Single z Polskie randki

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Polskie randki
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Polskie randki na obczyźnie. Chcesz za granicą spotkać miłość?

Samotność za granicą nie jest łatwa. W ojczyźnie zostają przyjaciele i rodzina. Poczucie izolacji i obcości w nowym miejscu z każdym dniem doskwiera mocniej. Aby móc je pokonać, Polacy przebywający za granicą, zaczynają szukać bratniej duszy, z którą łatwiej jest mierzyć się z życiem na emigracji. Jednak mieszkając na obczyźnie, trzeba borykać się nie tylko ze swoją samotnością, ale również z tym, że trudniej jest umówić się na randkę z rodakiem. Polskie randki przez Internet

Jak szukać polskiej randki

Najprościej byłoby napisać, że tak, jak w Polsce. W pracy, w szkole, wychodząc wieczorami z domu, zapisując się na dodatkowe zajęcia, jednym słowem, stwarzając sobie okazje do poznania nowych osób. Za granicą jest jednak tak, że życie towarzyskie toczy się w języku danego kraju, co sprawia, że dla wielu emigrantów nawiązywanie nowych, bliskich znajomości jest utrudnione. O uczuciach najłatwiej jest bowiem rozmawiać w swoim ojczystym języku, dlatego to polskie randki online stwarzają najwięcej okazji do tego, aby poznać na obczyźnie kogoś interesującego.

Polskie randki, czy randka z obcokrajowcem?

Faktem jest, że to co inne i obce zawsze jest interesujące i trochę kusi. Mieszkając za granicą, łatwo jest poznać obcokrajowca, często znacznie łatwiej, niż rodaka. Związki z obcokrajowcami są jednak nie tylko ekscytujące. Nieraz wiążą się z przeszkodami, które należy pokonać, jeśli chce się zbudować szczęśliwą relację, tworzone są bowiem przez dwie osoby pochodzące z dwóch często bardzo różnych światów, które nie zostały wychowane w tej samej tradycji, nie myślą w tym samym języku. Z tego powodu polskie randki online punktują! To właśnie najpopularniejszy portal randkowy dla Polaków za granicą może okazać się kluczem do drzwi, za którymi czeka miłość.

Co jest trudne w związku Polaka/Polki z osobą z innego kraju?

1 Bariera językowa

Nawet jeśli na co dzień biegle posługujemy się obcym językiem, zawsze to jednak polska mowa będzie tą, w której najłatwiej jest nam wyrażać siebie i swoje uczucia. Komunikując się w innym języku, możemy nieraz czuć się sfrustrowani, ponieważ nie będziemy w stanie posługiwać się językiem obcym w tak wyrafinowany sposób, jak językiem polskim. Naturalnie, z biegiem lat poziom znajomości języka będzie rósł, ale trzeba pamiętać, że jest to proces, który zabierze nam wiele czasu. Nie da się przy tym ukryć, że za pomocą języka rozkochujemy w sobie innych. O wiele łatwiej i szybciej jest więc podbić czyjeś serce i rozpocząć nowy związek, używając polskiej mowy. Tym samym odpowiedni portal i polskie randki na obczyźnie mogą znacznie ułatwić poszukiwanie miłości.

2 Różnice kulturowe

Jeśli obcokrajowiec został wychowany w kulturze europejskiej czy chrześcijańskiej, różnice w postrzeganiu świata nie są znaczące, chociaż ciągle występują. Prezentując otwartą postawę i chęć chodzenia na drobne kompromisy, wszelkie różnice można z czasem pokonać. Sytuacja wygląda znacznie trudniej, kiedy Polak lub Polka zwiąże się z osobą wychowaną w bardzo odmiennej kulturze. Różnić ich będzie spojrzenie na wiele kluczowych kwestii, poczynając od roli kobiety w związku i społeczeństwie w ogóle, kończąc na roli rodziny, religii, sposobie wychowywania dzieci, jeśli się pojawią. Każdego dnia będą więc musieli szukać porozumienia na wielu płaszczyznach, co na pewno okaże się trudne, jednak w obliczu prawdziwej miłości, może się udać.

Portal randkowy dla Polaków za granicą

Szukając partnera – Polaka za granicą, najlepiej jest korzystać z Internetu. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać „polskie randki”, aby w wynikach otrzymać listę stron, poprzez które można rozpocząć poszukiwania polskiej randki, na początek online. Ważne jest, aby spośród zaproponowanych stron, wybrać portal dla singli. Taki, który otacza troską swoich Użytkowników, oferując im nie tylko możliwość poznania kogoś interesującego, ale również poczucie bezpieczeństwa i anonimowości w świecie internetowych randek. Takim serwisem jest niewątpliwie eDarling.

serwis eDarling

Na eDarling zamieszczane są ogłoszenia osób mieszkających zarówno w Polsce, jak i za granicą. Serwis daje możliwość wskazania miejscowości, w jakiej poszukuje się randki lub partnera. Jeśli mieszkasz za granicą, wystarczy, że w opcjach wyszukiwania wpiszesz swój kraj i miasto, a zaczniesz otrzymywać propozycje partnerów bądź partnerek mieszkających w Twojej okolicy. Jeżeli mieszkasz za granicą, ale chcesz znaleźć partnera, który żyje w Polsce, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w kryteriach wyszukiwania podał/a polską miejscowość.

Wśród przesyłanych Ci ofert kandydatów i kandydatek może się kryć ta wyjątkowa osoba! Portal randkowy dla Polaków za granicą jest bowiem miejscem, które odwiedza wielu interesujących rodaków. Randki z nimi na pewno okażą się ciekawe!

Jeśli szukasz polskiej randki – zarejestruj się! Portal randkowy dla Polaków za granicą jest szansą na to, aby w Twoim życiu pojawił się ktoś wyjątkowy!

Poznaj singli!

O autorze: Kasia Hirt Zobacz więcej artykułów autorstwa Kasia Hirt