Miłość niejedno ma imię

dwa serca

Przy wyborze przyszłego partnera nie kierujemy się zazwyczaj jego imieniem. Istotne są inne kwestie, a to, czy imię nam się podoba, czy nie, nie gra specjalnej roli. W przypadku, gdy bardzo nam przeszkadza, zawsze można unikać jego używania, stosując w zamian czułe określenia, których w polskim języku jest bardzo dużo.

Więcej o czułych słówkach i pseudonimach miłosnych znajduje się w artykule: Co zamiast imion? Czułe słówka i zdrobnienia miłosne stosowane przez Polaków

Serwis eDarling postanowił poszukać odpowiedzi na pytanie, jakie znaczenie mają imiona partnerów. Poprosił użytkowników serwisu, aby na skali od 1 do 7 określili, na którym miejscu plasują się w kategoriach: wierność, poczucie humoru, seksapil. Odpowiedzi pomogły ustalić, które imiona noszą najczęściej partnerzy zabawni, seksowni i wierni.

Imiona kobiet i mężczyzn

Kobieta zakochuje się uchem

Starą prawdą jest, że do serca kobiety można trafić poprzez jej ucho. Zabawni mężczyźni, którzy w inteligentny sposób potrafią komentować rzeczywistość, z pewnością szybciej podbiją kobiece serce niż nudny, gburowaty amant. Kobiety lubią się śmiać. Zgodnie z wynikami przeprowadzonego badania, najzabawniejsi mężczyźni to kolejno: Bartłomieje, Przemki, Mikołaje, Jakuby i Sławki.

Dla pomyślności związku niezwykle ważne jest również podejście do kwestii wierności. Kto bywa najwierniejszy? Wyniki badania wyraźnie wskazują na Przemka, Arkadiusza, Jarosława, Bartłomieja i Sebastiana.

W każdym związku potrzebne są iskry, które podnoszą temperaturę między partnerami. Według danych uzyskanych przez portal, listę najseksowniejszych mężczyzn otwiera Kacper. Za nim plasuje się Jakub, Filip, Hubert i Mikołaj.

Bo we mnie jest seks

Mężczyźni to wzrokowcy, gdy na horyzoncie pojawi się seksowna kobieta, każdy będzie wodził za nią oczami. Zgodnie z wynikami badania, za najbardziej seksowne uważają się Julie, Wiktorie, Maje, Zuzanny i Leny. Co ciekawe, żadna z nich nie znalazła się w klubie najwierniejszych kobiet. Najbardziej oddane są za to Iwony, Doroty, Magdaleny, Beaty i Małgorzaty. Z kolei największym poczuciem humoru tryskają Wiktorie, Lucyny, Klaudie, Anity i Angeliki.

Perfekcyjne połączenie

Niestety, żadne z wymienionych imion, zarówno męskich, jak i kobiecych, nie pojawia się jednocześnie w każdym zestawieniu. Potwierdza to tezę, że nie ma ludzi idealnych. Kobiety, dla których najważniejsze jest poczucie humoru i wierność, łaskawszym okiem powinny zerkać na Bartłomiejów i Przemków. Te, które nie mogą obejść się bez seksownych mężczyzn, jednocześnie lubią też, gdy partner jest zabawny, niech rozejrzą się za Jakubem.

Wśród wymienionych damskich imion, tylko Wiktoria znalazła się w dwóch zestawieniach: kobiet najseksowniejszych i najzabawniejszych. Prawie ideał? Dla wielu mężczyzn pewnie tak!

O autorze: Kasia Hirt Zobacz więcej artykułów autorstwa Kasia Hirt

Banner FB