Puszyste kobiety szukają miłości!

Puszysta kobieta

Kobiety z nadwagą mają tendencję do tego, aby zapominać, iż piękno nie ma rozmiaru. Zadbana, zadowolona z życia kobieta, która nie wstydzi się swojego ciała, jest atrakcyjna niezależnie od tego, czy ma rozmiar 34, czy 54! Jeśli jej głowa jest pełna pozytywnych myśli, a serce kocha każdy kilogram, będzie przyciągać mężczyzn mimo, iż nie łapie się do standardów proponowanych na wybiegach dla chudych modelek.

Każdy, niezależnie od figury, pragnie kochać i być kochanym. W dzisiejszym świecie, który często podkreśla, że tylko szczupła kobieta może być atrakcyjna, a tym samym szczęśliwa, panie z nadwagą sądzą, że im nie jest pisana miłość, czy szczęśliwy związek.

To błąd! Atrakcyjność to przede wszystkim pozytywne myślenie, kryje się więc w głowie! Jeśli zaakceptujesz siebie, pokochasz swoje ciało, zaczniesz wysyłać w świat sygnały, że musisz być warta uwagi. Pewne siebie kobiety są w stanie niemal każdego przekonać o tym, że są piękne!

Walcz więc nie tyle ze swoimi dodatkowymi kilogramami, ile z kompleksami, jakie masz. Kiedy się ich pozbędziesz, poczujesz się piękna.

Każdy jest wyjątkowy, każdy ma też różne preferencje. Nie zapominaj, że dla wielu mężczyzn nadprogramowe kilogramy nie będą stanowić problemu, o ile pokażesz, że nie stanowią problemu również dla ciebie. Zdarzają się także i tacy panowie, którzy otwarcie preferują puszyste kobiety. Nie zamykaj się więc w czterech ścianach, otwórz się na ludzi! Tylko w ten sposób będziesz mogła poznać miłość: nie dzięki drastycznej utracie wagi, ale dzięki temu, że dasz sobie i innym szansę.

Puszysta kobieta szuka miłości (w Internecie)

Poniżej prezentujemy kilka wskazówek, dzięki którym łatwiej będzie ci znaleźć miłość. Zapoznaj się z nimi, a następnie wprowadź w życie!

1 Załóż konto na sprawdzonym portalu randkowym – pisz tylko szczerze

Tworząc swój profil, pisz szczerze i o sobie, i o tym, czego oczekujesz od przyszłego partnera. Jeśli naprawdę chcesz znaleźć miłość, nigdy nie kłam lub.. nie ukrywaj prawdy. Jeśli nie będziesz szczera i ukryjesz to, jak wyglądasz, wasze spotkanie w tzw. realu będzie pierwszym i ostatnim. Nie chodzi o to, że ta druga osoba może nie lubić nadprogramowych kilogramów. Chodzi o to, że nikt nie lubi być okłamywany czy manipulowany. Prezentując prawdziwą siebie, pokażesz, że jesteś pewna siebie, odważna i szczera. Dodatkowo będziesz przyciągać uwagę głównie tych mężczyzn, którzy kochają typ puszystej kobiety.

Przeczytaj też: jak zrobić idealne zdjęcie profilowe?

2 Nie bój się pierwsza nawiązać kontakt, jeśli spodobał ci się czyjś profil

Kobiety, niezależnie od rozmiaru, jaki noszą, boją się wychodzić z inicjatywą i rozpoczynać kontakt. Wierzą, że to mężczyzna musi się starać i je zdobywać. Szczególnie puszyste panie mają problem z tym, aby jako pierwszej zagadać. Obawiają sie bowiem nie tylko odrzucenia, ale też komentarzy na temat swojego ciała. To błąd! Szczęściu nieraz trzeba dopomóc i wyjść z inicjatywą! Jeśli ktoś zwrócił Twoją uwagę, nie bój się go zaczepić. Nie musisz od razu przesyłać długiej wiadomości, możesz zdecydować się na polubienie czegoś w jego profilu (zostanie o tym poinformowany), albo wysłanie uśmiechu. Jeśli odpowie – super! Znaczy się, że i Ty go zainteresowałaś! Jeśli nie odpowie – mówi się trudno, widać to nie ten.

3 Szanuj siebie

Nie wpadnij w pułapkę umawiania się z każdym mężczyzną, który zwrócił na ciebie uwagę. Bądź wybredna, szukaj dla siebie kogoś, kto jest naprawdę warty tzw. zachodu. Partner musi cię nie tylko pokochać, ale również szanować i wspierać. Tym samym, jeśli już na początkowym etapie poczujesz, że osoba, którą poznałaś, z jakichś względów ci nie odpowiada, nie ciągnij tego na siłę. Lepiej być dłużej samą, ale związać sie po jakimś czasie z wartościowym człowiekiem, niż decydować się na związek z kimś, kto nie jest ciebie wart.

4 Pamiętaj, że waga i rozmiar mają znaczenie tylko wtedy, kiedy ty się nimi przejmujesz

Nie ma nic bardziej nieatrakcyjnego, niż osoba, która uskarża się na temat swojego wyglądu, wyciąga i omawia swoje kompleksy. Pamiętaj, że pozytywne nastawienie może zdziałać prawdziwe cuda. Naucz się akceptować samą siebie. Być może będziesz potrzebować na to trochę czasu, ale drobnymi kroczkami osiągniesz cel. Dobrze jest zacząć umawiać się na radnki dopiero w momencie, kiedy całkowicie zaakceptujesz siebie i zrozumiesz, że ciało to nie wszystko, co inni w tobie widzą. W momencie, kiedy nabierzesz pewności siebie, nie będziesz wnosić do nowego, przyszłego związku, swoich obaw i kompleksów.

5 Codziennie dbaj o to, co masz na sobie i jak wyglądasz

Nieważne, czy jest to wyjście z koleżanką na kawę, wyjście do biblioteki, do pracy, czy na pierwszą randkę z nowo poznaną osobą. Zawsze staraj się pięknie wyglądać – dla siebie. Dobieraj odpowiednie ubrania (ale nie takie, które przykryją ciebie całą – za pomocą ubrań staraj się podkreślać swoje atuty!) oraz dodatki. Dzięki temu będziesz czuć się pewniej, co automatycznie przełoży się na to, jak postrzegają cię inni.

banner do rejestracji

Pamiętaj, jeśli mężczyzna nie zaakceptuje ciebie taką, jaką jesteś, znaczy to, że nigdy nie był wart twojej uwagi i lepiej, żebyś nie była z nim w kontakcie!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB