Czy ona jest w Tobie zakochana?

czy jest zakochana

Kobiety czują, myślą i zachowują się zupełnie inaczej niż mężczyźni. Rodzi to często wiele pytań w głowach panów, którzy nie zawsze potrafią zrozumieć swojej wybranki – zwłaszcza, gdy działają one pod wpływem emocji. Jak więc możesz rozpoznać, że dziewczyna marzeń jest w Tobie zakochana po uszy i traktuje Cię poważnie? Jak interpretować jej zachowanie i słowa? Dowiedz się!

Wyobraź sobie następującą sytuację:

Poznałeś cudowną kobietę i już podczas pierwszego spotkania wydaje Ci się, że jesteście dla siebie stworzeni. Macie podobne poczucie humoru i rozumiecie się bez słów. Ponieważ ona zgodziła się przyjąć Twoje zaproszenia na kolejne randki, które również można zaliczyć do udanych, postanowiłeś wreszcie otwarcie wyznać swoje uczucia.

Tutaj pojawia się jednak niemiła niespodzianka. Okazuje się bowiem, że Twoja wybranka w ogóle nie jest zainteresowana zaangażowaniem się w związek. Zraniony i przygnębiony, postanawiasz się więc wycofać…

Jeśli przytrafiła Ci się kiedyś niemiła przygoda podobna to tej opisanej powyżej, być może do dzisiaj poszukujesz odpowiedzi na pytanie: „Co zrobiłem nie tak”?

Przede wszystkim, warto zdać sobie sprawę z jednego: Często problem nie leży po stronie naszych pomyłek czy nieodpowiednich słów, ale wynika z błędnej interpretacji zachowania kobiety. Najwyższa pora zgłębić tajniki damskich serc!

Zakochana kobieta i “poplątany język”

Może zabrzmi to dość nieprawdopodobnie, ale nawet najbardziej pewna siebie i opanowana kobieta nie jest w stanie ukryć pewnych oznak zakochania. Najbardziej czytelnymi i łatwymi do rozpoznania symptomami są nerwowość i zakłopotanie. Wszystkiemu winne są jak zwykle hormony. Okazuje się, że nadmiar serotoniny w organizmie wywołuje nie tylko ogólne poczucie szczęścia i zadowolenia, ale także podnosi poziom lęku i niepokoju.

U pań rozpoznamy to:

– po sposobie komunikacji

– doborze słów i problemach z jasnym wyrażaniem myśli

Nawet jeśli z zewnątrz zakochana kobieta sprawia wrażenie spokojnej i opanowanej, z pewnością od czasu do czasu zdarzy jej się popaść w zakłopotanie i powiedzieć coś bez ładu i składu.

Wskazówka: Warto zwracać uwagę na tego typu oznaki nerwowości oraz nietypowe gesty lub słowa, które kompletnie nie pasują do dziewczyny siedzącej naprzeciwko Ciebie podczas randki!

Zakochana kobieta i jej “test na partnera”

Każda kobieta bardzo sobie ceni i bierze do serca opinie przyjaciół. Chcąc się przekonać, czy do niej pasujesz, Twoja wybranka zapewne zaaranżuje wspólne spotkanie u niej w domu, a na liście gości umieści tylko Ciebie i najbliższe “psiapsióły”. Możesz być pewien, że każde Twoje słowo będzie poddane szczegółowej analizie!

Być może świadomość, że ktoś Cię ocenia i wystawia na próbę nie jest zbyt przyjemna, jednak nie ma powodów do rozpaczy. Dobra wiadomość jest taka, że gdybyś nie miał u niej żadnych szans, na pewno nie przedstawiłaby Cię swoim znajomym!

zakochana

Zakochana kobieta i jej propozycje randek

Zakochaną kobietę “zdradzi” także fakt, że będzie sama wykazywać się inicjatywą, jeśli chodzi o organizowanie randek w romantycznych miejscach. Jeśli wybieracie się na spacer – ona będzie chciała podziwiać przy tym zachód słońca, a kiedy zgłodniejecie – zaproponuje przytulną knajpkę i kolację przy blasku świec.

Wskazówka: Aby przekonać się, czy wybranka rzeczywiście czuje do Ciebie coś więcej, możesz spytać ją, które z zaproponowanych przez Ciebie miejsc lub pomysłów preferuje.

Jest lato i szukasz pomysłów na randkę: Sprawdź nasze propozycje na letnie randki!

Dla przykładu:

– wycieczka nad malownicze jezioro czy przechadzka po parku?

– wspólnie przygotowany posiłek czy obiad w barze typu fast food?

– komedia o miłości czy film przygodowy?

Jeśli kobieta wybierze bardziej romantyczną opcję wspólnego spędzania czasu, możesz być pewien, że to nie Wasza relacja to coś więcej niż tylko przyjaźń. Natomiast jeżeli dodatkowo sama wykaże się inicjatywą przy organizacji spotkania, masz duży powód do radości!

Zakochana kobieta i mowa ciała

W kwestii kontaktu fizycznego, kobiety są zazwyczaj bardzo ostrożne podczas pierwszych randek. Bliskość ogranicza się prawie zawsze do uścisku ręki, pożegnalnego buziaka w policzek oraz zachowania bezpiecznego dystansu podczas rozmowy.

Zakochaną kobietę poznamy jednak po tym, że będzie się starała ten dystans nieco zmniejszyć, począwszy od kontaktu wzrokowego, na dotyku skończywszy.

Wskazówka: Zwróć uwagę na mowę jej ciała i zachowanie. Czy od czasu do czasu mimochodem dotyka Twojego ramienia lub zdejmuje każdy „paproch” z Twojej koszuli? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na to pytanie, jest ogromna szansa, że przez te drobne gesty ona po prostu próbuje się do Ciebie zbliżyć.

eDarling życzy wielu sukcesów w odkrywaniu tajników kobiecych serc! Mamy nadzieję, że nasze drobne rady i wskazówki ułatwią Ci interpretację zachowania wybranki.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB

Czy ona jest zakochana