Najlepsza aplikacja randkowa dla singli

Pragniesz znaleźć miłość, ale brak Ci czasu na poszukiwania? Portal randkowy eDarling postanowił ułatwić Ci zadanie, tworząc mobilną wersję swojej strony oraz aplikację randkową, za pomocą których możesz poszukiwać partnera gdziekolwiek akurat przebywasz – wystarczy, że będziesz mieć przy sobie swoje urządzenie mobilne. Nasza aplikacja nie przestanie podsyłać Ci propozycji na randkę! Będziesz z nimi w kontakcie cały czas, czy to podczas przerwy w pracy, w drodze do domu, w kolejce do kasy w sklepie, itp.
Mężczyzna używa aplikacji

Osoby korzystające z eDarling, to bardzo często ludzie sukcesu, którzy większość swojego czasu przeznaczają na pracę lub rozwój. Są tak zajęci, że nie potrafią znaleźć chwili na życie osobiste, czy to w tzw. realu, czy online. Ciągle w ruchu, przy sobie mają jednak zawsze telefon bądź inne urządzenie mobilne. To ich łącznik ze światem, jak się okazuje, również ze światem randek. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom zabieganych singli, szukających swojej drugiej połówki, eDarling tak skroił swoją usługę, aby była dostępna również w wersji mobilnej. Dodatkowo, stworzył aplikację randkową, za pomocą której można non stop pozostawać w kontakcie z innymi singlami. 

Aplikacja randkowa – jak jej używać

Rozwiąż test osobowości, uzupełnij swój profil i określ kryteria wyszukiwaniaAplikacja randkowa

Pierwszym etapem jest naturalnie rejestracja. Możesz jej dokonać bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym. Po rejestracji, kolejnym etapem, który musisz przejść, jest udzielenie odpowiedzi na pytania zadane w teście osobowości, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować Ci nie tylko optymalnie dopasowane propozycje partnerów bądź partnerek, ale również wnikliwą analizę Twojego profilu psychologicznego.

Codziennie otrzymuj dopasowane propozycje partnerów, sprawdzaj ich profile i opisy

Naszym celem jest pomóc Ci w znalezieniu miłości. Z tego powodu eDarling główny nacisk kładzie na metodę doboru partnerskiego, tzw. matching (tł.: pasujący), dla którego punkt wyjściowy stanowi wyżej wspomniany test, oparty na pięcioczynnikowym modelu osobowości (tzw. „Wielka Piątka”). Dzięki niemu mamy możliwość codziennie przesyłać Ci od 3 do 7 propozycji partnerów, dopasowanych do Ciebie pod kątem charakteru, upodobań i oczekiwań.

Jesteśmy przekonani, że najlepsze pary tworzą niekoniecznie ludzie bardzo do siebie podobni, ale ci, którzy się uzupełniają. Zastosowana metoda doboru partnerskiego jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem.

Nawiąż pierwszy kontakt przesyłając Uśmiech, lub w inny sposób sygnalizując, że lubisz dany profil

Osoby korzystające z aplikacji randkowej eDarling mają kilka możliwości nawiązywania kontaktu. Czy to poprzez wysłanie Uśmiechu, polubienie zdjęcia bądź wpisu, zadanie pięciu pytań, czy przesłanie wiadomości tekstowej.

Poproś o zdjęcie

Jeśli zainteresował  Cię profil, na którym nie ma jeszcze dodanych fotografii, nasza aplikacja randkowa daje Ci możliwość w każdej chwili poprosić właściciela konta o dodanie zdjęć.

Wysyłaj i odbieraj nieograniczoną ilość wiadomości    

Dzięki Członkostwu Premium, możesz wysyłać i odbierać nieograniczoną liczbę wiadomości – cały czas. Czy to logując się na swoje konto poprzez komputer, czy urządzenie mobilne, używając aplikacji.

Sprawdzaj, kto odwiedził Twój profil

Chcesz wiedzieć, kto odwiedza Twój profil? Za pomocą aplikacji możesz to zrobić w każdej chwili. W tym celu wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i sprawdzisz powiadomienia. 

Zarejestruj się na eDarling

 

Dodawaj zdjęcia z telefonu lub Twojego konta na Facebooku

Zrobiłeś właśnie świetną fotkę, którą chciałbyś zamieścić na swoim koncie? Załadujesz ją bez problemu za pomocą aplikacji. Dzięki aplikacji randkowej eDarling, aktualizacja danych na koncie, w tym dodawanie zdjęć do profilu, jest jeszcze prostsza!

 

 

Aplikacja randkowa do pobrania

 

 

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.edarling.mobile&hl=pl

Wskazówki

 • Singielka z aspiracjami
  Serwis dla singli z aspiracjami

  Wpisałeś w wyszukiwarkę Google hasło „aplikacje randkowe” w nadziei, że znajdziesz stronę, która w przeciwieństwie do np. serwisu Tinder stawia na kojarzenie osób szukających poważnych związków? eDarling jest miejscem przeznaczonym dla ludzi zainteresowanych tylko poważnymi relacjami. Z serwisu można korzystać zarówno za pomocą komputera, jak i urządzeń mobilnych. Wiedząc, że większość naszych Użytkowników to osoby, które są w ciągłym biegu i wolą zaglądać do serwisu za pomocą urządzeń mobilnych, dostosowaliśmy naszą mobilną stronę do ich potrzeb – jest łatwa i szybka w obsłudze.

 • Poznaj singla z okolicy
  Poznawaj singli ze swojej okolicy

  Nasza randkowa aplikacja daje Ci możliwość zmian ustawień geograficznych. Nieważne, gdzie mieszkasz, partnera bądź partnerki możesz szukać zarówno we własnej miejscowości, jak i w innym miejscu. Określ maksymalną odległość od miejsca, w którym żyjesz, a jaką jesteś w stanie zaakceptować podczas szukania drugiej połowy. Wystarczy, że zaznaczysz wybraną przez Ciebie liczbę kilometrów, które mogą Cię dzielić od partnera/partnerki, a zaczniesz otrzymywać propozycje osób zamieszkujących wskazanego przez Ciebie obszar.

 • Pierwsza wiadomość
  Bądź aktywny, pisz ciekawe wiadomości

  Bierna obecność na portalu nie sprawi, że Twoja skrzynka odbiorcza automatycznie zapełni się wiadomościami. Popracuj nad swoim profilem, spraw, aby był ciekawy. Nie bój się też wychodzić z inicjatywą – nawiązuj kontakty. Możesz wykorzystać do tego naszą aplikację iOS (wkrótce dostępna również aplikacja na Android). Nie bój się wysyłać wiadomości, pamiętaj jednak, że to, co napiszesz w pierwszej z nich, jest niezwykle istotne. Nie wysyłaj krótkich tekstów typu „hej”. Zanim cokolwiek wyślesz, przyjrzyj się dokładnie profilowi danej osoby i postaraj się w swojej wiadomości nawiązać do tego, co przeczytałeś/aś na profilu.