Single z Wrocławia

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Randki we Wrocławiu
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Randki we Wrocławiu – bogactwo ofert

Wrocław to stolica Dolnego Śląska i prawdziwe miasto z duszą. Kto raz zawitał do grodu nad Odrą, będzie chciał jak najczęściej tu wracać. Szukasz miejsca na niesamowite randki? Wrocław dostarczy Ci nie tylko inspiracji do spotkań we dwoje, ale również umożliwi nawiązanie wielu ciekawych kontaktów.Wrocław

Życie towarzyskie i randki

Wrocław tętni życiem o każdej porze roku. Okres od października do czerwca należy do studentów, którzy bawią się, nawiązują przyjaźnie i wprawiają miasto w ruch. Latem zaś stolica Dolnego Śląska przeżywa oblężenie turystów, dzięki którym Rynek zmienia się nie do poznania. Zastawiony jest stolikami, ławkami i kolorowymi parasolami kawiarenek, między którymi przechadzają się tłumy ludzi. Tutaj nikt nie czuje się samotny, a single mają mnóstwo okazji do nawiązania flirtu, poznania partnera i przeżycia romantycznej randki.

Wrocław znalazł się na drugim miejscu zestawienia przygotowanego przez eDarling wśród polskich miast, w których mieszkają najbardziej atrakcyjni single. *

Randki Wrocław: TOP 5 atrakcji

Pierwsza randka w restauracji

Jeśli właśnie zakochaliście się po uszy i chcecie zabrać swoją sympatię na randkę, we Wrocławiu warto udać się do jednej z wielu klimatycznych restauracji. Szczególnie polecamy restaurację Novocaina, klimatyczny lokal usytuowany na samym Rynku. Możecie tam zrelaksować się przy lampce wina, zjeść wyśmienite przysmaki kuchni śródziemnomorskiej i rozkoszować się udaną randką!

Stare Miasto

Kolejnym popularnym miejscem na randki we Wrocławiu jest Stare Miasto, które stanowi nie tylko historyczne, ale również kulturalne centrum miasta. Tutaj możemy podziwiać zabytki i perełki architektury a także odwiedzić najlepsze sklepy, bary, muzea czy galerie. W samym sercu Starego Miasta znajduje się oczywiście Rynek Główny, gdzie często spotykają się mieszkańcy aby odpocząć po dniu pracy, zjeść kolację czy też poszaleć przy dźwiękach dobrej muzyki. Rynek jest z pewnością bardzo absorbującym miejscem i przyciąga tłumy turystów, singli szukających flirtu, a także zakochanych, którzy szczególnie upodobali sobie romantyczne wrocławskie uliczki. Szukasz chwili odpoczynku, zapomnienia i może – egzotyki? Polecamy wybrać się do Coffee&Tea House Afryka. To kawiarnia, w której można odbyć niezwykłą podróż po nieznanych wczesniej smakach i aromatach – niezapomniana randka murowana!

Poznaj singli z okolicy

Ogród Zoologiczny i Ogród Botaniczny

Wprost idealnym miejscem na randki we Wrocławiu jest Ogród Botaniczny lub Zoologiczny. Oba te miejsca cieszą się ogromną popularnością wśród spacerowiczów i osób ceniących sobie kontakt z naturą. Jeśli więc chcielibyście przeżyć niesamowity pierwszy pocałunek w oazie piękna i spokoju, wybierzcie romantyczny spacer na łonie natury.

Zatoka Gondoli latem

Jest środek wakacji i żar leje się z nieba, a Ty nie masz pomysłu na ciekawe spędzenie randki z ukochaną osobą? Wybierzcie się koniecznie nad Zatokę Gondoli i korzystaj wspólnie z sympatią z uroków Odry! Możecie także wykapać się na Kąpielisku Glinianki lub spędzić czas grillując pod gołym niebem.

Randki Wrocław – kultura i sztuka

W całym kraju Wrocław znany jest z dwóch niepowtarzalnych imprez kulturalnych: Przeglądu Piosenki Aktorskiej oraz Wrocławskiego Festiwalu Jazzowego „Jazz nad Odrą”, które co roku przyciągają rzesze fanów. Wspaniałe wrażenia kulturalne i miło spędzony czas w towarzystwie ukochanej osoby gwarantowane!

Uwaga: Wrocław zajął 2. miejsce w rankingu na najbardziej zmysłowe miasta Polski!*

Szukasz miłości we Wrocławiu? Spróbuj szczęścia z eDarling – zarejestruj się!

Źródła

*Statystyki oparte na samoewaluacji poziomu „atrakcyjności” przez Użytkowników eDarling w skali 0-7

*Źródło: 95.590 użytkowników eDarling.pl. Dane oparte na samoewaluacji użytkowników. TOP 10 polskich miast, w których mieszkają najbardziej zmysłowi single.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling