Miłosne smsy: romantyczność za pomocą krótkich wiadomości tekstowych!

miłosne wiadomości

„To była Fantastyczna randka!” – myślisz sobie w drodze do domu po udanym spotkaniu. Masz motyle w brzuchu, rumieńce na twarzy, przyspieszone bicie serca oraz nadzieje na to, że Twoja sympatia czuje to samo. Miłosne smsy to prosty i często skuteczny sposób na to, aby podsycić kiełkujące uczucia szczególnie na początku znajomości. eDarling podpowie Ci, jak za pomocą krótkiej wiadomości tekstowej można pozytywnie wpłynąć na rozwój nowej znajomości.

1. Sms to nie list

Sms to przede wszystkim krótka wiadomość tekstowa, dlatego musi zachować odpowiednią formę. Mając jedynie 160 znaków zastanów się dokładnie nad treścią i formą wiadomości. Unikaj zawiłych zdań oraz zbędnych informacji.

Na początku znajomości warto zachować umiar pisząc miłosne smsy. Każdy lubi słyszeć miłe słowa, a szczególnie magiczne zdanie „Kocham Cię”. Pamiętaj jednak, że o uczuciach zawsze lepiej rozmawiać w cztery oczy, kiedy wasza znajomość bardziej się rozwinie. Podsumowując, zawsze warto postawić na kreatywność, lekkość formy oraz pozytywny przekaz.

2. Spontaniczność Twoim sukcesem

Nie zastanawiaj się długo nad treścią smsa. Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, lepiej zaczekaj z jego napisaniem na lepszy moment. Wówczas zamiast wymuszonej i drętwej wiadomości, będzie Ci znacznie łatwiej napisać spontaniczny i pełen humoru tekst. Pisząc miłosne smsy, warto unikać skrótów oraz rozwodzenia się nad nieistotnymi szczegółami.

Jak najbardziej wskazana jest żartobliwa forma smsa oraz potraktowanie siebie z przymrużeniem oka. Jak powszechnie wiadomo osoby z poczuciem humoru oraz potrafiące zachować dystans do siebie budzą sympatię wśród innych.

3. Miłosne smsy: Co tak naprawdę napisać?

Z pewnością Wisława Szymborska napisała wiele pięknych wierszy o miłości, ale ich cytowanie w smsie nie jest najlepszym pomysłem. Bardziej liczy się kreatywność i nietuzinkowość. Oczaruj swoją sympatię pisząc jej kilka własnych słów, które mimo swojej prostoty, wywołają uśmiech na jej twarzy. Pomyśl o codziennych obowiązkach, przyrodzie i rzeczach, które Cie otaczają. Na pewno znajdziesz coś, o czym warto napisać w krótkim smsie.

4. Miłosne smsy: furtką do rozmowy

Samo pisanie miłych i wyszukanych smsów nie jest zawsze gwarancją na wysłanie odpowiedzi przez Twoją sympatię i tym samym nawiązania wymiany wiadomości między wami. Warto więc umieścić na końcu smsa krótkie pytanie, które skłoni Twoją sympatię do udzielenia odpowiedzi.

5. Magia słów

Aby Twój obiekt westchnień zainteresował się Tobą, warto pisząc miłosne smsy zastosować magię słów. Staraj się pisać o tym co was łączy, a szczególnie o wydarzeniach i faktach, które są znane tylko wam. Napomknij również o drobiazgu, który wpadł Ci w oko u Twojej sympatii.

Pisząc miłosne smsy warto stawiać na kreatywność i bycie sobą. Szczerość oraz okazywanie zainteresowania drugą osobą, z pewnością mogą pomóc zbudować fundament harmonijnego i trwałego związku.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB