Atrakcyjne męskie hobby

męskie hobby

Warto wiedzieć, że w sprawach damsko-męskich nasza atrakcyjność zależy od wyglądu zewnętrznego w znacznie mniejszym stopniu, niż nam się wydaje. To, co w nas przyciąga i fascynuje innych ludzi, to głównie nasze pasje i styl życia. Poniżej przedstawiamy pięć męskich hobby, które szczególnie imponują kobietom.

Pasje i zainteresowania mają o wiele większy wpływ na naszą atrakcyjność niż wygląd zewnętrzny. Jeśli trudno Ci w to uwierzyć, pomyśl o przeciętnie wyglądającym muzyku, który podczas koncertu wprawia w stan omdlenia dziesiątki pań jednocześnie. A co z łysiejącym pisarzem, o którego względy ubiegają się najpiękniejsze kobiety, gdyż potrafi on dotrzeć do ich serc? Rodzaj uprawianego hobby nie jest najistotniejszy. Już samo zaangażowanie, kreatywność i chęć działania potrafią przyspieszyć bicie damskich serc.

Stworzyliśmy dla Ciebie listę pięciu najatrakcyjniejszych męskich hobby:

Muzykant

Występy przed publicznością i prezentowanie swoich muzycznych umiejętności wymagają z pewnością odwagi, talentu i stałego doskonalenia swojego warsztatu. Nie ma znacznia, czy jest to długowłosy rockman, czy DJ w nowoczesnym klubie – muzycy mają moc oczarowywania kobiet porównywalną z tą zaklinaczy węży.

Społecznik

Działalność społeczna zawsze odbierana jest przez kobiety niezwykle pozytywnie, gdyż świadczy o wrażliwości na potrzeby innych. Panie doceniają tych, którzy nie wahają się poświęcić wolnego czasu i energii, by pomóc potrzebującym. Jeśli mężczyzna hobbystycznie trenuje młodzieżową drużynę piłkarską, angażuje się w organizowanie festynu dla dzieci lub chociażby pomaga starszej sąsiadce przy pracy w ogródku, dla kobiety jest to znak, że stara się on jak może, by zmienić świat na lepszy.

Sportowiec

Mężczyźni, którzy spędzają weekendy na kanapie oglądając sport w telewizji, zazwyczaj nie sprawiają na kobietach dobrego wrażenia. Sprawa ma się jednak zupełnie inaczej, gdy to oni sami którąś z jego dyscyplin uprawiają. Aktywność fizyczna ma nie tylko pozytywny wpływ na ciało i ducha, ona świadczy również o sile charakteru danej osoby. Poza tym panie są zazwyczaj niezwykle zadowolone, gdy ich ukochany dba o formę.

Majsterkowicz

Pas z narzędziami, młotek w dłoni i fachowe spojrzenie majsterkowicza potrafią wyczarować uśmiech na twarzach wielu kobiet. Atrakcyjność panów rośnie często wraz z ich gotowością do pobrudzenia sobie rąk. Umiejętność naprawienia wszelkich usterek świadczy o odpowiedzialności i zaradności danego mężczyzny oraz pozwala uwierzyć, że potrafi on poradzić sobie z każdym problemem.

Ryzykant

Ze sportami ekstremalnymi, takimi jak np. wspinaczka górska czy skoki spadochronowe, nierozerwalnie związane jest ryzyko. Tego rodzaju hobby wymagają niezwykłej precyzji i wcześniejszego, zarówno fizycznego jak i technicznego, przygotowania. Na wiele kobiet odwaga i entuzjazm mężczyzny połączone z większą dawką adrenaliny działają szczególnie pociągająco.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB