eDarling – oszustwo czy serwis godny zaufania?

21 wiek przyniósł ogromną popularność portalom randkowym, które stały się jednym z głównych miejsc, gdzie obecnie szuka się miłości i związków. Tysiące singli znalazło już w ten sposób partnera, kolejne tysiące dopiero rozpoczynają swoje poszukiwania, właśnie przez Internet. Kusi cię, aby również spróbować, ale zastanawiasz się, czy eDarling to dobre, bezpieczne i uczciwe miejsce, w którym faktycznie możesz spotkać tę drugą połówkę? Jeśli masz tego typu wątpliwości, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem, w którym postaramy się udowodnić ci, że eDarling to odpowiedni, bezpieczny portal dla osób szukających miłości i poważnych związków.
Bezpieczne randki

Czy eDarling to oszustwo?

Mimo, iż eDarling pomógł wielu ludziom odnaleźć miłość, trafnie dopasowując do siebie konkretne osoby, zdarza się, iż niektórzy ciągle z nieufnością podchodzą zarówno do naszego serwisu, jak i w ogóle do idei serwisów randkowych. Zdarzają się ludzie, którzy twierdzą, iż przez Internet nie można spotkać prawdziwej miłości, dodają do tego, że ten sposób poszukiwań drugiej połówki jest mało romantyczny i zbyt drogi. Faktem jest jednak, że każdego roku 1.3 miliona singli znajduje w Internecie swojego partnera bądź partnerkę. Ta liczba ciągle rośnie, gdyż kolejne osoby przekonują się do tego typu nawiązywania znajomości.

Oczywiście, ważne jest, aby podczas korzystania z Internetu zachować ostrożność i pamiętać, że istnieją strony, które próbują oszukiwać swoich Użytkowników. eDarling się do nich nie zalicza. Jest to bezpieczny serwis, za pomocą którego miłość i wymarzonego partnera spotkały już tysiące osób. Miłosne historie niektórych z nich można znaleźć na stronie.

Jeśli w dalszym ciągu nie jesteś przekonany co do działań naszego serwisu, zapoznaj się z mitami, które poniżej obalamy!

Banner do rejestracji

Wskazówki

 • Użytkownik serwisu
  Mit pierwszy - nieprawdziwe profile

  Jednym z najpopularniejszych zarzutów, jakie stawia się portalom randkowym jest to, iż generują sztuczne profile. eDarling nie korzysta z tego typu praktyk. W związku z tym, że jest jednym z najpopularniejszych portali w Polsce, automatycznie jest też również jednym z największych, gdyż przyciąga tysiące osób, jakie rejestrują swoje konta w serwisie.

  Jednakże należy pamiętać, że problemem uczciwych stron są profile zakładane przez oszustów matrymonialnych. eDarling dba o bezpieczeństwo swoich Użytkowników oraz o wiarygodność potencjalnych partnerów i prawdziwość profili. Aby mieć pewność, że w naszym serwisie nie ma nieprawdziwych kont, zakładanych przez oszustów lub osoby, które nie są zainteresowane szukaniem miłości, każdy nowo zarejestrowany profil jest dokładnie sprawdzany przez pracowników Biura Obsługi Klienta eDarling, zanim zostanie zatwierdzony i zaproponowany innym singlom. Dodatkowo używamy opcji weryfikacji tożsamości (na podstawie kopii przesłanego dokumentu), szyfrowania SSL, ochrony danych osobowych. W eDarling pracuje również zespół ludzi, których zadaniem jest szybkie rozpoznawanie podejrzanych profili. Jeśli zajdzie choćby niewielkie podejrzenie, że dane konto może należeć do oszusta, jest ono dodatkowo sprawdzane przez wspomniany zespół ludzi. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort osób korzystających z eDarling.

 • Użytkowniczka eDarling
  Mit drugi - zbyt drogie usługi, serwis przeznaczony dla snobów

  Zarzut ten jest rozpowszechniany przez osoby, które wierzą, iż nasza strona przeznaczona jest tylko dla osób majętnych. Jesteśmy portalem skierowanym do wszystkich samotnych kobiet i mężczyzn, którzy szukają trwałego związku. Mimo różnych dochodów, czy miejsca zamieszkania, są pewne elementy, które łączą naszych Użytkowników. Zdecydowana większość posiada wyższe wykształcenie, jest stosunkowo dobrze sytuowana, zamyka się w przedziale wiekowym 30 – 55. Jednakże na naszej stronie zarejestrować się i spotkać miłość mogą również single nie wpisujący się w wyżej wymienione kryteria! eDarling jest przeznaczony dla wszystkich, którzy marzą o prawdziwej miłości i szukają tylko poważnego związku.

  Odnośnie cen, eDarling ma w swojej ofercie dwa rodzaje członkostwa – Podstawowe, bezpłatne, oraz Premium, płatne. Bezpłatna wersja jest skierowana do tych wszystkich osób, które zakładają konto w serwisie i chcą najpierw ocenić, czy to miejsce im odpowiada. Posiadając ten rodzaj członkostwa, będą otrzymywać propozycje potencjalnych partnerów, przesyłać uśmiechy oraz pytania. Jeśli uznają, że eDarling im odpowiada, będą mogli wykupić członkostwo Premium, za pomocą którego można w pełni korzystać ze wszystkich funkcji portalu.

 • Randka
  Mit trzeci - nie ma szans, aby kogoś poznać

  Jedną z zalet korzystania z Internetu jest to, że możesz tam spotkać znacznie węcej singli szukających miłości, niż w tzw. realu. Mimo to, ciągle dużo osób mylnie zakłada, że w Internecie nie można znaleźć miłości. Swoją opinię argumentują tym, że mimo, iż z portali randkowych korzystają tysiące osób, w większości są to mało interesujący ludzie. Aby pomóc odnaleźć ci w tym morzu profili tę właściwą osobę, eDarling zawęża liczbę proponowanych ci singli do tych, którzy są w stanie stworzyć z tobą szczęśliwy związek i spełniają twoje oczekiwania, określone już na wstępnym etapie rejestracji. Korzystając z naszego serwisu, zwiększasz więc swoje szanse na spotkanie właściwej osoby.