Urlop singla – pięć praktycznych porad

urlop

Marzysz o urlopie i ucieczce od monotonnej codzienności? Wiele biur podróży ma obecnie w sprzedaży wiele ofert dla osób spędzających urlop samotnie. Z nami dowiesz się, jak zaplanować idealny urlop singla.

1. Singiel nie musi wcale podróżować samotnie

Przede wszystkim zastanów się, czego od urlopu oczekujesz. Marzysz raczej o relaksie czy też może chcesz przeżyć coś ekscytującego? Wolisz spędzić wolne dni rozkoszując się samotnością i spokojem w zacisznym hotelu SPA czy też dołączyć się do grupy zapalonych turystów? Dzięki bogatej ofercie biur podróży obie opcje są możliwe.

2. Aktywność czy relaks?

Jeśli zdecydujesz się na spędzenie urlopu w towarzystwie innych singli, będziesz mieć do wyboru kilka możliwości. Kto lubi sport, będzie miał okazję zająć się swoim hobby. Górskie wędrówki, żeglowanie, wspinaczka czy wyprawy rowerowe to tylko niektóre z licznych propozycji wartych rozważenia.
Kto ma jednak ochotę wypocząć w spokoju, niech uda się po prostu do zacisznie położonego hotelu. Tam będzie mógł spontanicznie zdecydować czy ma ochotę na odrobinę aktywności, czy też raczej na słoneczne lenistwo na plaży. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny ośrodek, zorientuj się, jakie atrakcje są w nim gwarantowane i jakiego towarzystwa możesz się tam spodziewać. Niektórzy organizatorzy kierują bowiem swoje oferty do określonych grup wiekowych.

3. Urlopowy flirt

Urlop to wyjątkowy czas beztroski i zasłużonego lenistwa. Niecodzienna, radosna atmosfera sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i nieskrępowanemu flirtowaniu. Warto jednak pamiętać, że wakacyjne miłostki często kończą się wraz z urlopem. Mimo wszystko warto wykorzystać ten magiczny czas, który pozwala nie tylko rozkoszować się świeżym powietrzem i słońcem, ale też podbudować nieco poczucie własnej wartości, co z pewnością przyda się każdemu singlowi w dalszych poszukiwaniach miłości.

4. Urlop singla z dzieckiem

Samotne wychowywanie dziecka nie jest w żadnym razie powodem do rezygnowania z urlopu. Biura podróży organizują wypoczynek również dla singli-rodziców. Podczas gdy twoja pociecha będzie bawić się z innymi dziećmi pod fachowym okiem opiekunów, ty możesz skoncentrować się na wypoczynku w gronie innych samotnych tatusiów i mam.

5. Wycieczki

Dobrym pomysłem na spędzenie kilku wolnych dni są też różnego rodzaju wycieczki. Zwiedzanie najpiękniejszych miast Europy w towarzystwie innych singli to pomysł godny polecenia. Również takich ofert nie brakuje w agencjach turystycznych. Kilkudniowa podróż do Pragi czy Paryża może stać się wspaniałą okazją do poznania nowych ludzi. Urok tych miast i niecodzienna atmosfera sprawią, że z wycieczki wrócisz z pewnością bogatszy o wiele nowych wrażeń i pięknych wspomnień.

Czasy samotnych urlopów singli minęły. Dziś nie musisz już w pojedynkę spożywać posiłków w hotelowej restauracji. Skorzystaj z możliwości oferowanych przez biura podróży!

Wszystkim singlom życzymy przyjemnego wypoczynku!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB