Wskazówki, jak zdobyć serce kobiety?

uwieść kobietę

Powszechna jest opinia, że aby uwieść kobietę, należy ją najpierw zrozumieć. Warunek ten wydaje się być jednak wielu mężczyznom niemożliwym do spełnienia. Prawdą jest, że nie istnieje żadna uniwersalna, stuprocentowo skuteczna metoda uwodzenia, wszystko zależy od konkretnego przypadku. Jest jednak kilka sprawdzonych sposobów, które mogą znacząco ułatwić zdobycie kobiecego serca.

1. Bądź szarmancki

Kobiety potrafią docenić prawdziwego dżentelmena, dlatego, jeśli chcesz ją oczarować, okaż jej szacunek. Nie chodzi tu jednak o puste, wyuczone gesty. Jeśli otwierasz przed nią drzwi, zrób to z uśmiechem, jeśli wręczasz kwiaty, to tylko szczerze, jeśli w chłodny wieczór użyczasz jej marynarki, niech wynika to z troski, nie z przyzwyczajenia. Takie szarmanckie, szczere zachowanie z pewnością zwróci jej uwagę i wzbudzi sympatię.

2. Nie szata zdobi człowieka?

Nie oszukujmy się, na pierwszym spotkaniu wygląd zewnętrzny odgrywa niebywale istotną rolę. Nie mamy tu na myśli typu urody, którego zmienić nie możemy, ale raczej te aspekty wyglądu, na które mamy wpływ. Zadbane dłonie, czyste buty i wyprasowana koszula sprawią, że wybranka spojrzy na ciebie łaskawszym okiem. Być może części z was rada ta wyda się oczywistością, jednak codzienna obserwacja męskiej garderoby pozwala dojść do wniosków, że wielu mężczyzn o tych drobiazgach zapomina.

3. Kontroluj mowę ciała

Nie trzeba być psychologiem, by wiedzieć, że mowa ciała jest bardzo istotna w komunikacji międzyludzkiej. Komunikacja niewerbalna dotyczy wszystkich ludzkich zachowań, innych niż słowa, które przekazują jakąś treść. Obejmuje ona zarówno wygląd zewnętrzny, ruch ciała, wszelkie gesty i mimikę, jak i głos oraz czas i miejsce komunikowania się. Ludzie często wydają się zapominać, że wysyłają również niewerbalne komunikaty. Wyprostowana sylwetka, kontakt wzrokowy, uśmiech, poruszanie się w sposób zdecydowany mogą jednak znacząco zwiększyć twoje szanse u wybranej kobiety. Staraj się więc kontrolować mowę ciała tak, by wzbudzać zaufanie i zwiększyć swoją atrakcyjność.

4. Interesująca rozmowa kluczem do serca kobiety

Pewnym jest, że osoby elokwentne uchodzą za atrakcyjniejsze. Szczególnie na początku znajomości niezwykle ważna jest umiejętność prowadzenia interesującej rozmowy. To konwersacja pozwala ocenić wzajemne dopasowanie pod względem intelektu, poczucia humoru i planów na przyszłość. Umiejętność prowadzenia wspólnej rozmowy należy do filarów budujących trwały, szczęśliwy związek, nie należy jej więc lekceważyć.

Powyższe rady mogą skutecznie pomóc ci uwieść kobietę twoich marzeń. Nie zapominaj jednak, że zadziałają one tylko wtedy, gdy zastosujesz je szczerze i z wdziękiem. Sztuczne kontrolowanie się i wygłaszanie wcześniej przygotowanych zdań z pewnością nie przyniosą ci sukcesu.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB