Jesienna randka

Jesienna randka

Za oknem robi się szaro, na zewnątrz coraz chłodniej, dni krótsze, a nastrój nieco gorszy… To znak, że nadeszła jesień. Jednak i ona jak każda pora roku ma swoje uroki, szczególnie, jeśli mowa o polskiej złotej jesieni. Jak wykorzystać jej czar? Najlepiej z ukochaną osobą u boku! Przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na romantyczne jesienne spotkania we dwoje.

„Mimozami jesień się zaczyna…”

Lato dobiegło końca, minęły wakacje i upalne dni. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy ukrywać się w naszych domach. Jesienny spacer po parku lub lesie może być niezwykle przyjemny! Ostatnie promienie słońca, złote liście na drzewach, a obok wyjątkowa osoba, z którą możemy dzielić te wyjątkowe chwile. Taki spacer wprawi Was bez wątpienia w romantyczny nastrój.

„Pamiętasz była jesień…”

Kolejnym pomysłem na jesienne spotkanie we dwoje jest wieczór w przytulnej knajpce. Najlepiej w takiej, gdzie będziecie mogli posłuchać nastrojowej muzyki, być może nawet na żywo. Blask świec, lampka wina lub grzaniec – czyż nie brzmi to magicznie? Taki nastrój sprzyja długim rozmowom!

„Przychodzisz, kiedy wieje wiatr…”

Alternatywą dla wcześniejszego pomysłu jest też romantyczna kolacja w domu, gdzie nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Najlepiej, jeśli wspólnie przygotujecie jedzenie, gotowanie we dwójkę jest świetną zabawą. Kiedy za oknem wietrznie i nieprzyjemnie, Wy możecie bez poczucia winy zaszyć się w zaciszu domowym i celebrować czas, który macie tylko dla siebie.

„Kochany, kochany lecą z drzewa jak dawniej…”

Wczesną jesienią zdarzają się też słoneczne i przyjemne dni, warto wtedy zrobić sobie mały piknik w parku. Zabierzcie ze sobą gorący napój i przekąski, wybierzcie miejsce, w którym będziecie mogli cieszyć się promieniami słońca i rozkoszujcie się być może ostatnimi już ciepłymi dniami.

„Małe kino, czy pamiętasz…”

Kolejny pomysł na spędzenie czasu u boku ukochanej osoby to wieczór filmowy. Latem chętnie przebywaliśmy na zewnątrz, jednak jesień, szczególnie późna, nie sprzyja niestety wieczornym randkom pod gołym niebem. Dlatego dobrze jest wybrać się do kina na coś, co chcieliście razem zobaczyć lub obejrzeć ulubiony film w domu. To klasyczny i niezawodny pomysł na udany wieczór.

A jakie Wy macie pomysły na udaną jesienną randkę? Podzielcie się z nami Waszymi pomysłami! Zapraszamy do dyskusji pod artykułem.

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger

Banner FB