoznać się z serwisem i korzystać z jego podstawowych funkcji, na przykład przeglądać profile potencjalnych partnerów.

Następnie użytkownicy mają możliwość wybrania konta Premium, które ułatwia znalezienie długoterminowej relacji i zapewnia większe bezpieczeństwo randkowania w sieci.

Strona randkowa sposobem na znalezienie miłości

W obecnych czasach to Internet stał się jednym z tych miejsc, gdzie najłatwiej i najszybciej można poznać kogoś wyjątkowego. Popularność Internetu bierze się przede wszystkim z tego, że jest skuteczny. Jeśli więc szukasz miłości, nie bój się zacząć korzystać z portali randkowych. Obawiasz się o swoje bezpieczeństwo? Wybierz profesjonalną stronę, która troszczy się o swoich Użytkowników – tak, jak eDarling.

Otwórz się na nowe możliwości – zarejestruj się! Stwórz sobie szansę na to, aby w Twoim życiu pojawił się ktoś wyjątkowy!

Poznaj singli na portalu randkowym!

Dowiedz się, czy na portalu randkowym czeka na Ciebie miłość! Idealny mężczyzna lub idealna kobieta… Zaloguj się już dziś!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling