Szukam miłości, Ty też?

szukam miłości

Nie czekaj bezczynnie na miłość, nie patrz tęsknie w okno i nie zazdrość zakochanym. Nadszedł czas działania! Nadszedł czas aktywnego szukania miłości!

Szukam miłości

Wszyscy Twoi przyjaciele są w stałych związkach, a wielu z nich wyprawiło już huczne wesele? Twoje rodzeństwo doczekało się potomstwa, a Ty coraz częściej musisz wysłuchiwać pytań o to, kiedy przedstawisz bliskim swoją drugą połowę i założysz rodzinę? Niestety, single nie mają łatwo. Nie dość, że często sami czują się samotni i tęsknią za bliskością, to jeszcze otoczenie bez przerwy im o tej tęsknocie przypomina. Jeśli przylgnęło już do Ciebie określenie „stara panna” lub „wieczny kawaler” i nie bardzo ci się to podoba, pora zacząć działać!

Szczęściu trzeba pomagać

Jeśli pragniesz zmian w życiu, nie czekaj, aż dokonają się same. Walcz o swoje szczęście! Obmyśl strategię, która odpowiadać będzie Twojemu charakterowi i odważnie wyrusz na poszukiwania miłości. Powiedz sobie: „Szukam miłości i ją znajdę!” Jeśli jesteś osobą otwartą i łatwo nawiązujesz kontakty, spędzaj jak najwięcej czasu między ludźmi. Strzała Amora może Cię trafić w kinie, w parku, w pubie, a nawet w bibliotece. Jeśli tak się stanie, jeśli ktoś wzbudzi Twoje zainteresowanie, nie zmarnuj tej szansy, tylko spróbuj nawiązać z tą osobą kontakt – kolejna taka okazja może trafić się nieprędko. Jeśli jednak jesteś osobą nieśmiałą i podczas bezpośredniego kontaktu czujesz się niepewnie, skorzystaj z oferty internetowego serwisu randkowego. Elektroniczna korespondencja poprzedzająca spotkanie umożliwi Ci lepsze poznanie danej osoby i pomoże przygotować się do pierwszej randki. Miłości można szukać na wiele sposobów. Ważne jest jednak, by poszukiwania potraktować jako przygodę i nie zniechęcać się niepowodzeniami.

Szukam miłości, lecz nic na siłę

Nic bardziej nie utrudnia szukania miłości niż odstraszająca desperacja, którą bardzo łatwo zdiagnozować. Nie uzależniaj swojego szczęścia od tego, czy uda Ci się znaleźć partnera. Ciesz się codziennym życiem, patrz w przyszłość z optymizmem i korzystaj z wolności. Staraj się wykorzystywać okazje, by poznać nowych ludzi. Nie pozwól jednak, by szukanie uczucia stało się Twoją obsesją, która sprawiać będzie, że nawet udaną imprezę uznasz za stratę czasu, gdyż Twoje serce nie zabiło na niej szybciej. Każdy z nas chce czuć się wyjątkowo i uwierzyć w magię przeznaczenia. Dlatego tak ważne jest, by nie zachowywać się desperacko i nie próbować szczęścia u wszystkich singli w okolicy.

Pierwsza lepsza miłość? Szukam miłości na zawsze!

Nie zapominaj, że szukasz prawdziwej miłości, a nie jej namiastki. Szukasz uczucia, które ma zapewnić Ci szczęście na długie lata. Nie ulegaj emocjom zbyt łatwo, zachowuj czujność i ostrożność, a uda Ci się uniknąć zranień i rozczarowań. Pamiętaj, że aby znaleźć grudkę złota trzeba czasem przesiać przez sito wiele kilogramów piasku.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB