Seksapil to nasza broń kobieca!

Seksapil

Są kobiety, które po prostu mają w sobie „to coś” sprawiające, że mężczyźni tracą dla nich głowę już przy pierwszej wymianie spojrzeń. Urok, magnetyzm, wdzięk, seksapil – możemy użyć różnych określeń, aby nazwać to „coś”. Choć wielu próbowało dowiedzieć się, skąd bierze się kobiecy seksapil, do tej pory chyba nikomu nie udało się znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.

Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość – tę niewidzialną iskierkę, która przyciąga mężczyzn jak magnes, ma każda z nas – wystarczy ją tylko z siebie wydobyć lub na nowo odkryć.

Seksapil a wygląd

Nie będziemy Was oszukiwać – faceci to wzrokowcy, a wygląd kobiety ma dla nich duże znaczenie. Jednak o tym, czy jesteś atrakcyjna w oczach mężczyzny, nie decyduje wcale talia osy i wymiary 90-60-90. Sekret atrakcyjnych kobiet polega na tym, że są one świadome atutów swojego ciała i potrafią je umiejętnie podkreślić, tuszując przy tym wszelkie niedoskonałości sylwetki. Nie każda z nas musi mieć przecież nogi do nieba i idealną figurę.

Ma to szczególne znaczenie w przypadku garderoby. Zamiast ślepo podążać za modą, warto dowiedzieć się jaki fason ubrań i kolorystyka pasują do naszego typu urody. Spodnie rurki w krzykliwym kolorze nie będą bowiem wyglądać korzystnie na każdej kobiecie.

Nutka tajemnicy

Nie od dziś wiadomo, że rzeczy niedostępne kuszą i pociągają bardziej, niż to, co mamy na wyciągnięcie ręki. Warto odnieść tę dobrze znaną prawdę do relacji między kobietami a mężczyznami. Im mniej odkryjemy podczas pierwszego spotkania – zarówno w kwestii wyglądu jak i osobowości – tym większą wzbudzimy ciekawość w mężczyźnie, który nam się podoba. Kobiety „ubrane w tajemniczość” zdecydowanie silniej oddziaływają na męską wyobraźnię, przez co automatycznie stają się dla panów bardziej atrakcyjne.

Seksowna pewność siebie

Seksapil to jednak nie tylko wygląd. Sam nowy strój i oryginalne uczesanie nie sprawią, że od razu zmienisz się z kopciuszka w królewnę. Tylko kobiety, które dobrze czują się we własnej skórze i w pełni akceptują swoją figurę, mają szansę znaleźć się w centrum uwagi panów. Jeśli Ty sama nie lubisz swojego ciała – jak możesz oczekiwać, że pokocha je druga osoba?

Pewność siebie i wysoka samoocena są jak niewidzialna aura, którą emanujesz. Magiczny błysk w oku, wyprostowana sylwetka oraz uśmiech, który zdaje się mówić „jestem świetną babką” – to właśnie sekret pociągających kobiet! Nie ma chyba mężczyzny, który przeszedłby obojętnie obok takiej kobiety…

Bycie sobą jest sexy

Czy uroda i pewność siebie to już wszystkie składniki seksapilu? Okazuje się, że nie. Piękna „lalka”, która jest co prawda świadoma swoich atutów, jednak poza wyglądem zewnętrznym nie ma nic więcej do zaoferowania, również może mieć kłopoty z utrzymaniem wokół siebie wianuszka adoratorów. Prawdziwie seksowna kobieta ma także niebanalną osobowość i nie wstydzi się podkreślać swoich indywidualnych cech czy upodobań. Zamiast ślepo kopiować zachowanie innych, postaw raczej na oryginalność i naturalność. Tylko będąc w pełni sobą masz szansę dobrze czuć się w towarzystwie mężczyzny.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB