Jak się oświadczyć? – oto jest pytanie!

Jak się oświadczyć

By zdobyć serce ukochanej, mężczyzna musi się wykazać dużą pomysłowością i fantazją – zwłaszcza wtedy, gdy planuje oświadczyny. Od kandydata na męża oczekuje się bowiem, że zaskoczy partnerkę idealnym pierścionkiem, wykaże się kreatywnością i wywoła u kobiety morze łez wzruszenia. eDarling radzi, jak się oświadczyć, aby poruszyć serce ukochanej i zapunktować u przyszłych teściów.

Top 5 – pomysły na oświadczyny

1. Zaskocz ją … kiedy najmniej się tego spodziewa!

Kobiety kochają niespodzianki, zwłaszcza te związane z okazywaniem uczuć. Ona z pewnością nie spodziewa się, że bez zapowiedzi zjawisz się w jej miejscu pracy z ogromnym bukietem róż i pytaniem „Wyjdziesz za mnie?”. Publiczne wyznanie uczuć jest nie tylko aktem ogromnej odwagi, ale dowodzi również, że potrafisz być romantyczny i poważnie myślisz o Waszym związku.

2. Jak się oświadczyć „muzycznie”?

Kolejna propozycja ucieszy zwłaszcza tych z Was, którzy borykają się z nieśmiałością i nie mają dość odwagi, by wreszcie zadać wybrance to ważne pytanie. Niecenioną pomocą w podobnej sytuacji może się okazać wykonanie telefonu do ulubionej stacji radiowej Twojej ukochanej. Zaproś dziewczynę do siebie pod pretekstem zwykłego spotkania po pracy. Usiądźcie wygodnie na kanapie i jak gdyby nigdy nic oddajcie się chwili relaksu. Nie zapomnij tylko włączyć w porę radia! Wyobraź sobie jej zaskoczenie, gdy nagle z odbiornika usłyszy słowa „Przerywamy naszą audycję aby nadać specjalny komunikat dla …”! Pamiętaj o Waszej ulubionej piosence w tle.

3. Oświadczyny w blasku świec

Kiedy słyszymy słowo „oświadczyny”, zazwyczaj przychodzi nam na myśl klimatyczna restauracja, blask świec i dźwięki skrzypiec. Jeśli Twoja partnerka jest romantyczką i oglądając filmy o miłości nie kryje łez wzruszenia, warto byś w momencie oświadczyn zadbał o wyjątkowy nastrój. Jeśli nie wiesz jak zacząć, skup się najpierw na wspomnieniach. Przypomnij sobie Wasze pierwsze spotkanie, najpiękniejszą randkę i trudne chwile, które udało Wam się przetrwać wbrew przeciwnościom losu. W momencie gdy przełamiesz już pierwsze lody i poczujesz się swobodniej, powiedz jej, że jest kobietą, o której zawsze marzyłeś i nie wyobrażasz sobie bez niej życia. Po takim wstępie nie ma możliwości, abyś w odpowiedzi na swoje pytanie usłyszał „nie”.

4. Szalone oświadczyny

Jeśli stać Cię na oświadczyny „z pompą”, zainwestuj trochę czasu i pieniędzy w detale, dzięki którym Twoja ukochana poczuje się naprawdę wyjątkowo. Co powiesz na wykupienie miejsca na billboardzie naprzeciwko jej domu i umieszczenie na nim pytania „Wyjdziesz za mnie Aniu?”. A może uda Ci się zamówić występ kwartetu smyczkowego pod jej balkonem i zorganizować limuzynę, która zawiezie Was na romantyczną kolację we dwoje? Możliwości jest mnóstwo, wystarczy odrobina wyobraźni. Wyjątkowa oprawa oświadczyn sprawi, że wybranka Twojego serca poczuje się jak prawdziwa księżniczka!

5. To szczególne miejsce…

Jeśli nadal zastanawiasz się jak się oświadczyć i szukasz jeszcze bardziej oryginalnego pomysłu, mamy dla Ciebie dodatkową sugestię, która pozwoli Ci wykazać się wyjątkową kreatywnością. Scenariusz oświadczyn napisz sam, kierując się głosem serca.

Każda para ma swoje ulubione miejsca, które kojarzą jej się z romantycznymi początkami znajomości lub magią pierwszego pocałunku. Niezależnie od tego, czy w Waszym przypadku będzie to mała osiedlowa kawiarenka, ukochana alejka w parku czy pusta plaża, warto z okazji oświadczyn ponownie ożywić miłe wspomnienia związane z tymi miejscami. Każda kobieta doceni pamięć o osobistych, znanych tylko Wam szczegółach znajomości.

Jeśli w tym wyjątkowym dniu chcesz sprawić ukochanej dodatkową niespodziankę, zasłoń jej oczy chustką, tak aby nie mogła zobaczyć dokąd ją zabierasz. Pamiętaj tylko, by pomóc jej pokonywać przeszkody takie jak schody czy progi – w przeciwnym wypadku Twój misterny plan może spalić na panewce!

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji udało Ci się znaleźć pomysł dla siebie oraz odpowiedź na trudne pytanie „Jak się oświadczyć?”. Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz i jakich słów użyjesz, pamiętaj, że forma i oprawa tej okazji nie ma tak wielkiego znaczenia, jak moc uczucia, które będzie towarzyszyło tej magicznej chwili. Nie staraj się ukrywać na siłę swojego wzruszenia i zdenerwowania. Bądź sobą, a odwagi niech dodadzą Ci słowa z filmu „Uciekająca Panna Młoda”: Gwarantuję, że będą trudne chwile. Gwarantuję, że kiedyś oboje lub jedno z nas będzie chciało odejść. Ale gwarantuję też, że jeśli nie poproszę Cię o rękę, będę tego żałował do końca życia, ponieważ w głębi serca wiem, że jesteś dla mnie stworzona1.

Źródła

1 cytat z filmu: „Uciekająca panna młoda” (Runaway Bride); USA, 1999 (scenariusz: Josann McGibbon i Sara Parriott, reżyseria: Garry Marshall)

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB