Redakcja eDarling
76346

W jaki sposób mogę zrezygnować z Członkostwa Premium?

 

Udało Ci się i odnalazłeś swoje szczęście? Nie wiesz, jak zrezygnować z Premium na eDarling? Nie przejmuj się, w eDarling dbamy o najwyższy poziom naszych usług i komfort naszych użytkowników. Dlatego wypowiedzenie możesz złożyć w wygodnej formie!

 

jak zrezygnować z Premium? Wyjaśniamy!

 


Z Członkostwa Premium możesz zrezygnować w każdej chwili, przestrzegając przy tym określonego w Regulaminie terminu wypowiedzenia, czyli najpóźniej 14 dni przed końcem umowy, korzystając z wygodnego i bezpłatnego formularza wypowiedzenia.  


W przypadku pytań lub wątpliwości zwróć się do naszego Działu Obsługi Klienta, który chętnie odpowie na Twoje pytania.

Aby dokonać wypowiedzenia, będziesz potrzebował swojego kodu bezpieczeństwa - pamiętaj o tym i przygotuj go przed rozpoczęciem procedury rezygnacji.


Więcej wskazówek znajdziesz w artykule o ostatnich krokach na portalu: „Do widzenia eDarling”.


Szczegółowe informacje dotyczące wypowiedzenia znajdziesz w Regulaminie.


Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług! Śledź dalej artykuły w dziale Porady!

Informacji o rezygnacji z konta/chęci usunięcia profilu nie należy zamieszczać w komentarzu pod artykułem, gdyż nie trafi ona do Biura Obsługi Klienta, w którym pracują osoby mające możliwość pomóc Ci w zamknięciu konta. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszymi kolegami z Działu Obsługi Klienta!

 

To też może Cię zainteresować:


Pierwsza randka

 

Co ubrać, żeby zachwycić na pierwszej randce?

 

Strony randkowe: czas obalić mity!

Metoda doboru partnerskiego


 

Comments

rezygnuje z konta

Rezygnuje z konta dziekuje

Witam Jestem bardzo zadowolona z tego portalu E darling jest bardzo pomysłowo przez Psychologów zrobiony ma swoje zasady tak jak powinno być od 1do 5 pytań a potem dopiero można przejść do zadawania pytania do osoby drugiej którą sobie wybraliśmy czy która nas wybrała jest to dla bezpieczeństwa obu stron którzy korzystają z tego portalu ze nie ma osoby natrętnej która sama prowadzi między sobą monologi dlatego też cieszę się że że jest po napisaniu wiadomości blokada automatyczna która włańcza się do puki tamta osoba ktora ma kolej nie odpowie na zadane pytanie i przedewszytkim jestem zadowolona też z opłat za korzystanie z portalu na dany miesiąc jest to też dla bezpieczeństwa ze ktoś kontrolu nasze bezpieczeństwo klijentów którzy korzystają z danego Portalu E Darling że wiemy że zdjęcia są sprawdzane kto siedzi po drugiej stronie i nie zdziwimy się że siedzi ktoś inny niż zdjęcie jest włożone danego użytkownika czy danej osoby a jak się umówimy na Randkę spotkamy sie nie wiadomo z kim i dojdzie do tragedi nie daj Boże bo nie wiemy czy się nie podaje za kogoś kim nie jest na zdjęciu.

Dziękuję , rezygnuję z czlonkostwa. Proszę o usuniecie mojego konta .

Chcę zrezygnować a nie mogę usunąć konta proszę o pomoc

mam już kogoś, dziękuje rezygnuję z członkostwa.

Dziękuję rezygnuje

mam juz kogos , dziekuje rezygnuje

Pages