5 kroków do udanych Walentynek

Walentynki

Zbliżają się Walentynki… martwisz się, że spędzisz je w samotności? Spokojnie! Weź głęboki oddech – zostało jeszcze trochę czasu i wszystko jeszcze się może zdarzyć. A, jeśli przyjdzie Ci spędzić ten dzień bez drugiej osoby – nie martw się, to nie koniec świata!

„Zbliżają się Walentynki i chcę kogoś znaleźć”

• Zaplanuj aktywny weekend

Wolny weekend to idealny czas na poznawanie nowych ludzi. Zastanawiasz się tylko – jak i gdzie? Rozejrzyj się za dodatkowymi zajęciami, być może jakiś kurs językowy, sport, klub dyskusyjny – zastanów się, co sprawiłoby Ci najwięcej przyjemności. W ten sposób nie tylko masz szansę na poznanie osób o podobnych zainteresowaniach, ale i na rozwijanie swoich pasji i umiejętności.

• Zaangażuj przyjaciół w poszukiwania

Przyjaciele mogą być świetnymi doradcami, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, dlatego nie bój się im zaufać i poprosić o pomoc w poszukiwaniach. Może okazać się, że znają akurat kogoś, z kim warto byłoby się umówić. Spotkania towarzyskie, imprezy organizowane przez przyjaciół są też dobrą okazją do tego, by poznać ich znajomych, kto wie, może spotkasz tam kogoś wyjątkowego!

• „A może by tak spróbować w Internecie?”

Masz już dość randek w ciemno organizowanych przez przyjaciół, chodzenia na imprezy, brakuje Ci czasu i energii na kolejne nietrafione spotkania z potencjalnymi partnerami?

Na portalu randkowym rejestruje się obecnie wiele osób, które chcą znaleźć miłość w nowoczesny i bezstresowy sposób. Internet daje nam dużo możliwości na poznawanie nowych ludzi. Historie miłosne zakochanych, którzy poznali się w sieci są dowodem na to, że warto spróbować!

walentynki

• Ustal, czego naprawdę pragniesz

Zmęczenie, frustracja, strach przed byciem samotną osobą – to nie są najlepsi doradcy. Negatywne odczucia wpłyną jedynie ujemnie na Twoje samopoczucie, a co za tym idzie i na Twoje poszukiwania. Jeśli trudno jest Ci określić własne cele i pragnienia, być może czas na to, by zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę oczekujesz od przyszłej relacji i partnera. Nie warto za wszelką cenę szukać kogoś, kto miałby wypełnić pustkę, którą odczuwamy z powodu życia w pojedynkę. Najpierw zadbaj o siebie, a wtedy masz gwarancję, że znajdziesz kogoś wyjątkowego!

• Głowa do góry!

Nie zamartwiaj się, jeśli nadal poszukujesz, przed Tobą wiele kolejnych Walentynek i innych specjalnych okazji, które pewnego dnia podzielisz z kimś ukochanym. Wszystko przed Tobą, kto wie, a może znajdziesz miłość właśnie w tym dniu, nawet się tego nie spodziewając. A teraz uśmiechnij się i spójrz z nadzieją w przyszłość!

Wszystkim zakochanym, jak i singlom życzymy wiele miłości i sukcesów z okazji zbliżających się Walentynek!

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger

Banner FB