Pierwsze wrażenie a zdjęcie profilowe

zdjęcie profilowe

Poznając kogoś w tradycyjny sposób, np. w miejscu pracy lub na imprezie u znajomych, zwracamy uwagę na cały szereg czynników: uśmiech, ton głosu, sposób poruszania się czy osobowość. W świecie randek internetowych proces zapoznawania drugiej osoby wygląda nieco inaczej. To, czy wywrzemy na kimś dobre pierwsze wrażenie, zależy w dużej mierze od naszego zdjęcia profilowego. Nie ulega wątpliwości, że to zazwyczaj właśnie fotografia (lub jej brak) decyduje o tym, czy zechcemy poznacć danego użytkownika bliżej.

1. Pierwsze wrażenie w Internecie – jak zapewnić sobie sukces?

eDarling umożliwia swoim użytkownikom zamieszczenie na profilu aż 24 zdjęć. Oczywiście nie musisz od razu tworzyć całego albumu! Warto jednak skorzystać z oferowanej przez nas możliwości i zamieścić przynajmniej kilka sympatycznych fotografii. Poniżej podpowiadamy, jakie zdjęcia najlepiej wybrać:

Fotka portretowa

Twarz to nasza wizytówka. Często mówi o danej osobie znacznie więcej, niż zamieszczony przez nią opis. Wybierając własne zdjęcie profilowe zastanów się więc, czy sam chętnie nawiązałbyś kontakt z osobą widoczną na fotografii. Czy sprawia sympatyczne wrażenie i emanuje radosnym uśmiechem? Czy wydaje się być zadowolona z życia?

Zdjęcie całej sylwetki

Takie zdjęcie będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego profilu. Nie musi być wcale wykonane przez profesjonalnego fotografa i zretuszowane w programie graficznym. Użytkownicy eDarling szukają przecież osób naturalnych, interesujących i świadomych swoich atutów, a nie ideałów o cerze bez skazy i perfekcyjnej sylwetce.

Pierwsze wrażenie a pasja

Niezależnie od tego, czy największą przyjemność sprawia Ci gra na gitarze, czy też jazda na nartach, koniecznie pokaż innym tę ciekawą stronę Twojej osobowości. Osoby obdarzone talentami i chętnie oddające się swoim pasjom są zazwyczaj postrzegane jako bardziej atrakcyjne niż ludzie nie potrafiący sprecyzować swoich zainteresowań. Warto o tym pamiętać, jeśli chcesz wywrzeć na innych użytkownikach dobre pierwsze wrażenie!

Twoje ulubione miejsce

Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca – romantyczna plaża na odludziu, położony w sąsiedztwie park czy chociażby rynek rodzinnego miasta. Jeśli nie masz jeszcze zdjęcia przedstawiającego Cię na tle jednego z bliskich Ci miejsc, warto szybko nadrobić te zaległości! Dzięki temu nie tylko zdradzisz innym nieco więcej na temat swoich upodobań, ale także podsuniesz im doskonały temat do nawiązania kontaktu.

zdjęcie profilowe

2. Co oznacza brak zdjęcia?

Być może wydaje Ci się, że zdjęcie profilowe nie odgrywa zbyt istotnej roli w poszukiwaniu partnera. Możesz mieć także swoje powody przemawiające za tym, by rejestrując się na naszym portalu pozostać anonimowym. Jednak mimo wszystko musisz wiedzieć, że brak zdjęcia znacznie obniża Twoje szanse na odnalezienie partnera.

Nie ulega wątpliwości, że użytkownicy, którzy zdecydowali się zamieścić fotkę na swoim profilu, cieszą się znacznie większym zainteresowaniem innych, niż osoby w pełni anonimowe. Nie zwlekaj! Już dziś zrób generalny przegląd zdjęć na swoim komputerze i wybierz te najlepsze. W podjęciu decyzji pomogą Ci nasze rady, które znajdziesz powyżej. Przekonaj się, jak bardzo wzrośnie Twoja popularność po dodaniu ciekawych zdjęć!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB