Jak rozpoznać czy to jest prawdziwa, jedyna miłość?

miłość życia

Uważasz, że idealnie do siebie pasujecie? Rozumiecie się bez słów i nie możecie bez siebie żyć, gdy nie widzicie się jakiś czas? Śmiejecie się z tych samych rzeczy, razem płaczecie i rozmawiacie godzinami o rzeczach ważnych i tych mniej istotnych? Nawet milczycie w tych samych momentach…

Wielka miłość

Nikt nie zna Cię tak dobrze, nie potrafi Cię lepiej pocieszyć w gorszych chwilach i zmotywować do działania niż Twój partner? Planujecie już wspólną przyszłość i cieszycie się z wyzwań, z którymi przyjdzie Wam się zmierzyć? Budząc się każdego dnia cieszysz się, że co rano wita Cię uśmiech Twojej sympatii? Gratulacje, juz dłużej nie musisz szukać, gdyż miłość Twojego życia, jest tuż obok Ciebie!

Znaleźć miłość życia

Znalezienie miłości nie jest proste, pomimo iż tyle już książek na ten temat napisano, przeprowadzono wiele analiz i badań, to jednak nadal ludzkie uczucia należą do spraw najbardziej niezrozumiałych. Niektórzy twierdzą, że na każdego z nas czeka gdzieś ta jedyna osoba. Inni twierdzą, że wszystko zależy od podejścia i otwartości. Znalezienie odpowiedniego partnera, a wreszcie tej jedynej prawdziwej miłości jest z pewnością wielkim szczęściem.

Czasem uczucie jest od samego początku bardzo intensywne, inni natomiast dopiero po dłuższym czasie i wzajemnym poznaniu, odnajdują w drugiej osobie tego właściwego partnera. Z biegiem czasu uczucia stają się głębsze i nabiera się pewności, co do właściwego wyboru. Innym razem poszukiwania trwają bardzo długo, a wielka miłość Twojego życia pojawia się znienacka.

Miłość kontra codzienność

Nie warto się oszukiwać, ale życie to nie bajka i sama miłość nie wystarczy, aby być w pełni szczęśliwym. Nawet, jeśli wzajemne uczucia są bardzo silne i miłość wydaje się wieczna to, mimo wszystko należy uczyć się ją podtrzymywać i pielęgnować. Gdyż to właśnie monotonia jest największym niebezpieczeństwem dla związku, dlatego też nie wolno zamykać się na innych ludzi i separować od przyjaciół.

Miłość Twojego życia, aby przetrwała wszystkie wzloty i upadki musi być podsycana i należy troszczyć się o nią, a nie pozostawiać samą sobie. Nie ma idealnej recepty na wieczną miłość. Trzeba uważać, by szczęścia nie zniszczyła zazdrość i aby Twój partner czuł się wolny i doceniany. Szczęśliwy związek wymaga poświęcenia, zaangażowania oraz ciągłego okazywania szacunku i uznania. Aby móc się cieszyć stabilnym i szczęśliwym związkiem, powinno się nad nim cały czas pracować, angażować się w umacnianie relacji i wkładać w niego wiele energii.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB