Skorzystaj z funkcji „lubię to“, aby nawiązać kontakt z tą drugą osobą!

Funkcja eDarling "lubię to"

Czy na profilu zaproponowanego ci partnera coś cię pozytywnie zaskoczyło? Być może spodobało ci się zdjęcie? Albo któryś z wpisów? Chciałbyś w jakiś sposób poinformować o tym tę osobę, nie czujesz się jednak gotowy na to, aby od razu przesłać wiadomość? eDarling proponuje ci jeszcze inną możliwość – kliknięcie w opcję „podoba mi się”! Poniżej znajdziesz więcej szczegółów na temat tej funkcji.

Jak lajkować wpisy i zdjęcia

Nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy na temat urządzeń i Internetu, aby zacząć używać „lajków”. Pod wieloma względami ta z naszych funkcji jest podobna do „lajków” używanych w innych serwisach. Z tą jednak różnicą, że informację o tym, kto polubił coś na twoim profilu, widzisz tylko ty i osoba, która dała ci lajka. Dzięki temu mamy pewność, że prywatność naszych Użytkowników nie zostanie naruszona.

To, co nas wyróżnia, to nie tylko wyjątkowo poważne i odpowiedzialne podejście do kwestii prywatności osób rejestrujących się w naszym serwisie, ale również algorytm, który został opracowany specjalnie po to, aby dobierać do siebie osoby, które mają największą szansę stworzyć szczęśliwy związek w przyszłości.

Czytaj więcej: Czym jest metoda doboru partnerskiego?

Aby móc zarejestrować się na eDarling, musisz przejść przez test osobowości, dzięki czemu dowiemy się, jakie masz potrzeby, czego oczekujesz od przyszłego partnera. Posiadając tę wiedzę, będziemy mogli codziennie prezentować Ci około trzech nowych profili należących do osób, które do Ciebie pasują. Czemu nie użyć funkcji „podoba mi się” do nawiązania kontaktu z jedną z zaproponowanych osób?

Nie ma prostszego i szybszego sposobu, aby kogoś w sympatyczny sposób zaczepić i być może zwrócić na siebie uwagę! Przycisk „Kliknij tu, jeśli podoba Ci się ten wpis (zdjęcie)” znajduje się pod każdą odpowiedzią udzieloną przez daną osobę lub pod każdym zdjęciem, jakie zostało przez nią opublikowane. Jeśli zdecydujesz się kliknąć w przycisk, ich właściciel dostanie automatyczne powiadomienie o tym, że ktoś polubił ich wpis lub zdjęcie. Może to być pierwszy krok do tego, aby nawiązać nową znajomość. Nie bój się więc „lajkować”! Kto wie, może jedno kliknięcie wystarczy do tego, aby spotkać miłość!

Sprawdź, jak jesteś popularny

Opisywana funkcja działa również w drugą stronę. Nie tylko ty możesz lajkować, inni też mają możliwość polubić wpisy, czy zdjęcia zamieszczone przez ciebie. W momencie, kiedy ktoś zalajkuje coś w twoim profilu, otrzymasz automatyczne powiadomienie. Będziesz mógł sprawdzić, kto i co polubił na twojej stronie. Jak to zrobić? Wystarczy, że spojrzysz pod wpis (lub zdjęcie) – jeśli ktoś polubił twoją wypowiedź, znajdziesz tam informację (również o liczbie osób, której spodobał się dany fragment). Jeśli klikniesz w tę liczbę (odpowiada ona ilości singli, którzy polubili tę konkretną wypowiedź), zobaczysz imię, wiek i miejscowość osoby, która w ten miły sposób dała ci do zrozumienia, że coś na twoim profilu przypadło jej do gustu. Co więcej, możesz też odrazu przejść do profilu tej osoby i sprawdzić, czy i ona wydaje ci się interesująca!

Ważne: tylko ty będziesz w stanie zobaczyć, kto zostawił swój ślad na twoim profilu. Żadna z innych osób odwiedzających twoje konto, nie będzie miała takiej możliwości. Wszystko w imię prawa do prywatności, które jest jednym z naszych priorytetów.

Zachowana prywatność

Na pewno spotkałeś się już z funkcją lajków na innych stronach, w tym oczywiście na Facebooku. Opcja „lubię to”, z której masz możliwość korzystać na eDarling, w żaden sposób nie jest powiązana z polubieniami na innych stronach. Możesz mieć pewność, że lajkując coś na eDarling, nikt ze znajomych twoich lub tej drugiej osoby (np. na Facebooku), nie zostanie o tym fakcie poinformowany! Twoje konto na eDarling nie jest w żaden sposób powiązane z innymi profilami, które możesz mieć w Internecie.

W przypadku dodatkowych pytań, zgłoś się do naszych kolegów z Działu Obsługi Klienta.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling