Jak efektywnie wypełnić test osobowości?

Efektywne wypełnianie testu osobowości.

Jak efektywnie wypełnić test osobowości?

Najważniejszy pierwszy krok! Przeczytaj nasze wskazówki, które podpowiedzą Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę podczas wypełniania testu.

Zarezerwuj sobie czas

Test osobowości eDarling zawiera ponad 200 pytań. Udzielenie szczerych i świadomych odpowiedzi może być trudne, jeśli będziesz to robił w pośpiechu lub wykonując jednocześnie inne czynności. Test osobowości ma nam przekazać, jak reagujesz i czujesz się w pewnych sytuacjach, abyśmy mogli zaproponować optymalnie pasujące do Ciebie osoby. Dlatego warto zarezerwować trochę czasu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Nie pozwól także, aby rozpraszały Cię telefony, przychodzące e-maile czy włączony telewizor.

Odpowiadaj szczerze

Czasem kusi nas, aby szczególnie w przypadku niewygodnych pytań, trochę upiększyć rzeczywistość. Jeśli nie jesteś wysportowany, nie podawaj w odpowiedzi, że jesteś typem sportowca. Sprawność fizyc

zna będzie z pewnością miała większe znaczenie dla zaproponowanych Ci osób niż dla Ciebie i najpóźniej przy pierwszym spotkaniu prawda wyjdzie na jaw. Dlatego udzielaj możliwe prawdziwych odpowiedzi oraz bądź szczery wobec siebie i innych.

Bądź autentyczny

W teście masz możliwość podania kilku kryteriów, które powinien spełniać Twój przyszły partner. Zastanów się przez chwilę, jakie są Twoje oczekiwania wobec drugiej osoby. Byłoby idealnie, gdyby partner mieszkał w tym samym mieście, był w tym samym wieku i miał takie same zainteresowania jak Ty. Być może jednak idealnie pasująca do Ciebie osoba mieszka w innej miejscowości. Nie warto zatem zbytnio zawężać swoich kryteriów wyszukiwania. Odległość 50 czy 100 km nie powinna być przeszkodą w poszukiwaniu partnera. Także osoba niższa od Ciebie o dwa centymetry może okazać się Twoją drugą połówką, na którą czekałeś całe życie!

Włóż w to całe swoje serce

Test osobowości eDarling zawiera pytania zarówno zamknięte, jak i otwarte. Przykładowo, masz możliwość podania i opisania trzech rzeczy, które są dla Ciebie szczególnie ważne. Podobnie jak Ty, druga osoba też chętniej czyta interesujące i bardziej szczegółowe odpowiedzi. Zastanów się zatem przez chwilę, co warto napisać, tak aby pozwoliło to zaproponowanemu partnerowi lepiej Cię poznać. Słowa takie jak „Komputer, Przyjaciele” można bardzo szybko wpisać. Jednakże taka odpowiedź tworzy obraz osoby, która nie ma wielu zainteresowań, a ponadto nie zna zasad ortografii. Z kolei, przykładowo zdanie „Nigdy się nie poddaję. Staram się realizować wyznaczone cele i spełniać swoje marzenia.” wzbudza zainteresowanie drugiej osoby oraz znacząco zwiększa Twoje szanse na znalezienie idealnego partnera.

Test osobowości jest pierwszym krokiem na drodze do szczęśliwego i długotrwałego związku. Warto zastanowić się przez chwilę nad każdym pytaniem i udzielić możliwie autentycznej odpowiedzi, by zwiększyć szansę na poznanie osoby, która naprawdę do Ciebie pasuje!

Wypełniłeś nasz test osobowości? Jakie są Twoje doświadczenia?

Czekamy na komentarze i sugestie!

Przeczytaj tutaj, na czym polega metoda doboru partnerskiego i zobacz, jak zwiększyć swoje szanse na znalezienie wymarzonego partnera.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB