Randki w Kielcach: ich rozmaitość

Randki w Kielcach

Kielce są stolicą województwa świętokrzyskiego. Od wielu lat miasto urzeka walorami turystycznymi, wyjątkowością przyrody czy chociażby gościnnością mieszkańców. Każdy odnajdzie tutaj coś interesującego dla siebie. Jeśli szukacie ciekawych miejsc na spędzenie romantycznej randki, Kielce z pewnością dostarczą Wam wielu inspiracji. Ponadto Kielce znalazły się w pierwszej dziesiątce zestawienia przygotowanego przez eDarling wśród polskich miast, w których mieszkają najbardziej atrakcyjni single. *

Randki w Kielcach: top 5 atrakcji

Randki „geologicznym szlakiem“

Miłośnicy spacerów na łonie natury docenią przechadzkę z ukochaną osobą po jednym z pięciu rezerwatów przyrody. Rezerwat przyrody nieożywionej Kadzielnia jest terenem niezwykle atrakcyjnym pod względem naukowym, dydaktycznym i krajobrazowym. Wędrując tutaj nie tylko odpoczniecie, ale również będziecie mieli okazję zwiedzić słynny amfiteatr, park czy jedną z jaskiń.

Kielce i „randki wieczorową porą”

Jednym z najbardziej charyzmatycznych kieleckich lokali jest z całą pewnością Antrakt Club. Jest to idealne miejsce na spotkania w gronie przyjaciół czy roztańczoną randkę. Niesamowity klimat tego miejsca, nowoczesne wnętrze oraz najlepsze kawałki muzyczne sprawią, że będziecie chcieli tutaj wracać.

Kielce „na niepogodę”

Pogoda za oknem nie sprzyja spacerom, a Wy chcielibyście udać się na ciekawą randkę? Kielce mają Wam bardzo wiele do zaoferowania! Zabierzcie sympatię na krótką wycieczkę połączoną ze zwiedzaniem ciekawszych atrakcji miasta. Polecamy odwiedzenie m.in. Dworku Laszczyków, Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego czy Muzeum Historii Kielc.

Kawiarnia „Primavera

Jest to romantyczne miejsce, w sam raz na randkę. Przytulne wnętrze, niesamowity wystrój, niezwykłe zapachy i przepyszna kawa sprawią, że Wasze spotkanie we dwoje będzie bardzo udane!

Kultura i randki w Kielcach

Kielce są centrum kulturalnym regionu świętokrzyskiego. Właśnie tutaj działa większość instytucji muzeów, teatrów czy kin. Jeśli więc szukacie ciekawych propozycji na spędzenie randki, Kielecki Teatr Tańca czy Teatr im. Stefana Żeromskiego z pewnością zaskoczą Was swoją ciekawą ofertą!

Nie wiesz, gdzie poznają się single z Kielc? Zarejestruj się za darmo już dziś i sprawdź, kto czeka na Ciebie na eDarling! Single z Twojej okolicy!

*Statystyki oparte na samoewaluacji poziomu „atrakcyjności” przez Użytkowników eDarling w skali 0-7

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

pomoc