Euro 2012: czas na kolegów czy na randkę

piłka nożna

Rozpoczęło się Euro 2012 i wiele osób cieszy się na pełne emocji mecze piłkarskie. W centrum zainteresowania wielu mężczyzn znajduje się dwanaście drużyn walczących o tytuł mistrzowski. Jak mają się w tym czasie sprawy sercowe oraz szukanie partnera? Warto bowiem również w tym emocjonującym okresie mieć oczy szeroko otwarte i wypatrywać miłości.

Daj się porwać atmosferze

Entuzjazm spowodowany odbywającymi się w naszym kraju mistrzostwami Euro 2012 udziela się każdemu z nas. Wraz z kolejnymi meczami wzrasta euforia towarzysząca zazwyczaj wszystkim imprezom tego rodzaju. Euro 2012 to nie tylko emocje związane ze sportem, ale również szansa dla niejednego singla.

Dlatego warto mieć oczy szeroko otwarte na nadarzające się okazje. Może właśnie jakaś sympatyczna osoba kibicuje tuż obok nas. Przy okazji zdobycia bramki może warto paść sobie w objęcia.

Euro 2012: piłka nożna łączy

Podczas wspólnego oglądania transmisji meczów warto zawierać nowe znajomości. Nieistotne czy ekscytujemy się tymi widowiskami w gronie przyjaciół w zaciszu czterech ścian czy w barze. Zawsze warto mieć na względzie poszukiwanie partnera. Nawet jeśli oglądany mecz trzyma nas w ogromnym napięciu, niczym się nie ryzykuje rzucając od czasu do czasu okiem na pobliską widownię.

Widząc miłą osobę nie powinno się zwlekać z nawiązaniem kontaktu. Problem, jaki temat poruszyć, w takiej sytuacji właściwie nie istnieje, gdyż Euro 2012 dostarcza wystarczająco dużo wątków do rozmowy. Pytania dotyczące przebiegu aktualnego meczu bądź ulubionego piłkarza rozumieją się same przez siebie. Po przełamaniu pierwszych lodów łatwo zwrócić rozmowę w kierunku bardziej ogólnych tematów, takich jak hobby czy praca.

Najpierw piłka, potem randka: Czy wszyscy mężczyźni myślą tak samo?

Wbrew wielu przekonaniom, wielu mężczyzn woli randkę od oglądania meczu piłki nożnej. Poza tym jedynie co trzeci ankietowany mężczyzna przyznał, iż sport ten odgrywa dla niego dużą rolę. W tym wypadku sympatia takiego fana musiałaby uzbroić się w cierpliwość oraz liczyć się z ewentualnym przełożeniem terminu randki. 75 % badanych pań wykazałoby pełne zrozumienie, gdyby wybranek przełożył romantyczny obiad, właśnie ze względu na to sportowe wydarzenie.

Wyrozumiałość kobiet

Euro 2012 to doskonała okazja do zbadania zachowań kobiet i mężczyzn. Zgodnie z ankietą portalu Darling1 prawie 80 % kobiet jest pełna zrozumienia dla partnera pragnącego poświęcić swoją uwagę wyłącznie wydarzeniom na zielonej murawie. Co więcej panie również wykazują entuzjazm wobec tego turnieju. Połowa badanych użytkowniczek deklaruje, że ma zamiar śledzić Euro 2012.

Powodem zainteresowania piłką nożną może być atrakcyjność piłkarzy. Przebadane panie wyznały, że chętnie wybrałyby się na randkę z Robertem Lewandowskim, Mariem Gomezem lub Hiszpanem Christianem Ronaldo.

Euro 2012 i co dalej…

Spotkanie sympatycznej osoby warto kontynuować przy drinku w przytulnej kawiarni. Można się również wymienić numerami telefonów, aby spotkać się po zakończeniu piłkarskiego szaleństwa. Z racji tego, że turniej trwa tylko cztery tygodnie, nastający po nim czas można poświęcić na dokładne poznanie się. Warto więc cieszyć się panującą w tym czasie atmosferą nie zapominając o swoich celach. Może nie tylko ulubiona drużyna zdobędzie puchar Europy, lecz także ktoś zdobędzie Twoje serce.

Źródła

1 Dane dotyczą ankiety przeprowadzonej przez portal eDarling pośród 438 mężczyzn oraz 348 kobiet.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB