Jak zdobyć mężczyznę? Oto jest pytanie!

jak zdobyć mężczyznę

Niektóre kobiety emanują wdziękiem i urokiem osobistym, który działa na mężczyzn jak magnez. Czy nieraz zastanawiasz się w czym tkwi i skąd bierze się ich atrakcyjność? Dzięki lekturze naszego artykułu odpowiedź na pytanie jak zdobyć mężczyznę stanie się dużo łatwiejsza.

Pary miłosne na ekranie

Hulaka Rhett Butler, bohater „Przeminęło z wiatrem” zakochuje się w zuchwałej Scarlett O´Hara. W musicalu „Grease” nieśmiała Sandy ostatecznie zdobywa serce buntowniczego Danny´ego, a bogaty biznesmen Edward Lewis ulega urokowi zmysłowej Vivian Ward w filmie „Pretty Woman”. Trzy kobiety, trzy historie miłosne, trzy różne osobowości. Czy mimo wszystko mają one ze sobą coś wspólnego? Czy pomogą nam one znaleźć odpowiedź na pytanie jak zdobyć mężczyznę?

Jak zdobyć mężczyznę? – Powściągliwością

Nie obawiaj się okazywać pozytywnych uczuć swojej sympatii. Pamiętaj jednak, że należy zachować umiar. Postaraj się nie przesadzać z ilością smsów, telefonów oraz miłosnych listów.

Pozwól, aby Wasza znajomość rozwijała się we właściwym tempie. Nie spiesz się w końcu czekałaś na swoją sympatię tak długo, że szkoda byłoby popsuć tę znajomość zbytnią pochopnością.

Nasza rada: Nie daj się namówić na coś, na co nie masz zupełnie ochoty. Danny był oczarowany Sandy jeszcze zanim zmieniła swoją fryzurę i styl ubierania. To właśnie jej nieśmiały, szczery i pełen silnej woli sposób bycia podbił jego serce.

Jak zdobyć mężczyznę? – Pewnością siebie

Mężczyźni cenią sobie kobiety, które zarówno w życiu jak i w związku, wiedzą czego chcą. Ważne jest by Twoje postępowanie odpowiadało Twoim cechom charakteru oraz temu, kim naprawdę jesteś.

Nasza rada: Zawsze staraj się pozostawać wierną swoim przekonaniom oraz nie poddawaj się przeciwnościom losu.

Jak zdobyć mężczyznę? – Poparciem, ale nie całkowitym oddaniem

Warto okazać zainteresowanie partnerem. Staraj się dowiedzieć jak minął mu dzień i czy wydarzyło się coś ważnego dla niego. Opowiedz mu również jak podobała Ci się polecona przez niego książka. W ten sposób zasygnalizujesz mu jak bardzo Ci na nim zależy. Jednocześnie pozostań sobą. Nie przyjmuj bezkrytycznie jego sposobu myślenia, poglądów oraz zainteresowań, ponieważ nie będziesz czuła się komfortowo i zapewne nie uzyskasz w ten sposób jego uznania.

Jeśli natomiast Twoja sympatia znajduje się w trudnej sytuacji staraj się być otwarta na jego skargi i żale. Wyrozumiałość to również sposób na to jak zdobyć mężczyznę.

Nasza rada: Vivian, filmowa „Pretty Woman“, była podporą oraz cierpliwą słuchaczką dla Edwarda. Okazanie poparcia z jej strony, ale również naturalność oraz pragnienie pozostania sobą oczarowały tego, z pozoru zimnego, biznesmena.

Mężczyźni – słabą płcią?

Psycholog prof. Christian Thiel1 jest zdania, że mężczyźni potrzebują więcej wsparcia i zrozumienia w związku, niż kobiety. Przyczyną tych potrzeb u mężczyzn zdaniem Thiela jest to, że mężczyźni rzadko otrzymują wyrazy poparcia od innych osób aniżeli od własnych partnerek. Jedynie co trzeci mężczyzna twierdzi, że posiada bliskiego przyjaciela, z którym rozmawia o osobistych sprawach. Kobiety dysponują za to dużą siatką znajomych oraz przyjaciół do których zwracają się ze swoimi problemami.

Nasza rada: Dalej zastanawiasz się jak zdobyć mężczyznę? Staraj się być dla niego pomocą i wsparciem, a na pewno doceni on Twoje zaangażowanie.

Źródła

1Christian Thiel (2012). Was glückliche Paare richtig machen. Die wichtigsten Rezepte für eine erfüllte Partnerschaft. Zweite Auflage. Campus Verlag GmbH.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB