Jaka jest współczesna singielka?

Singielka

Czy kobieta samotna to kobieta nieszczęśliwa? I czy za wszelką cenę dąży jedynie do tego, by odnaleźć partnera, który wypełni jej życie i otoczy silnym, męskim ramieniem? Współczesna singielka to kobieta, która z reguły zdecydowanie i świadomie podejmuje decyzję, również te dotyczące jej życia towarzyskiego.

Życie singielki

Czy współczesna kobieta naprawdę śni o idealnym partnerze i wielkiej miłości, która dałaby jej pełnię szczęścia i spełnienie? Obecnie samotna kobieta nie boi się zaryzykować i często sama bierze sprawy w swoje ręce. Zamiast czekać na to, czy los przyniesie tego wymarzonego mężczyznę postanawia sama go odszukać.

Obecnie singielki często zaglądają na portale randkowe i społecznościowe, by niewinnie poflirtować i poznać nowych ludzi. Współcześnie kobiety nie muszą obawiać się przejęcia inicjatywy w relacjach damsko – męskich. Umawiają się bez skrępowania na randki w ciemno, czy też decydują sie na speed-dating. Po prostu korzystają z każdej okazji, by spotkać wymarzonego partnera.

Jesteś singielką i szukasz odpowiedniego partnera – eDarling to właściwe miejsce, by odnaleźć osobę, której szukasz!

Zarejestruj się

Singielka i miłość

Współczesne singielki nie oczekują już spotkania swojego księcia z bajki, wolna kobieta rozkoszuje się życiem i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co świat ma jej do zaoferowania. Sama najlepiej wie jak zaplanować wolny weekend – wyjść do galerii czy raczej obejrzeć film w kinie. Jednocześnie otacza sie kręgiem znajomych, gotowych jej w tych chwilach towarzyszyć. Ma czas dla przyjaciół oraz na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Korzysta z życia pełnymi garściami, robi karierę i jest w pełni usatysfakcjonowana, nawet, jeśli czasami ma juz dość bycia singielką. Sama też bez problemu maluje ściany w mieszkaniu oraz potrafi skręcić nowy regał, a w warsztacie samochodowym targuje się z mechanikiem.

Związek? Owszem, ale pod kilkoma warunkami…

Często mówi się, że mężczyźni obawiają się współczesnych, niezależnych kobiet. Czy jednak singielki naprawdę są tak nieugięte i chłodne? To jedynie krzywdzący stereotyp! To, że kobiety mają wymagania wobec przyszłego partnera nie oznacza, że chcą wiązać się z chodzącymi ideałami. Dziś panie mają więcej możliwości, by znaleźć odpowiednią osobę, z którą zechcą się związać. Minęły czasy aranżowanych małżeństw. Obie strony mają prawo do decydowania o umówieniu się z kimś na randkę, o jej zainicjowaniu i przede wszystkim o tym, czy chcą z kimś tworzyć związek. Relacja dwojga dojrzałych i świadomych osób, gotowych do bycia razem, to jedynie plus dla związku. Jeśli, więc mężczyzna boi się kobiety, ponieważ potrafi ona kierować swoim życiem i podejmuje własne decyzje, to znak, że to on musi zastanowić się nad swoja dojrzałością i gotowością do związku.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB