Flirt online – klucz do sukcesu

flirt online

Niezależenie od wieku i płci, wszyscy mamy od czasu do czasu ochotę na flirt z drugą osobą. Czasem jednak, konfrontacja twarzą w twarz z płcią przeciwną nas przerasta. Co zrobić, by się ośmielić i zrobić wrażenie na osobie, która nas zainteresuje? Dobrym pomysłem jest flirt online!

Flirt online i jego zalety

W dobie, kiedy nowoczesne technologie są ogólnie dostępne, czemu nie wykorzystać ich, by pomóc sobie w kontaktach międzyludzkich. Nie mowa tu o ich zastąpieniu, ale o ich ułatwieniu. Nie każdy ma tyle odwagi , by zdobyć się na bezpośrednie okazanie zainteresowania drugą osobą już przy pierwszym spotkaniu.

Taki rodzaj flirtu może być przyjemnym wstępem do dalszej znajomości. Ten sposób zapoznawania się daje więcej swobody i uwalnia od stresu oraz zakłopotania. Nawet, jeśli nadal się denerwujesz, druga strona i tak tego nie zauważy. Często przy spotkaniu twarzą w twarz, czujemy się spięci, przez co nie przychodzi nam do głowy nic, co wydawałoby się interesujące.

Flirt online – zasady

• Nie naciągaj rzeczywistości

Pamiętaj: „kłamstwo ma krótkie nogi” ! Jeśli, więc okłamiesz drugą stronę – opowiadając na swój temat niestworzone rzeczy, przy pierwszym spotkaniu prawda wyjdzie na jaw. Kłamstwo na pewno nie sprawi najlepszego wrażenia na drugiej osobie.

Nie staraj się też na siłę przypodobać, jeśli ktoś np. lubi zupełnie inny rodzaj muzyki niż Ty lub nie przepada za Twoim ulubionym filmem – nie przytakuj z nadzieją, że w ten sposób zapunktujesz. Każdy ma prawo do swojego zdania i posiadania odmiennego gustu czy zainteresowań. To nie od razu musi przekreślać znajomości. A poza tym, jeśli druga strona zacznie drążyć temat i okaże się, że Ty nie masz na temat pojęcia… Bądź sobą! Flirt online powinien sprawiać przyjemność obu stronom.

• Nie ujawniaj wszystkiego od razu

„Szukam kogoś, z kim mogę poflirtować, by w ten sposób lepiej się poznać i stworzyć udaną relację, interesuje się przyrodą, muzyką i chcę mieć trójkę dzieci. Odpowiedz, jeśli chcesz w niedalekiej przyszłości wziąć ślub i zestarzeć się ze mną w uroczym domu na wsi w otoczeniu naszego psa i dwóch kotów!”

Taka wiadomość prędzej odstraszy drugą osobę, w najlepszym wypadku – zostanie potraktowana jako żart. Flirt online nie polega na byciu zbytnio otwartym i szczerym. Nutka tajemniczości jest zawsze bardziej pociągająca i sprawi, że druga strona będzie miała ochotę poznać Cię lepiej .

• Nie przekraczaj granic

Jeśli naprawdę chcesz mieć szansę u osoby, z którą rozpoczynasz internetową znajomość, nie zapominaj o szacunku i przyzwoitości! Widząc, że druga strona jest bardziej zdystansowana, nie próbuj na siłę „przełamywać lodów“, pisząc zbyt bezpośrednio i nie zadawaj też od razu osobistych pytań. Nikt nie lubi ludzi natarczywych i wścibskich. Nie kontaktuj się zbyt często i nie naciskaj na to, by druga osoba jak najszybciej odpisywała. Flirt online tak, jak i ten tradycyjny wymaga od nas cierpliwości i taktu.

Podsumowując: bądź sobą, nie przesadzaj ze szczerymi wyznaniami, uzbrój się w cierpliwość i czerp z tego jak najwięcej przyjemności!

Czy flirt online to coś dla Was? Może macie jakieś porady dla tych, którzy dopiero zaczynają? Zapraszamy do dyskusji pod artykułem.

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger

Banner FB