„Szukam faceta!” – 5 złotych zasad

szukam faceta

Szukasz fajnego faceta, dla którego będziesz gotowa porzucić beztroskie życie singielki? Niektórym kobietom udaje się za pierwszym razem, inne muszą się porządnie napracować, aby znaleźć przyzwoity materiał na stałego partnera. Zapoznaj się ze wskazówkami, jakie przygotowała dla Ciebie Redakcja eDarling i podejmij wyzwanie „Szukam faceta!”

Zasada nr 1: Szukam faceta, więc pozwalam mu się zdobyć

Pewne mądre powiedzenie mówi, że to kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze. Co oznacza to w praktyce? Nie wszyscy faceci dookoła muszą wiedzieć, że znajdujesz się na etapie „Szukam faceta”! Mężczyznę należy zdobywać tak, aby miał wrażenie, że to on odgrywa rolę zdobywcy. Może to geny, może socjalizacja, ale faceci chętnie walczą o względy kobiet. Jasne, możesz zrobić pierwszy krok, ale w dalszym przebiegu znajomości staraj się poskromić emocje i zachować dystans. Nie bądź natarczywa i pozwól mu się postarać!

Zasada nr 2: Szukam faceta, więc dbam o siebie

Myślisz sobie: „Szukam faceta, ale nie znajdę, bo brak mi urody?” Zapomnij o kompleksach! Zrób się na bóstwo nie dla męskich oczu, lecz dla własnego samopoczucia: To, jak będą postrzegać Cię inni, zależy od tego, jak postrzegasz sama siebie. Najgorszy błąd, jaki możesz popełnić, to opowiadanie facetowi o własnych niedoskonałościach – mężczyźni nie zwracają na nie uwagi, chyba że jakaś „mądra” kobieta raczy im o nich opowiedzieć… Faceci nie mają wyciągać Cię z kompleksów, oni mają… Cię podziwiać! Kuś seksownym zapachem i wyglądem, zamień baleriny na buty na obcasie, a dżinsy na powabną sukienkę. Staraj się być tajemnicza i nie odsłaniaj zbyt wiele – najbardziej kusi to, co zakryte…

Zasada nr 3: Szukam faceta, ale jestem (umiarkowanie) wymagająca

Psychologowie udowodnili, że kobiety mają wyższe wymagania wobec płci przeciwnej. Co jest odpowiedzialne za ten fenomen? Wystarczy przyjrzeć się bajkom, z jakimi od najmłodszych lat wzrastają dziewczynki – ilu w nich przystojnych, opiekuńczych i czarujących męskich bohaterów! Ale uwaga: Życie to nie bajka, dlatego (prawie) każdemu należy się szansa. Realizując zadanie pt. „Szukam faceta” należy przeprowadzić dokładną i sprawiedliwą selekcję – może ten wątły, małomówny informatyk z Twojej firmy kryje w sobie niespożyte pokłady energii i uczuć? Mężczyzna idealny to nie mężczyzna bez wad, ale taki, który będzie idealnie pasował do Ciebie.

Zasada nr 4: Sprawdź kompatybilność

Przyjrzyj się swoim potrzebom i odpowiedz przed sobą szczerze na pytanie, czego tak naprawdę pragniesz. „Szukam faceta, związku, przyjaźni, przygody..?” Podczas szukania kontaktu z płcią przeciwną różnymi osobami kierują różne motywy. Jeśli w sobotni wieczór zdecydowałaś się na spontaniczny one-night-stand z facetem poznanym w klubie, to nie oczekuj, że na drugi dzień wpadniecie na niedzielny obiad do Twoich rodziców. Zachowaj ostrożność tak, aby nie skrzywdzić siebie lub innej osoby. Nowoczesnym sposobem na zawieranie znajomości są internetowe portale randkowe. Serwis eDarling przeznaczony jest wyłącznie dla osób szukających poważnego związku.

Zasada nr 5: Nic na siłę

Podjęłaś wyzwanie „szukam faceta”? Świetnie, teraz musisz uzbroić się w anielską cierpliwość, bo poszukiwania drugiej połówki mogą trwać nawet wiele długich miesięcy… A Ty, co powinnaś robić w tym czasie? Wspaniale się bawić! Współczesne kobiety bez mężczyzny u boku to nie zgorzkniałe stare panny, lecz zadowolone z życia singielki! Nie trać czasu na bycie w związku ze względu na presję otoczenia. Pamiętaj: Lepiej być sama niż z facetem, który na Ciebie nie zasługuje!

Źródła

Przeczytaj: Kukuła, Dominika: Taktyka sprytnej kobiety. 19 sposobów na owinięcie Twojego mężczyzny wokół palca. Złote Myśli, 2009.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB