Horoskop miłosny a zodiakalne pary w życiu codziennym

Horoskop miłosny

W pierwszej części naszego cyklu poznaliśmy 4 zodiakalne pary, którym horoskop miłosny wróży długie i szczęśliwe życie we dwoje. W części drugiej, eDarling dokonuje psychologicznej analizy pozostałych zodiakalnych kombinacji. Sprawdź które znaki zodiaku pasują do siebie!

Horoskop miłosny dla raka i ryb

Wierząc astrologii, rak i ryby to znaki, które ze względu na wyróżniającą ich nieśmiałość i brak pewności siebie unikają zgiełku i tłumu. Preferują spokojny wieczór z książką lub dzień spędzony w gronie najbliższych. Nie lubią imprez, spotkań towarzyskich, unikają „small- talku”… Horoskop miłosny opisuje zodiakalne raki i ryby jako osoby zamknięte w sobie, powściągliwe i wrażliwe. Doskonałym przykładem są znane osobistości jak Johnny Cash (ryby) czy Czesław Miłosz (rak), którym bardzo często przypisywano introwertyczne cechy charakteru.

Z perspektywy psychologicznej związek pomiędzy rakiem i rybami, wbrew powszechnie panującemu twierdzeniu, że to przeciwności się przyciągają, zapowiada się niezwykle obiecująco. Partnerzy, ze względu na liczne podobieństwa, które ich łączą doskonale znają swoje słabe strony i wiedzą jak obchodzić się z drugą osobą nie raniąc jej. Mieszanka może i „niewybuchowa”, ale za to z dużym potencjałem!

Baran i wodnik: nietypowa para

Zodiakalne barany i wodniki postrzegane są przez astrologów jako osoby otwarte na nowe doświadczenia i żądne przygód. Barny są niezwykle towarzyskie, asertywne i ciekawe świata. Ze względu na przypisywaną im przez horoskop miłosny indywidualność, osoby spod znaku barana lub wodnika są nietuzinkowe i wyróżniają się z tłumu. Czy byłoby możliwym przejść obojętnie koło Lady Gagi – zodiakalnego barana, bądź wodnika – Boba Marley’a?

Z psychologicznej persektywy, oryginalny styl życia prowadzony przez barana i wodnika, czyni z nich równie oryginalną i dobraną parę. Stanowczość z jaką oboje zapatrują się na świat, pozwala im osiągnąć wysoko postawione cele i realizować swoje ambicje. Para być może nietypowa, ale niewątpliwie szczęśliwa!

Horoskop miłosny dla osób spod tego samego znaku zodiaku

Związek raka z rakiem? Czy może wodnik z wodnikiem? Z psychologicznej perspektywy, związek oparty na podobieństwach, ma bardzo duże szanse na bycie trwałym i szczęśliwym. Dlaczego? To proste! Osoby z podobnym charakterem pasują najzwyczajniej do siebie. Spójrzmy tylko na związek zodiakalnych baranów, jakimi są Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick. Para poznała się w 1992 roku, 5 lat później przyrzekła sobie wierność małżeńską, a obecnie ma troje dzieci.

Każda zodiakalna para ma szanse na udany związek!

Jesteś bykiem, a Twój partner panną? Głowa do góry! Również Twój związek może być udany! Choć horoskop miłosny odradza niektórym znakom zodiaku wspólne życie, z psychologicznego punktu widzenia nie ma zodiakalnych par, których związek z pewnością skończyłby się fiaskiem! Być może pary te będą narażone na częstsze konflikty i spory, jednak nie zapominajmy, że w każdym zdrowym związku kłótnie są nieuniknione! Najważniejsze, aby dać szanse miłości i nie poddawać się po pierwszym niepowodzeniu! Na każdego z nas czeka wymarzony partner!

Cztery pierwsze zodiakalne pary znajdziesz tutaj.

Czy warto wierzyć horoskopom? Czy Twój horoskop się kiedyś sprawdził? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB