Do widzenia eDarling – ostatnie kroki na naszym portalu

Przy pożegnaniu z eDarling - ostatnie kroki.

Do widzenia eDarling – Ostatnie kroki na naszym portalu

Zarejestrowałeś się na naszym portalu, poznałeś ciekawych ludzi i w rezultacie odnalazłeś wymarzonego partnera? Zastanawiasz się, jak zakończyć członkostwo na naszym portalu? Oto najważniejsze informacje.

Tak zakończysz Członkostwo Premium:

Wypowiedzenia możesz dokonać w bardzo dogodnej formie jaką jest skorzystanie z formularza wypowiedzenia.

Możesz anulować swoje konto Premium z końcem opłaconego okresu obowiązywania umowy. Umowę możesz wypowiedzieć do 14 dni przed końcem jej obowiązywania.

Przy wypowiadaniu należy podać osobisty kod bezpieczeństwa. Znajdziesz go w zakładce „Konto Użytkownika” w rubryce „Moje członkostwo”.

Więcej informacji dotyczących rezygnacji z Członkostwa Premium znajdziesz w Regulaminie eDarling w punkcie „Wyrejestrowanie się, automatyczne przedłużenie i wypowiedzenie umowy“.

Przeczytaj też artykuł Jak zrezygnować z członkostwa Premium. Prosimy pamiętać, że wypowiedzenie należy złożyć najpóźniej na 14 dni przed końcem okresu trwania płatnego Członkostwa Premium.

Usuwanie profilu

Po rezygnacji z Członkostwa Premium, Twój profil zostanie przekształcony w bezpłatne Członkostwo Podstawowe. Nadal będziesz mógł się logować na naszej stronie, nie ponosząc żadnych opłat. Pamiętaj jednak, że Użytkownicy Podstawowi mają ograniczony dostęp do różnych funkcji w serwisie eDarling.

Jeżeli chcesz usunąć swoje konto z serwisu eDarling, po zalogowaniu się wybierz zakładkę „Konto użytkownika”, a następnie „Moje członkostwo”. Następnie na dole strony w części „Chcę usunąć swój profil z eDarling” kliknij „tutaj”.

Więcej informacj w artykule Jak usunąć konto.

Co się stanie z moimi danymi osobowymi po usunięciu konta?

Twoje dane osobowe są przechowywane przez eDarling tylko w trakcie Twojego członkostwa na naszym portalu. W momencie, gdy usuwasz swoje konto, wszystkie Twoje dane są całkowicie wykasowane. Z tego względu proponujemy, abyś przed usunięciem profilu zapisał na swoim komputerze ważne dla Ciebie zdjęcia oraz wiadomości, które chcesz zachować.

Podziel się z nami swoją historią miłosną

Serwis eDarling łączy osoby sobie przeznaczone. Wielu naszym użytkownikom udało się już stworzyć szczęśliwe związki, niektórzy z nich planują już także małżeństwo i założenie rodziny.

Bardzo cieszymy się z każdej pary, która odnalazła się dzięki naszemu portalowi! Jeśli Ty także poznałeś swoją drugą połówkę na eDarling, podziel się z nami swoją historią miłosną i napisz nam o swoim szczęściu. Prześlij do nas wiadomość e-mail na adres [email protected] lub zajrzyj do naszej zakładki „Historie miłosne„.

Korzystaj nadal z naszego poradnika

Nawet jeśli już znalazłeś swoją drugą połówkę, nadal możesz korzystać z naszego poradnika, który podpowie Ci, jak budować szczęśliwy związek. Przeczytaj nasze porady i artykuły na temat partnerstwa, związku i miłości.

Śledź dalej artykuły w dziale Porady!

To też może Cię zainteresować:

Randki internetowe

Atrakcyjny profil

Członkostwo Premium

Metoda doboru partnerskiego

Strony randkowe: czas obalić mity!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB