Szukam chłopaka i na pewno znajdę!

Szukam chłopaka

„Szukam chłopaka, bo nie chcę być sama…”- czy to wystarczający powód, by z kimś się związać? Warto zastanowić się, kogo tak naprawdę szukasz: partnera, czy osoby, która wypełni Ci czas wolny? By stworzyć z kimś udany związek należy być w pełni gotowym i zdecydowanym na to, że chcemy być akurat z tą osobą.

Szukam chłopaka, ale od czego mam zacząć?

1. Rozejrzyj się wokół

Być może w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto od dłuższego czasu się Tobą interesuje, ale Ty tego nie zauważasz. Czasem warto przyjrzeć się bliżej męskiemu gronu przyjaciół. W końcu nikt nie zna Cię lepiej niż przyjaciel lub bliski kumpel. To z nim najczęściej się wygłupiasz, czujesz się przy nim bardzo swobodnie. I to, dlatego ktoś taki może być świetnym chłopakiem, bo kocha Cię za to jaka jesteś naprawdę!

Myślisz sobie: szukam chłopaka na dobre i na złe? Bycie w stałym związku takie właśnie jest! Ukochany chłopak będzie przy Tobie, mimo wszystko, dlatego warto spróbować znaleźć swoją miłość, spróbuj z eDarling!

banner

2. Unikaj jednorazowych przygód

Powinnaś myśleć w ten sposób: szukam chłopaka właściwego, a nie tylko właściwego na teraz. Dlatego najlepiej unikać jest wdawania się w krótkotrwałe znajomości nawiązywane w barach, pubach itp. Oczywiście może być tak, że i w pubie uda Ci się poznać ciekawego faceta, ale powinnaś być czujna i ostrożna, gdy flirtujesz z nowo poznanym przystojniakiem.

Jeśli jemu zależy jedynie na tym, byście wyszli z klubu razem tej nocy – zdecydowanie nie chodzi Mu o nic poważnego!

3. Przestań się zadręczać

Myśląc nieustannie: szukam chłopaka, ale boję się, że go nie znajdę… pogorszysz jedynie swój stan emocjonalny! By znaleźć odpowiednią osobę musisz przede wszystkim pozostać spokojna i pewna siebie. Nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż pewna siebie kobieta! Mając pozytywne nastawienie szybciej przyciągniesz do siebie odpowiednie osoby.

Żyj swoim życiem, oddając się swoim pasjom i spędzając czas z bliskimi Ci osobami.

4. Pomyśl o nowych możliwościach

W dzisiejszych czasach Internet odgrywa ogromną rolę w stosunkach międzyludzkich – ułatwia komunikację na całym świecie. Portale społecznościowe, fora dyskusyjne, aplikacje mobilne – nowoczesne technologie ułatwiają nam poznawanie nowych osób lub kontaktowanie się z bliskimi, którzy mieszkają w odległych miejscach.

Portale randkowe to również nowoczesny sposób na nawiązanie nowych i ciekawych znajomości. Może warto spróbować czegoś nowego?

Szukam chłopaka – dlaczego warto?

1. Masz na kogo liczyć

Chłopak to przede wszystkim przyjaciel, na którym zawsze możesz polegać. Dla Ciebie chętnie zmieni tusz w drukarce, skręci biurko z Ikei, podskoczy do apteki, kiedy boli Cię brzuch i zadba o to, abyś nie wracała z imprezy nocnym autobusem.Mężczyzna, któremu naprawdę zależy na kobiecie, zdolny jest do wielu poświęceń.

2. Wspólne spędzanie czasu

„Szukam chłopaka, bo mam dość samotnych wieczorów?” To jak najbardziej zrozumiałe! Chłopak to osobnik nadający się do szeregu zadań. Pójdzie z Tobą na zakupy (nawet jeśli trochę pomarudzi), do kina (nawet jeśli nie zgodzi się na komedię romantyczną) i na imprezę (nawet jeśli zrobi scenę zazdrości). Partner jest niezastąpiony na spotkaniach rodzinnych, weselach i przyjęciach służbowych.

3. Rozpieszczanie

Kobiety mają w związku uprzywilejowaną pozycję: często bywają rozpieszczane. To chłopakowi wypada zaprosić na romantyczną kolację, przynieść kawę do łóżka, kupić kwiaty, zanieść ciężkie zakupy. Dziewczyna będąca w związku słyszy nieustannie komplementy i łatwiej może pozbyć się kompleksów. Szukam chłopaka i chcę poczuć się kobieco!

4. Stabilne życie seksualne

Istnieją potrzeby, których zagłuszanie staje się na dłuższą metę męczące. I nie chodzi tylko o seks: Równie ważne jest przytulanie się przed telewizorem i przerywanie długich spacerów pocałunkami. Okazywanie sobie czułości ma właściwości uspokajające i odprężające. Nawet najdroższy pluszowy miś nie zagwarantuje tak przyjemnego snu jak męskie ramię. To nic, że trochę niewygodne…

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger

Banner FB