Nowa funkcja w profilu eDarling – „Komentarz”

Komentarz: nowa funkcja na portalu eDarling

Przeglądając profile w zakładce „Partner dla Ciebie” często można natknąć się na interesujące wypowiedzi oraz ciekawe opinie. Niejednokrotnie ich treść jest tak ciekawa i intrygująca, że chciałoby się je jak najszybciej ocenić, skomentować bądź po prostu dodać do nich coś od siebie. Teraz dzięki nowej funkcji portalu eDarling „Komentarz” jest to już możliwe.

Co można zyskać dzięki komentarzom?

Jedna z osób zaproponowanych w zakładce „Partner dla Ciebie” opisała, jak najchętniej spędza dzień, w następujący sposób: „Uwielbiam długo spać, a potem śniadaniem i poranną kawą rozpocząć dzień. Następnie idę biegać po pobliskim parku. Później mam czas na lekturę, dzięki której zapominam o całym świecie wokół mnie. Wieczorem spotykam się z przyjaciółmi, z którymi idę do kina lub do restauracji.”

Używając nowej funkcji „Komentarz” możesz np. za pomocą jednego kliknięcia podpowiedzieć nową trasę do biegania, ciekawą książkę, czy interesujący film. Komentarz, to bardzo przystępny sposób by wyrazić swoją aprobatę i zaciekawienie daną wypowiedzią.

Jak korzystać z funkcji komentarza?

Komentowanie wypowiedzi zaproponowanego partnera daje szansę pozostawiania rekomendacji, pomocnych wskazówek oraz miłych uwag na profilach innych Użytkowników Premium.

Aby przekazać swoją reakcję na interesującą wypowiedź, wystarczy kliknąć w link „Skomentuj ten wpis”. Potem, w wyświetlonym polu tekstowym, należy umieścić swoje przemyślenia, sugestie lub inne komentarze. Poprzez naciśnięcie w pole z napisem „Wyślij komentarz”, zatwierdza się ich skierowanie do adresata.

Komentarz: Kto ma do niego dostęp?

Komentarze pojawiają się wyłącznie u zaproponowanego partnera. Jedynie dwie osoby, to znaczy właściciel danego profilu oraz autor komentarza, mogą je przeczytać. Dzieje się tak także wtedy, gdy kilku użytkowników skorzystało z możliwości wyrażenia swojego zdania. Każda nowa uwaga jest zliczana. Użytkownik może więc kliknąć na licznik, aby zobaczyć wszystkie komentarze wraz ze zdjęciami ich autorów.

Użycie funkcji – Komentarz – odnotowane zostanie w archiwum wiadomości. Każde skomentowanie wypowiedzi, wiąże się z niezwłocznym powiadomieniem o tym jej autora.

Nowa funkcja umożliwia łatwiejsze nawiązanie kontaktu z innymi użytkownikami. Dzięki niej w prosty i bezstresowy sposób można rozpocząć rozmowę tam, gdzie zaproponowany partner ją zakończył. Warto korzystać z nowych opcji, gdyż mogą one okazać się bardzo pomocne, podczas poszukiwań partnera.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB