Single z Warszawy

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Randki w Warszawie
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Randki Warszawa: Co oferuje stolica?

Single z Warszawy mają tu mnóstwo możliwości do poznania drugiej połówki. Na randki, Warszawa oferuje szeroki wybór romantycznych kawiarni, restauracji i ciekawych zakątków. Warszawa

Warszawa i single

Warszawa – randki tutaj nigdy nie są nudne! Tu każdy budynek, aleja czy pomnik ma swoją niezwykłą historię, więc romantyczny spacer połączony ze zwiedzaniem miasta może być świetnym pomysłem na pierwszą randkę.

Randki Warszawa

Stolica Polski jest niezwykłym miastem z niepowtarzalnym klimatem. Sami Warszawiacy cenią ją przede wszystkim za wielkomiejski gwar, różnorodne wydarzenia kulturalne, jedyne w swoim rodzaju knajpki i kultowe kluby. Turyści natomiast zachwycają się przepięknymi zabytkami oraz zielonymi parkami. Nie ulega wątpliwości, że single z Warszawy mają tu mnóstwo możliwości do poznania drugiej połówki.

Single z Warszawy uwielbiają Nowy Świat, gdzie znajdziemy małe kawiarenki, restauracje, puby czy knajpki, w których można przekąsić coś smacznego przy muzyce z lat dwudziestych lub przy dźwiękach jazzu. Stolica ma też drugie oblicze – jej nowoczesne centrum, pełne modnych sklepów oraz ciekawych klubów, gdzie życie toczy się nieco szybciej.

Single ze stolicy mogą też korzystać z jej bogatej oferty kulturalnej. Warto polecić kultowe kina, takie jak Alchemia, Iluzjon, czy Muranów, a także rozliczne teatry: Dramatyczny, Druga strefa i TR Warszawa.

Randkowa mapa Warszawy

Warszawa to miasto wielu singli, którzy szukają miłości. Jako stolica, ma do zaoferowania mnóstwo różnych, ciekawych opcji na randkę. Nie licząc centrum, są to jednak miejsca rozrzucone po całym mieście.

Pracownicy naszego portalu randkowego postanowili stworzyć specjalny przewodnik po wybranych miejscach, do których można się wybrać na randkę. Za źródło posłużyła mapa warszawskiego metra. Na specjalnie stworzonej mapie*, zamiast nazw konkretnych stacji, zamieszczono nazwy miejsc, jakie znajdują się w okolicy przystanku i mogą stanowić interesującą opcję na randkę.

Chcesz zabłysnąć przed osobą, z którą się umawiasz? Chcesz ją/go zaskoczyć nietypowym pomysłem? Zaproponuj „randki szlakiem warszawskiego metra”! Co kilka dni inna stacja!

Mapa znajduje się poniżej, wystarczy, że na nią klikniesz, a się rozwinie.

* Tworząc mapę, pod uwagę była brana odległość danego miejsca od konkretnej stacji metra. Im odległość była mniejsza, tym większa szansa, że znalazło się na mapie. Oczywiście istnieje możliwość modyfikacji mapy i zmiany poszczególnych miejsc na inne – w miarę potrzeb. Mapa służy jedynie inspiracji.

Randki w Warszawie

Uwaga: Warszawa zajęła 1. miejsce w rankingu na najbardziej zmysłowe miasta Polski!*

Warszawa – randki tutaj to ogrom możliwości i gwarancja świetnej zabawy! Sprawdź jacy single z Warszawy czekają na Ciebie na eDarling!

Źródła

*Źródło: 95.590 użytkowników eDarling.pl. Dane oparte na samoewaluacji użytkowników. TOP 10 polskich miast, w których mieszkają najbardziej zmysłowi single.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling