Szukam żony na eDarling!

szukam żony

W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, kiedy przestają mu się podobać kobiety, a zaczyna kobieta: Ta jedna jedyna wyjątkowa, dla której gotowy jest do wielu poświęceń. Czujesz, że pora się ustatkować? Pragniesz poznać wymarzoną partnerkę, z którą mógłbyś spędzić resztę życia? Chwileczkę, to nie takie proste…

Brunetki, blondynki…

„Szukam żony!”, ale… jakiej? Zacznijmy od wyglądu, który dla męskiej populacji odgrywa szczególnie istotną rolę. Według najnowszych badań analiza kobiecej figury zajmuje mężczyznom niecałą sekundę! Okrągłości we właściwych miejscach sygnalizują, że dana przedstawicielka płci pięknej posiada odpowiednie siły witalne, aby urodzić i wykarmić potomka. Psycholodzy wskazują, że wyznacznikiem atrakcyjności jest proporcjonalny stosunek między talią a biodrami wynoszący 0,7. Oznaką zdrowia są także białe zęby, błyszczące oczy i gładka skóra. Przeciętny facet powie: „Szukam żony-blondynki o niebieskich oczach, zgrabnej sylwetce, z dużym biustem i niezbyt szerokimi biodrami.” Ale mężczyźni są różni, więc uniwersalny ideał piękna nie istnieje!

Uroda to nie wszystko…

Każdy rozsądny mężczyzna wie, że podejmując się projektu „Szukam żony” nie można być zorientowanym jedynie na atrakcyjność fizyczną. To, co widoczne jest tylko dla oczu, bywa ulotne, więc jeśli nie chcesz męczyć się 30 lat z piękną księżniczką-złośnicą, lepiej poważnie podejść do tematu małżeństwa. Wybór partnerki powinien być uzależniony od zadowolenia na wszystkich płaszczyznach życiowych: Czy macie ze sobą o czym rozmawiać? Czy lubicie spędzać wolny czas w podobny sposób? Czy dzielicie wyobrażenie na temat podziału ról w rodzinie? Plan pt. „Szukam żony” to – szczególnie w naszych „zabieganych” czasach – duże wyzwanie, dlatego coraz większą popularnością cieszą się portale randkowe oparte na tzw. matchmakingu.

Jak w korcu maku

eDarling to portal randkowy dla nowoczesnych singli, oparty na naukowo opracowanej metodzie doboru partnerskiego. Ta innowacyjna procedura psychologiczna analizuje wielorakie aspekty osobowości (np. światopogląd, potrzeby i oczekiwania wobec partnera, czynniki socjodemograficzne) i kojarzy tylko te osoby, które naprawdę do siebie pasują. Według naszych badań połączeni w ten sposób użytkownicy szybko przypadają sobie do gustu i tworzą harmonijne, długotrwałe związki. Dzięki eDarling, mężczyźni będący na etapie „szukam żony” mają możliwość poznania wielu kobiet, poważnie myślących o przyszłości. Bądź rozważny! Zarejestruj się na eDarling, wypełnij test osobowości i… strać głowę dla miłości.

A Ty – dojrzałeś już do tego, aby podjąć wyzwanie – szukam żony? Zapraszamy do dyskusji pod tekstem!

O autorze: Marta Pietrzak Zobacz więcej artykułów autorstwa Marta Pietrzak

Banner FB