Jak (naprawdę) stracić chłopaka w 10 dni? Za pomocą tych 6 błędów!

Jak stracić mężczyznę

Większość z nas zna komedię „Jak stracić chłopaka w 10 dni”. Jest to jeden z klasyków, który w zabawny sposób pokazuje sytuacje, za pomocą których można skutecznie kogoś do siebie zniechęcić. Jak to jednak bywa w romantycznych komediach, zdarzenia są przerysowane i wyolbrzymione. Poniżej prezentujemy zachowania, dzięki którym faktycznie bardzo szybko można zniechęcić do siebie tę drugą osobę, z którą od niedawna się spotykasz. Unikaj wymienionych i opisanych poniżej sytuacji, a nie odstraszysz partnera!

Film „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, na ekrany kin trafił w 2003 r. Z tego powodu główna bohaterka, chcąc zniechęcić do siebie mężczyznę, nie miała możliwości korzystać z narzędzi, jakie obecnie mamy w zasięgu ręki – portali społecznościowych. Facebook został założony dopiero w 2004 r. Poniższą listę zachowań, za pomocą których szybko stracisz nowego partnera, otwiera sytuacja związana z użytkowaniem Internetu!

Jak stracić chłopaka?

1 Zmiana statusu na portalu społecznościowym

Jeśli nie chcesz go szybko stracić, nie ogłaszaj światu, że jesteście parą. To samo tyczy się oznaczania go na zdjęciach, czy w postach widocznych również dla jego znajomych i rodziny. Nie informuj ich, że pojawiłaś się w jego życiu, on pierwszy powinnien im o tobie powiedzieć. Zdarzają się osoby, które bardzo szybko komunikują w wirtualnej rzeczywistości, że się z kimś spotykają. To błąd! Bardzo łatwo bowien przestraszyć i zniechęcić osobę, która zaczyna nagle figurować, jako czyjś partner. Nie chcesz, aby nowo poznany mężczyzna od ciebie nie uciekł, ogranicz komunikację na portalach społecznościowych do wiadomości prywatnych. Kiedy „okrzepniecie” jako para, przyjdzie czas na oznaczanie się w postach.

2 Zasypywanie wiadomościami

Jeśli zaczniesz zasypywać go wiadomościami, będziesz nachalna – on w końcu złamie ci serce. Jeśli wiele razy w ciągu dnia będziesz szukać z nim kontaktu, w końcu uzna, że nie masz innych zajęć. Kolejny, naturalny wniosek, jaki może mu się wówczas nasunąć, będzie taki, że prowadzisz nudne życie. Tym samym sama możesz być nudna lub.. zdesperowana. Zamiast zasypywać go wiadomościami, umów się z przyjaciółmi, wyjdź z domu – bez telefonu. Niech za tobą zatęskni!

3 Używanie zdrobnień

Czułe słówka, typu kochanie, skarbie, czy misiu – są słodkie i kuszą, aby po nie sięgać. Część mężczyzn nie znosi jednak tego typu zdrobnień i nie chce być za ich pomocą nazywana, nawet, jeśli to ich długoletnia partnerka próbuje ich używać. Nigdy nie wiesz na jaki „egzemplarz” ty trafiłaś, dlatego lepiej jest się powstrzymywać z nazywaniem nowego partnera kochaniem, kotkiem, czy skarbem, do momentu, aż on pierwszy sięgnie po czułe określenia. Jeśli do tego dojdzie, będziesz miała zielone światło ku temu, aby zacząć używać pieszczotliwych określeń. Jeśli natomiast sięgniesz po nie wcześniej, istnieje bardzo duża szansa na to, że skutecznie go do siebie zniechęcisz.

Przeczytaj też: Randkowe odstraszacze!

4 Rozmowy o „byłym”

To powinno być oczywiste, ale ciągle zdarza się, że kobiety podczas pierwszych tygodni nowego związku wracają w rozmowach do byłych partnerów. Kobiety, które mówią o „byłych” wychodzą zapewne z założenia, że nowy partner powinien poznać ich historię, zanim na dobre się zaangażuje. To błąd! W pierwszych tygodniach nowej znajomości nie chodzi o poznawanie szczegółów życiowych doświadczeń.

5 Poznawanie rodziców

Niezależnie od tego, ile ma się lat, poznawanie rodziców osoby, z którą człowiek się spotyka, jest stresujące. Przede wszystkim wtedy, kiedy związek dopiero się zaczyna, a para nie zna się zbyt dobrze. Prezentacja przed rodzicami, to swoista deklaracja. Poznając najbliższych członków rodziny, wysyłany jest komunikat, że związek zaczyna się robić poważny. Dlatego jeśli nie chcesz, aby twój nowy mężczyzna uciekł od ciebie, nie sugeruj, aby już teraz poznał twoich rodziców. Nie dopytuj też o możliwość poznania jego mamy i taty. Tego typu spotkania, to przywilej par o dłuższym stażu.

6 Zbyt szybkie tempo

Zanim zaczniesz planować waszą wspólną przyszłość, weź głęboki oddech i zatrzymaj się na chwilę. Niepotrzebne są specjalne badania do tego, aby potwierdzić, że mężczyznę bardzo łatwo zniechęcić, kiedy zacznie się robić dalekosiężne, wspólne plany lub wspomni o ślubie. Jeśli jesteście ze sobą od niedawna, on zapewne w myślach nie wybiega dalej niż to, gdzie zabierze cię na randkę. Oczywiście, kusi, aby marzyć o wspólnej przyszłości z mężczyzną, który skradł twoje serce, ale należy pamiętać, aby nie przemycać swoich wizji z marzeń do rzeczywistości.

banner do rejestracji

Źródła

http://www.hercampus.com/love/dating/how-really-lose-guy-10-days-6-dating-donts

O autorze: Kasia Hirt Zobacz więcej artykułów autorstwa Kasia Hirt

Banner FB