5 porad, jak ulepszyć swój profil

profila na portalu

Twój profil na portalu randkowym to wizytówka i sposób na zainteresowanie sobą drugiej osoby. Dlatego tak ważne jest, by oddawał on w sposób dość dokładny to, kim jesteś i jakie masz oczekiwania.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad na to, jak ulepszyć swój profil:

1. Zasięgnij opinii drugiej osoby

Masz zaufanego przyjaciela, który służy zawsze dobrą radą i jest z Tobą szczery? Świetnie! Pokaż jemu lub jej swój profil i poproś o wyrażenie zdania na ten temat. Ktoś, kto Cię dobrze zna będzie mógł ocenić, czy profil oddaje w pełni to, jaką osobą jesteś.

2. Zadbaj o zdjęcie

W wirtualnym świecie zdjęcie jest tym elementem, które wpływa na to, jakie pierwsze wrażenie zrobisz na osobach, z którymi się komunikujesz. Dlatego ważne jest, by było ono wyraźne i pokazywało Twoją najlepszą stronę. Nie bój się uśmiechu! Chcesz przecież sprawić wrażenie osoby przyjaznej i otwartej. Bądź sobą – postaw na autentyczność i naturalność zamiast pozowanych i retuszowanych zdjęć.

Porady: Jak zrobić zdjęcie profilowe

zdjęcie profilowe

3. Wypełnij test i swój profil do końca

To bardzo ważne, w ten sposób zwiększasz swoje szanse na kontakt z innymi użytkownikami i pokazujesz, że swoje poszukiwania traktujesz w pełni poważnie.

Porady: Jak pisać, by odnieść sukces

Dowiedz się, na czym polega metoda doboru partnerskiego:

metoda doboru

4. Nie trać optymizmu

Pozytywni ludzie mają w życiu łatwiej! Poza tym w ten sposób przyciągniesz do siebie podobne osoby, które również mają pogodne podejście do życia. A nowy związek dobrze zacząć z pozytywnym nastawieniem.

Porady: Jak pielęgnować nową miłość

5. Flirt jest też możliwy online

Pisząc o sobie lub z kimś na portalu, możesz również posłużyć się flirtem. To dobry sposób na przełamanie pierwszych lodów, postaraj się zaciekawić sobą drugą stronę, tak by chciała dowiedzieć się o Tobie więcej.

Porady: Flirt online: klucz do sukcesu

Źródła

5 Ways To Improve Your Online Dating Profile

10 ways to improve your online dating profile

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger

Banner FB