Redakcja eDarling
55053

Koszty i opcje Członkostwa na eDarling

eDarling oferuje dwa rodzaje członkostwa: podstawowe, które jest za darmo, oraz płatne członkowstwo Premium. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych na stronie i znaleźć pasującą osobę, polecamy zdecydowanie się na Członkowstwo Premium.

Co oferują różne opcje Członkostw?  

Zaletą Członkostwa Podstawowego jest możliwość bezpłatnego zapoznania się z głównymi funkcjami na stronie. Pozwala ono na wypełnienie testu osobowości, utworzenie Twojego profilu, otrzymanie propozycji dopasowanych partnerów oraz zrobienie pierwszych kroków w celu poznania innych Użytkowników.

 

Natomiast Członkostwo Premium zapewnia bardziej rozbudowany dostęp do funkcji serwisu eDarling. Dzięki wybraniu Członkostwa Premium będziesz mieć nieograniczoną możliwość komunikowania się z innymi Użytkownikami, otrzymasz informacje na temat osób odwiedzających Twój profil, a także dostęp do zdjęć dopasowanych do Ciebie osób.

 

Oprócz wymienionych powyżej funkcji, Członkostwo Premium oferuje, do 20 dodatkowych nowych propozycji partnerów dzięki funkcji „Zdecyduj sam”, rozbudowany profil osobowości dostępny także do ściągnięcia w PDF oraz potwierdzenia odczytania wiadomości przez odbiorcę.

 

Podstawowe
Funkcje
 
Naukowo opracowany profil osobowości
 
Dopasowane propozycje partnerów
 
Wysyłanie i odbieranie uśmiechów
 
Wgląd do wszystkich zdjęć
 
Nieograniczona komunikacja
 
Informacja o osobach odwiedzających Twój profil
 
Wersja mobilna
 
Potwierdzenie odczytania wysłanej wiadomości
 
Rozbudowany profil osobowości w formacie PDF
 
Funkcja "Zdecyduj sam"
Premium
Funkcje
 
Naukowo opracowany profil osobowości
 
Dopasowane propozycje partnerów
 
Wysyłanie i odbieranie uśmiechów
 
Wgląd do wszystkich zdjęć
 
Nieograniczona komunikacja
 
Informacja o osobach odwiedzających Twój profil
 
Wersja mobilna
 
Potwierdzenie odczytania wysłanej wiadomości
 
Rozbudowany profil osobowości w formacie PDF
 
Funkcja "Zdecyduj sam"
 

 

Ile kosztują opcje Członkostw na eDarling?

eDarling oferuje wybór abonamentów, które kosztują mniej, jeśli wybierzesz dłuższy okres członkostwa. Jako uzupełnienie do bezpłatnego Członkostwa Podstawowego, oferujemy także płatne członkostwo Premium.

 

Członkostwo Premium

12 miesięcy: 39,90 zł/ mies.

6 miesięcy: 49,90 zł/ mies.

3 miesiące: 74,90 zł/ mies.

 

Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że opłata za wybrany okres jest pobierana z góry.

 

Jesteśmy przekonani, że eDarling zapewni Ci szansę na znalezienie osoby, na którą czekasz przez całe życie. Życzymy Ci sukcesów w poszukiwaniach!  

 

Gotowy na poznanie właściwej osoby? Zarejestruj się teraz!

 

To, co odróżnia eDarling od darmowych portali randkowych to profesjonalizm, oszczędność czasu i propozycje tylko dopasowanych osób. Przekonaj się sam i poznaj jakość eDarling!

 

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, więcej informacji znajdziesz w dziale Pomocy!

 

Comments

Jestem emerytką, nie stać na taką kwotę, te ceny są tak wygórowane, że emeryci nie będą korzystać z takiego portalu. Przecież tym ludziom też należy się coś od życia, żeby było przyjemniejsze.

W sprawach dotyczących abonamentów i ich cen, uprzejmie prosimy kontaktować się z Działem Obsługi Klienta eDarling. Nasi koledzy udzielą wyczerpujących informacji. Dane do kontaktuj: https://www.edarling.pl/kontakt lub: pomoc@edarling.pl Pozdrawiamy, Redakcja.

witam, pragnę zapłacić za Członkostwo Premium Plus za 1 miesiąc a nie mogę znaleść takiej opcji, jest tylko na 3 albo 8 miesięcy, proszę o pomoc

W sprawach dotyczących abonamentów, uprzejmie prosimy kontaktować się z Działem Obsługi Klienta eDarling. Nasi koledzy udzielą wyczerpujących informacji. Dane do kontaktu można znaleźć tutaj: https://www.edarling.pl/kontakt Serdecznie pozdrawiamy, Redakcja eDarling

Poprzednio wybrałam członkowstwo premium na trzy miesiące , bez automatycznego przedłużania. Czy ta opcja zniknęła ? Chcialam to zastosować ponownie. Inne opcje mnie nie interesują.

Dziękujemy za wiadomość! W sprawach dotyczących abonamentów, uprzejmie prosimy kontaktować się z Działem Obsługi Klienta eDarling. Nasi koledzy udzielą wyczerpujących informacji. Dane do kontaktu można znaleźć tutaj: https://www.edarling.pl/kontakt Serdecznie pozdrawiamy, Redakcja eDarling

Ja rozumiem, że chcecie odsiać tzw. "biedaków" ale kwota 180 zł nawet dla średnio zamożnej osoby to gruba przesada jak za taki portal. A ta niska cena za dłuższy okres jest jakimś nieporozumieniem. Przecież z założenia portal randkowy jest po to aby znaleźć sobie kogoś na nim jak najszybciej i opuścić go. Kto normalny będzie chciał się wiązać z Wami aż na rok?? Miesiąc czy trzy to max. Potem, jeśli komuś się nie poszczęści to sobie przedłuży.

Witam interesuje mnie jak wygląda moje odstąpienie od umowy bycia członkie edarling ponieważ wysłałem wypowiedzenie

Dziękujemy za wiadomość! Niestety, nie jesteśmy zespołem, który może odpowiedzieć na postawione pytanie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta (email: pomoc@edarling.pl) , który udzieli odpowiedzi na postawione pytanie. Serdecznie pozdrawiamy, Redakcja eDarling

osoby nie rozumieją ze jest to opłata na miesiąc

Pages