Single z Aplikacja randkowa

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Aplikacja randkowa
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Najlepsza aplikacja randkowa dla singli

Pragniesz znaleźć miłość, ale brak Ci czasu na poszukiwania? Portal randkowy eDarling postanowił ułatwić Ci zadanie, tworząc mobilną wersję swojej strony oraz aplikację randkową, za pomocą których możesz poszukiwać partnera gdziekolwiek akurat przebywasz – wystarczy, że będziesz mieć przy sobie swoje urządzenie mobilne. Nasza aplikacja nie przestanie podsyłać Ci propozycji na randkę! Będziesz z nimi w kontakcie cały czas, czy to podczas przerwy w pracy, w drodze do domu, w kolejce do kasy w sklepie, itp. Mężczyzna używa aplikacji

Osoby korzystające z eDarling, to bardzo często ludzie sukcesu, którzy większość swojego czasu przeznaczają na pracę lub rozwój. Są tak zajęci, że nie potrafią znaleźć chwili na życie osobiste, czy to w tzw. realu, czy online. Ciągle w ruchu, przy sobie mają jednak zawsze telefon bądź inne urządzenie mobilne. To ich łącznik ze światem, jak się okazuje, również ze światem randek. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom zabieganych singli, szukających swojej drugiej połówki, eDarling tak skroił swoją usługę, aby była dostępna również w wersji mobilnej. Dodatkowo, stworzył aplikację randkową, za pomocą której można non stop pozostawać w kontakcie z innymi singlami.

Aplikacja randkowa – jak jej używać

Rozwiąż test osobowości, uzupełnij swój profil i określ kryteria wyszukiwaniaAplikacja randkowa

Pierwszym etapem jest naturalnie rejestracja. Możesz jej dokonać bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym. Po rejestracji, kolejnym etapem, który musisz przejść, jest udzielenie odpowiedzi na pytania zadane w teście osobowości, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować Ci nie tylko optymalnie dopasowane propozycje partnerów bądź partnerek, ale również wnikliwą analizę Twojego profilu psychologicznego.

Codziennie otrzymuj dopasowane propozycje partnerów, sprawdzaj ich profile i opisy

Naszym celem jest pomóc Ci w znalezieniu miłości. Z tego powodu eDarling główny nacisk kładzie na metodę doboru partnerskiego, tzw. matching (tł.: pasujący), dla którego punkt wyjściowy stanowi wyżej wspomniany test, oparty na pięcioczynnikowym modelu osobowości (tzw. „Wielka Piątka”). Dzięki niemu mamy możliwość codziennie przesyłać Ci od 3 do 7 propozycji partnerów, dopasowanych do Ciebie pod kątem charakteru, upodobań i oczekiwań.

Jesteśmy przekonani, że najlepsze pary tworzą niekoniecznie ludzie bardzo do siebie podobni, ale ci, którzy się uzupełniają. Zastosowana metoda doboru partnerskiego jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem.

Nawiąż pierwszy kontakt przesyłając Uśmiech, lub w inny sposób sygnalizując, że lubisz dany profil

Osoby korzystające z aplikacji randkowej eDarling mają kilka możliwości nawiązywania kontaktu. Czy to poprzez wysłanie Uśmiechu, polubienie zdjęcia bądź wpisu, zadanie pięciu pytań, czy przesłanie wiadomości tekstowej.

Poproś o zdjęcie

Jeśli zainteresował Cię profil, na którym nie ma jeszcze dodanych fotografii, nasza aplikacja randkowa daje Ci możliwość w każdej chwili poprosić właściciela konta o dodanie zdjęć.

Wysyłaj i odbieraj nieograniczoną ilość wiadomości

Dzięki Członkostwu Premium, możesz wysyłać i odbierać nieograniczoną liczbę wiadomości – cały czas. Czy to logując się na swoje konto poprzez komputer, czy urządzenie mobilne, używając aplikacji.

Sprawdzaj, kto odwiedził Twój profil

Chcesz wiedzieć, kto odwiedza Twój profil? Za pomocą aplikacji możesz to zrobić w każdej chwili. W tym celu wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i sprawdzisz powiadomienia.

Zarejestruj się na eDarling

Dodawaj zdjęcia z telefonu lub Twojego konta na Facebooku

Zrobiłeś właśnie świetną fotkę, którą chciałbyś zamieścić na swoim koncie? Załadujesz ją bez problemu za pomocą aplikacji. Dzięki aplikacji randkowej eDarling, aktualizacja danych na koncie, w tym dodawanie zdjęć do profilu, jest jeszcze prostsza!

Aplikacja randkowa do pobrania

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.edarling.mobile&hl=pl

O autorze: Kasia Hirt Zobacz więcej artykułów autorstwa Kasia Hirt